Magister w biznesie (MITB)

Informacje ogólne

Opis programu

Ostateczne Magister w biznesie (MITB) Program daje niezrównaną przewagę dzięki znajomości danych, procesów, technologii i strategii zarządzania. Z dwóch unikalnych utworów specjalizacji do wyboru, będziesz gotowy, jest liderem w branży w czasach transformacji.

Usługi finansowe utworu: Singapur zwiększając wzrost w Azji i bankowości centrum finansowego wymaga nowej rasy profesjonalistów IT dla szybko rozwijającego się sektora usług finansowych. SMU MITB (FS) jest intensywny program mający na celu oczyszczenie specjalistów światowej klasy adept zarządzania procesami, prowadzenia działalności, rozwiązań technologicznych i strategii innowacji. Jego nauczania, z wejściami z ponad 60 ekspertów z branży, zapewnia dogłębną znajomość metod biznesowych i koncepcji zarządzania dla technologii i grupy operacyjnej. MITB (FS) jest skierowany do T & O profesjonalistów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę do góry swoją karierę i innych profesjonalistów aspirujących do podjęcia bankowości T & O zawodowego.

Analizy utwór: W konkurencyjnym otoczeniu, stacjami Business Intelligence i Data Analytics w czasie rzeczywistym do podejmowania decyzji, tworzenia wartości i rozwijania trwałej przewagi konkurencyjnej jest koniecznością. SMU MITB (AT) jest pierwszym programem zawodowych mistrzów Azji, aby sprostać tym wymaganiom. Co-zaprojektowane przez czołowych światowych i regionalnych firm z sektora turystyki, gastronomii, łańcucha dostaw, handlu detalicznego, służby zdrowia, sektorze publicznym i telekomunikacji, obiecuje solidne i systematyczne zrozumienie całej operacji, procesów, danych, rozwiązań technologicznych i nadzoru zarządzania. Jest skierowany do specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie informatyki, systemów informatycznych, IT, inżynierii lub nauk.

Analizy Track (Blended Learning): MITB Analytics Blended Learning ma na celu zapewnienie wysokiej jakości program, który jest dostępny dla światowych odbiorców (skupiając się na Azji), które towarzyszą mu w istniejących MITB (Analytics) nauczania. Program MITB blended learning pozwoli dla profesjonalistów, którzy nie są w stanie przeprowadzić do innego kraju, do prowadzenia kształcenia akademickiego. sesje zajęciowe są kombinacją twarzą w twarz wykładów i zajęć online z dyskusji, praktyczne sesje laboratoryjnych, zajęciach praktycznych rozwiązywania problemów i pracy grupowej.

Usługi finansowe Analizy gąsienicowe: Technologia jest wpychać do spraw instytucji finansowych w wielu frontach - na przykład, dane klientów, miary ryzyka, zdolności, oczekiwania rynku i efektywności operacyjnej. Instytucje, które wykorzystują na analityce, aby uzyskać wgląd do swoich klientów, operacji i możliwości rynkowych może ustawić się na kontynuowanie sukcesu. Transformacja danych do spostrzeżeń wymagają analizy i ludzi z wiedzą w dziedzinie biznesu i umiejętności korzystania z narzędzi. Analizy można wykorzystać we wszystkich branżach w instytucji finansowej w obszarach, które obejmują, ale nie ograniczają się do ścierania klienta, cross selling, wartość transakcji można odblokować za pomocą analiz. Ponadto, analizy bardziej efektywnie przyczynić się do zwalczania nadużyć finansowych przy jednoczesnej ochronie klientów. Dzisiaj, zarządzanie ryzykiem musi być ożywiona; Optymalizacja jest potrzebne do kierowania zyski. MITB (FA) czary zwinność w tłumaczeniu danych do konkretnych spostrzeżeń, które napędzają wzrost w branży usług finansowych

Programy mieszkaniowe

Część Czas i studiów stacjonarnych Pełny etat kandydatura 1 roku do maksymalnie 2 lat i 8 miesięcy.

