Read the Official Description

MasterCreative Dźwięk i Technologii Mediów

Rozwijać swoje umiejętności w zakresie technologii muzycznej w środowisku eksperymentalnej i twórczej. *

Elastyczne i innowacyjne metody nauczania, w tym opcji Distance Learning.

Zaprojektowany dla muzyków, artystów i twórczych technologów z szerokiej gamy środowisk.

Brak granice gatunku - omówimy elektroakustyczną, Muzyka Akusmatyczna i komputerowy, elektronikę i muzykę taneczną, sztuką dźwięku, performance audiowizualny i więcej.

* Należy pamiętać, z zastrzeżeniem ostatecznego zatwierdzenia, ten kurs jest zastępowany przez MA Sound, z trzema drogami:

 • Sztuka dźwięku
 • sound design
 • Produkcja dźwięku

Więcej informacji będzie dostępna wkrótce. Proszę napisz do Dyrektora Programowego, profesora Josepha Hyde, j.hyde@bathspa.ac.uk jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Ten kurs jest przeznaczony dla osób z doświadczeniem w technologii muzycznej i dyscyplin pokrewnych. Będziesz odkrywać pola głębiej i rozszerzyć swoje doświadczenie w pracy interdyscyplinarnej i multimedialnej.

Nasi pracownicy i studenci wydali wiele rekordów (wielu jako część podziemnej sceny Bristol bas) i mają specjalizacje w utworze audiowizualnym, projektowania dźwięku, muzyki, gier na nośnikach dźwięku, programowanie i wykłady (Fe i He).

Mamy znakomite zaplecze w tej dziedzinie, w tym dwóch pełnoprawnych studiach telewizyjnych i dźwiękowych apartamentów poprodukcyjnych. Będziesz mieć również dostęp do naszego światowego lidera Widząc dźwięku sympozjum wizualne Muzyka.

Przegląd

Kurs przeznaczony jest być elastyczny i obejść swoje indywidualne zainteresowania i potrzeby. Możesz wybrać, aby skupić się wyłącznie na dźwięku w trakcie trwania lub można dodać elementy multimedialne.

Będziesz miał dużo swobody skupić się na pracy, którą chcesz zrobić. Nawet wtedy, gdy uczysz teorię, można skupić się na swoim indywidualnym zakresie badań, więc można badać i contextualise własny obszar praktyki. Niektóre moduły są opcjonalne, a ponadto istnieje wiele elastyczności w modułach. Na przykład, moduł Umiejętności Portfolio składa się z wielu podprojektów, z których wybrać wybór.

struktura kursu

Trymestr 1

Zyskasz przygotowania w Creative Sound i mediów technologii. W wyniku zorganizowanego programu nauczania kierowanego, będziemy dostarczać Państwu praktycznych i teoretycznych umiejętności jakie trzeba rozwijać w miarę trwania kursu.

Trymestr 2

W drugim trymestrze będziesz tworzyć tematyczne ale twórczo wolnego portfel. Będziemy zachęcać do współpracy ze studentami w ramach Creative Sound i Technologii Mediów, ze studenci biorąc nasze inne kursy MMU, czy rzeczywiście twórczych osób spoza kursu.

Będziesz mieć możliwość wyboru, aby uczestniczyć tygodniowy cykl seminariów w obu elektroakustycznych technik kompozycji lub muzyki wizualnej.

Trymestr 3

Będziesz ukończyć dużego projektu, w trakcie rozprawy modułu równoważne. Można podjąć własny program pracy (w każdym obszarze chcesz) ze ścisłym nadzorem personelu. Będziesz korzystać z umiejętności nabytych w pierwszych dwóch trymestrach produkować znaczną gamę praktycznych twórczości Będziesz pracować niezależnie, koncentrując się na swojej indywidualnej praktyki. Otrzymasz wsparcie samouczka jeden do jednego na początku i na końcu modułu i na zamówienie.

Większość modułów krążą wokół cotygodniowego spotkania dla całej grupy. Sesje grupowe są uzupełniane przez poszczególnych ćwiczeń - Major Project (która biegnie w okresie letnim) jest całkowicie nauczane przez tutoriale.

Można wybrać się uczyć tego kursu przez uczenie się na odległość.

Możliwości

kształcenie na odległość

Można wybrać do badania stopnia mistrza poprzez kształcenie na odległość.

Łącząc regularne tutoriale osobowych z zakresu narzędzi nauczania i uczenia się on-line, kurs łączy osobistą i społeczną kontakt z asynchronicznych filmy itp Zawartość sesji grupa jest w dużej mierze przedstawiane za pośrednictwem dedykowanych screencasts i tutoriale odbywać się za pomocą oprogramowania wideokonferencji.

Zachęcamy, aby przyjść do odwiedzenia nas, choć nie jest to obowiązkowe.

Lista dotychczasowych karier absolwentów

Praca naszego absolwenta obejmują:

 • Kompozytor
 • Producent
 • projektant dźwięku
 • Kompozytor TV / filmu
 • dźwięk gra
 • programista
 • twórczy koder
 • Instrument projektant i inżynier

Niektórzy absolwenci iść na dalszych studiów i badań naukowych na poziomie studiów doktoranckich, a niektóre idą na stać wykładowcy w dalszej i wyższej.

Wstęp

Będziesz potrzebować umiejętności i talent w dziedzinie muzyki i / lub technologii muzycznej. Ogólnie podstawowy poziom umiejętności technologicznych muzyka (podstawowe zastosowanie DAW / sekwencer) jest pożądana, ale bardziej zaawansowane umiejętności mogą być pokryte w ramach kursu.

Możemy przyjąć nawet jeśli nie posiadają podstawowych umiejętności technologicznych, jeśli czujemy umiejętności w innych dziedzinach muzyka czyni kompensować. Wielu naszych studentów pochodzi z licencjackich muzyka opartych na technologii, ale również przyjąć studentów z innych dyscyplin, którzy badali technologię muzyczną w swoim czasie.

Jesteśmy również bardzo zainteresowani dojrzałych studentów i doświadczonych praktyków, którzy mogą chcieć skorzystać z kursu dla ich rozwoju zawodowego. Tutaj możemy od czasu do czasu doświadczenie życiowe w miejscu pierwszego stopnia, ale to jest raczej wyjątkiem niż regułą.

Wywiad i portfel poradnictwo

Musisz stworzyć portfel po zastosowaniu; to znacznie poinformować nasz proces decyzyjny.

Na ogół szukamy, aby korzystać z technologii jako narzędzia twórczego, a nie tylko jako nośnik zapisu. Na przykład, jeśli twoja praca jest przede wszystkim akustyczna, bylibyśmy patrząc, aby mieć podejście, które pokazuje, że jesteś w stanie przenieść kreatywności na arenę technologicznego.

Program taught in:
Język angielski

See 29 more programs offered by Bath Spa University »

Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019