Magister w polityce

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 30

Opis programu

Studium polityki w Wielkiej Brytanii zazwyczaj mieści się w kategorii Stosunków Międzynarodowych / polityka. Jest to podobne do tego, co nazywamy „nauki polityczne” w Ameryce Północnej. Tego typu programy są najbardziej interesujące dla tych, którzy są społecznie zaangażowany i ciekawy temat, jak i dlaczego z okazji świat funkcjonuje.

Polityka i IR objąć wiele różnych dziedzinach, takich jak UE, kwestiach północ-południe, polityki bezpieczeństwa, kwestie ochrony środowiska, polityki społecznej itp Na poziomie studiów studenci będą zazwyczaj szerokie wprowadzenie do różnych obszarów w tej dziedzinie. Na poziomie Masters studenci mogą wybrać, aby specjalizować się w jednej lub kilku dziedzinach.

Decyzje polityka i polityczne wpływają na każdego. Czy to tworząc politykę przydzielania pieniędzy na szkoły i edukację, zapobieganie zanieczyszczeniom, opieki zdrowotnej, prywatne lub krajowe, tworząc międzynarodową politykę zagraniczną, itd. Są to wszystkie istotne zagadnienia w kwestii, które wpływają na codzienne życie. W badaniu polityki i IR, uczniowie uczą się, jak takie pytania zostały wysłuchane przez całą historię z różnych krajów, a także to, co jest teraz dialog. Studenci przemyśleć w jaki sposób różne rozwiązania zostały osiągnięte w przeszłości, jak i przesłanki historyczne odegrały rolę w różnicach.

Wielka Brytania to fascynujący kraj, w którym studiować politykę, z dużym międzynarodowym populacji studentów, a także cenionego profesorów z całego świata. Przy tak wielu przynosząc różne rozumienie świata na podstawie skąd pochodzą, są ekscytujące dyskusja być miał ponad te tematy polityki i IR. W ten sposób studenci studiujący Polityka w Wielkiej Brytanii są narażone nie tylko polityki, polityki i stosunków międzynarodowych w Wielkiej Brytanii, ale raczej ukończyć studia z perspektywy bardzo globalnym.

O stopniu w polityce, będziesz mógł przejść do pracy zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Wiele przejść do pracy w organizacjach międzynarodowych. Wspólne kariery są dyplomacja, politolodzy, polityk, sektor publiczny, media, organizacje pozarządowe, biznes międzynarodowy, handel międzynarodowy w ramach systemu EFTA / EOG / UE, edukacja, i wiele więcej.

Ostatnia aktualizacja Mar 2017

Informacje o uczelni

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach ... Czytaj więcej

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach to student recruitment is inspired by the first-hand experiences of international study, educational research and career mentoring that the Across The Pond founders and wider team have had. Pokaż mniej
Aberdeen , Belfast , Brighton , Canterbury , Cardiff , Chester , Cirencester , Colchester , Edynburg , Epsom , Exeter , Falmouth , Farnham , Glasgow , Guildford , Huddersfield , Leeds , Leicester , Lincoln , Liverpool , Londyn , Loughborough , Manchester , Newcastle upon Tyne , Norwich , Nottingham , Oxford , Czytanie , Rochester , Sheffield + 29 Więcej Mniej