W niepełnym wymiarze czasu kandydatura 2 lat do maksymalnie 4 lat.

Program MITB prowadzi swój rok akademicki na 3 zwykłych warunkach. Każdy z tych 15-tygodniowych zwykłych warunkach jest następnie podzielony na dwa 7-tygodniowych mini chodzi o 1-tygodniowej przerwie.

Wszystkie zajęcia odbywają się zarówno wieczorami w dni powszednie od 7 pm r., w sobotę rano lub sobotnie popołudnia. Te czasy zostały wybrane w celu dostosowania harmonogramów pracy naszych studentów zaocznych, którzy jednocześnie pracują i naszych studentów w pełnym wymiarze godzin, którzy są zaangażowani wraz z załącznikami z branży.

Blended learning Część stacjonarne

Minimalna kandydatura niepełnym wymiarze godzin 1 rok i maksymalnie 3 lat. Analizy (Blended Learning) Program posiada łącznie 4 bloki w programie obejmującym 13 jednostek przedmiotu (CU). Nauczanie warunki jest podzielony na 4 bloki po 12 tygodni każdy. Każdy blok rozpoczyna się okres mieszkaniowej do 1 tygodnia, a następnie 10 tygodni sesji on-line. Termin jeden tydzień przerwy po zakończeniu każdego bloku. Cały program trwa 48 tygodni, w tym w odniesieniu przerwami na czas określony.

Opłaty

Zastosowanie: S $ 100

Rejestracja

Singapur Obywatele i stałych mieszkańców - S 400 dolarów Cudzoziemcy - S 500 dolarów

Czesne *: S 45.000 dolarów

Programy mieszkaniowe

Kalendarz akademicki

Program MITB prowadzi swój rok akademicki w oparciu o które Uniwersytetu Singapuru Zarządu, który działa na 3 zwykłych warunkach.

Każdy z tych 15-tygodniowych zwykłych warunkach jest następnie podzielony na dwa 7-tygodniowych mini chodzi o 1-tygodniowej przerwie.

Tabela czasu

Wszystkie zajęcia odbywają się zarówno wieczorami w dni powszednie od 7 pm r., w sobotę rano lub sobotnie popołudnia. Te czasy zostały wybrane w celu dostosowania harmonogramów pracy naszych studentów zaocznych, którzy jednocześnie pracują i naszych studentów w pełnym wymiarze godzin, którzy są zaangażowani wraz z załącznikami z branży.

Blended learning Część stacjonarne

Kalendarz akademicki

Analizy (Blended Learning) Program posiada łącznie 4 bloki w programie obejmującym 13 jednostek przedmiotu (CU). Każdy blok rozpocznie się 3 twarzą w twarz lekcji 3 godziny każde pokrycie 3 pierwsze lekcje. Twarzą w twarz lekcji będą rejestrowane, aby pomóc tym, którzy nie mogą uczestniczyć w tych sesjach. sesje zajęciowe połączą wykłady z dyskusjami, praktyczne sesje laboratoryjnych, zajęciach praktycznych rozwiązywania problemów i pracy grupowej. Egzaminy odbędą się podczas twarzą w twarz sesji w kolejnym bloku choć Internecie nadzorowane egzaminy będą również dostępne na indywidualnie dla każdego przypadku. "

Tabela czasu

Podczas 1 tydzień każdego bloku (studia mieszkalne - od poniedziałku do soboty), klasy zaczyna się od 9 do 12pm z przerwą od 12pm do 2pm, a następnie przez inną klasę południu zaczynając od 2pm do 5pm.

Podczas sesji on-line z tygodnia 2 do 11, zajęcia odbywają się w piątki od 9 wieczorem do 10.30pm i sobotnie poranki od 10.30 do 12pm i po południu od 12.30 do 2pm.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is Pokaż mniej