Magister w filmoznawstwa

Universidade Lusófona de Humanidades e Tecnologias

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister w filmoznawstwa

Universidade Lusófona de Humanidades e Tecnologias

Magister "w filmoznawstwa integruje plan studiów Wydziału Film i Media Arts w dziedzinie Nauk Kinematografii, i jest częścią zintegrowanego szkolenia 2nd cyklu w postępie badań studentów z dyplomem w Cinema i Multimedia, Video Komunikacja, lub inne podobne stopni. Komplementarnie, stopień przeznaczony jest dla wszystkich profesjonalistów, którzy chcą pogłębić swoje umiejętności w dziedzinie produkcji i kierunku kinematografii.

Wiedza, zdolności i umiejętności, które mają być nabyte

Ten nowy mistrz'' s stopień stanowi unikalną i oryginalną konfigurację w naszym kraju, jest całkowicie ukierunkowana na skuteczną produkcji i kierunku projektów kinematografii oprawione w warunkach krytycznej i teoretycznej refleksji. Dlatego cały stopień opiera się na metodologii projektu w rozwoju i przez stopnia uczniowie zostaną zaproszeni do indywidualnie opracować pisemną i planowanie projektu filmu w funkcje, z poszanowaniem wszelkich regulacji i zasad, które pozwalają im na przygotowanie projektu, który może być przedstawiony do oceny do ICA - Instytut Kina i Sztuk Audiowizualnych oraz programu MEDIA Unii Europejskiej; Kierunek krótki film w formacie filmowym; Kierunek dokumentalnego; Kierunku eksperymentalnej / artystycznego projektu przyrody z ośrodka do potencjału nowych technologii cyfrowych.

Warunki zewnętrzne

Mogą ubiegać się o tytuł magistra:) Ludzie, którzy posiadają tytuł licencjata lub równoważny stopień; b) Osoby, które posiadają stopień naukowy zagranicznej przyznanej po 1. cykl studyjnej zorganizowanej według Procesu Bolońskiego przez państwo członkowskie w tym procesie; c) osoby posiadające stopień naukowy obcego w stopniu uznana za spełniającą cele Wyższe przez należytym ciała; d) Osoby, które mają w szkole, program naukowy lub zawodowy należnego uznane przez organ ULHT potwierdzającego zdolność do uzyskania tego cyklu studiów.

Należy sprawdzić również naszą międzynarodową mistrza filmowych Kino Eyes - The European Master Film na http://www.kinoeyes.eu/

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Portugalski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
Za darmo
Locations
Portugalia - Lisbon, Lisbon
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Portugalia - Lisbon, Lisbon
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą