Magister w nauczaniu języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami (MA TESOL)

Informacje ogólne

Opis programu

Nasze Master of Arts w programie TESOL jest przygotowanie premier do kariery w Nauczania języka angielskiego dla obcokrajowców (TESOL).

Z ogromnych zasobów i wykładowców Wydziału angielskim, zapewniamy program specjalnie zaprojektowany, aby sprostać potrzebom nauczycieli języka angielskiego jako drugiego języka w zróżnicowanym, wielokulturowym otoczeniu. Nasza oferta oczywiście zapewnienie profesjonalnych szkoleń i solidne fundamenty w drugiego języka, metodyki nauczania, testy językowe i wykorzystanie technologii w klasach nauczania języka. Nasz wybitny akademicki program jest prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców z międzynarodowym doświadczeniem dydaktycznym w dziedzinie TESOL, lingwistyki teoretycznej i stosowanej oraz komunikacji międzykulturowej.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowego programu studiów i praktycznych możliwości na poziomie zaawansowanym zarówno do nauczycieli języka angielskiego doświadczonych i początkujących w ZEA i gdzie indziej. Wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych wykładowców multiculturally, metodologia badań opartych doświadczenie praktyczne nauczanie i uczenie się wspomagane komputerowo zapewniają solidną podstawę dla tego programu.

Misją programu jest zapewnienie absolwentom języka angielskiego i nauczycieli z zaawansowanym praktycznej, teoretycznej i krytycznej znajomości językowych modeli uczenia się i metod nauczania do nauki języka angielskiego na różnych poziomach, przede wszystkim w całej szkół w regionie Zatoki Perskiej. Trzon naszego programu prowadzi do pełnego zrozumienia form i funkcji języka angielskiego i odnosi się teorie pedagogiczne do nauczania języka angielskiego. Cel ten jest wzmocniony przez nadzorowanej praktyki nauczania w klasach w świecie rzeczywistym.

Nasz program przygotowuje swoich absolwentów w celu oceny skuteczności i ważności różnych metod nauczania i procedur testowych, opracowania lub dostosowania materiałów do szczególnych sytuacjach nauczania / uczenia się, nadzorować i wspierać nauczycieli w klasie w administracji programów ESL.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas na wyzwanie intelektualne i stymulujące czasem inspirowane przez naszych innowacyjnych wspierających członków wydziału i naszego wszechstronnego i dynamicznego programu nauczania.

Ostatnia aktualizacja May 2017

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

American University of Sharjah is an independent, not-for-profit coeducational institution, based consciously upon American institutions of higher education. The university is a leading comprehensive ... Czytaj więcej

American University of Sharjah is an independent, not-for-profit coeducational institution, based consciously upon American institutions of higher education. The university is a leading comprehensive coeducational university in the Gulf, and serves students from the region and from around the world. AUS aims to be the region’s leader in higher education, known for excellence and innovation in teaching, learning, research and service. Pokaż mniej