Magister w marketingu

Informacje ogólne

Opis programu

Magister marketingu


Kurs Mistrzowski w marketingu Profil:

  • Wiek: 24 Medium
  • Język: hiszpański
  • Doświadczenie zawodowe: Nie wymaga i do przyjęcia do czterech lat
  • Minimalna Wykształcenie: Wyższe wykształcenie
  • Dedykacja: Pełny etat


Kwalifikacje: Studenci, którzy ukończyli program otrzymują dwa dyplomy:


EADA Dyplom: Master in Marketing.


Dziennik University Degree. Tych studentów z oficjalnym stopnia hiszpańskiego uniwersytetu lub równoważne i urzędnika, który umożliwia dostęp do studiów podyplomowych w kraju, gdzie ukończył studia, otrzyma oficjalny tytuł Master in Business Management przyznawany przez University of Vic, uniwersytet naszego partnera.


Ten uniwersytecki i oficjalny tytuł jest dostosowany do nowego Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego. Magister daje trening 60 ECTS.


metodologia


EADA opracowała własny model pedagogiczny podstawie aktywnego uczenia się przez uczestników "learning by doing" kontra "uczenia się przez słuchanie". Metodologia ta, która dotyczy wszystkich Magister, MBA i wykonawczy naszych szkolnych programów biznesowych odzwierciedla zapotrzebowanie organizacji, profesjonalnych firm zarządzających, które posiadają takie ważne umiejętności jak zdolność do refleksji i ustawy zmienić, wszechstronność pracy w wielofunkcyjnych zespołów i adaptacji do wyzwań środowisku globalnym.


Uczestnicy Mistrza w marketingu są stale umieszczone w rzeczywistych sytuacjach firmy, myśleć jak kierownictwo i wykorzystywać narzędzia i umiejętności z marketingu do podejmowania decyzji strategicznych.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

As the only top-ranked, accredited business school in the Barcelona city centre, EADA has over 60 years of experience providing business training programmes. We are committed to a practical approach g ... Czytaj więcej

As the only top-ranked, accredited business school in the Barcelona city centre, EADA has over 60 years of experience providing business training programmes. We are committed to a practical approach geared to applying knowledge to the real day-to-day company world. Pokaż mniej

Akredytacje