Magister w języku obcym (francuskim lub niemieckim)

Język obcy (francuski)

W roku akademickim 1998-1999, przewodniczący Europie Zachodniej i Wschodniej języków Filologii History- wydziału powstała w NSU i 15 uczniów i zostały zaakceptowane. W pierwszych dniach swojego powstania, Ambasada Francji i dział jej wiedzy i współpracy zwrócił szczególną uwagę bardzo do tej specjalności i został wyposażony książek specjalistycznych, książek artystycznych, urządzeń technicznych, kaset audio-video, TV, video -tape i komputery.

Specjalnością języka francuskiego działa około 19 lat na wydziale Stosunków Międzynarodowych i Languages.Currently Zagranicznych, 55 studenci języka francuskiego na kursach I-IV. 9 nauczycieli i laboratorium asystent praca w godz. 5 francuski nauczyciel (dwa z nich doktorat na filologii, asystent-profesor, dwóch starszych nauczycieli, lekarz), 4 niemiecki nauczyciel (3 starsi nauczyciele, lekarz).

Język obcy (niemiecki)

Specjalnością języka niemieckiego powstał w latach 1999-2000 rok akademicki i 15 uczniów zostały przyjęte do tej specjalności w tym samym roku.

W roku akademickim 1998-1999, specjalność język niemiecki został otwarty. Istnieją 4 nauczycieli i 57 uczniów w fotelu.

4 graduters języka niemieckiego specjalności zostały przyjęte do stopnia magisterskiej a obecnie pracują w różnych dziedzinach.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 16 więcej kursów w Nakhchivan State University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń