Magister w edukacji

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 6

Opis programu

usu

Master of Arts in Education (MAED) ze specjalizacją w Wyższej Administracji Education jest przeznaczony dla osób, które planują lub są wzmacniających karierę w szerokim zakresie stanowisk administracyjnych w szkołach wyższych (zarówno uczelni 4-letnich i kolegiów 2-letnich ). Certyfikat zapewni podstawową wiedzę o procesach administracyjnych w ramach uczelni.

Stany Zjednoczone University znajduje się w pięknym San Diego, Kalifornia. USU jest światowej klasy uniwersytet, oferując zarówno lekcje online i uczenia się na terenie kampusu. Istnieją setki lokalnych firm i przedsiębiorstw, które oferują studentom i absolwentom możliwości dla świata rzeczywistego doświadczenia, badania podczas nauki lub pracy po ukończeniu studiów. Mamy pokazać nasze zaangażowanie w naszych uczniów poprzez małe klasy rozmiarach zapewniających żaden uczeń nie pozostaje w tyle. Trzymamy przystępne ceny czesnego, które sprawiają, edukacja dostępne.

San Diego jest domem dla różnorodnych organizacji studenckiej, która promuje otwartość i zrozumienie w klasie, społeczności i świata. US University oferuje Homestay i opcje Zamiejscowy mieszkaniowych, które pozwalają studentom żyć jak prawdziwi Kalifornijczyków. US University jest minut od pięknych plaż i ma niemal idealny klimat przez cały rok. Uzyskanie stopnia może być przyjemne na amerykańskim uniwersytecie.

Dostępne: Online i On-Campus

Średnia wielkość grupy: 8 - 10 studentów

Czas do zakończenia: 36 semestr kredytów / 4 semestry / 18 miesięcy

Transferu: maksymalnie 6 jednostek

Koszt:

 • Studenci międzynarodowe: 675,00 dolarów za kredyt
  • Około 6,075.00 $ za semestr + obowiązujących opłat

Warunki przyjęcia

 • Wypełniony formularz wniosku
 • $ 100 opłata za aplikację
 • Kopia oficjalnych stenogramów; przetłumaczone i oceniana przez zatwierdzoną agencję NACES
 • Dowód angielskim; IELTS zdobyć minimum 6.0+; Minimalna TOEFL 61+
 • Deklaracja Wsparcie finansowe i dokumenty
 • Kopia paszportu ze zdjęciem
 • Określenie celu
 • 2.5 Minimalna GPA

Struktura kursu: 36 kredytów; 12 podstawowych kursów, które obejmują ostateczny kurs Capstone.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The Consortium of Boutique Universities helps students achieve economic and social progress through a student-centric approach to education. Our small colleges allow us to offer exceptional, personali ... Czytaj więcej

The Consortium of Boutique Universities helps students achieve economic and social progress through a student-centric approach to education. Our small colleges allow us to offer exceptional, personalized and flexible student services as well as a quality education at an affordable price. Pokaż mniej
USA Online , Szwajcaria online , San Diego , Waszyngton , Londyn , Genewa + 5 Więcej Mniej