Magister sztuki w projektowaniu środowiska

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Master of Fine Arts w projektowanie środowiska

Absolwent Environmental Art Center program Projekt dotyczy relacji między ciałem, materiałów, miejsca i emocji. Skupiamy wykracza poza stylem, z uwzględnieniem powiązań między psychologicznych, fizycznych, efekty wzornictwa emocjonalne i sensoryczne.

Projektujemy doświadczenie-od pierwszej chwili spotkania do ostatniej chwili interakcji. Nasze podejście mówi, że możemy pracować w sposób interdyscyplinarnej, a najczęściej to my generowanie twórczych wskazówek, w którym całkowita doświadczenie jest zbadania. Określamy się jako poszukujących możliwości w procesie twórczym.

Utwory w Przestrzennego Doświadczenie i meble i instalacje umożliwiają studentom specjalizować i uzyskanie zaawansowanej wiedzy na temat teorii i praktyki. Nasze punkty ostrości w kierunku hotelarstwa, handlu detalicznego, biura, wystawy i projektowania zdarzeń.

Celem naszego programu jest kształcenie projektantów pozycjonować się jako autor opartych liderów wzornictwa. Nasi absolwenci są projektanci umożliwiające pogłębianie dyscyplinę i kunszt środowiska projektowania. Nasz program skupia się na szerokiej koncepcji dyscypliny skrzyżowano z praktyk biznesowych z naciskiem na teoretycznego myślenia, innowacje techniczne, produkcja, wykonanie i realizacja projektu.

Art Center Historia partnerów branżowych i międzynarodowym uznaniem absolwentów i wykładowców Stwórz tętniące życiem środowisko, w którym w celu zbadania przyszłości przestrzennego, mebli, oświetlenia i projektowania spotkań.

Nasi uczniowie stworzyć okazję, innowacji i rozwoju w naszej dyscypliny. Scenografia zwiększa zdolności naszych uczniów, aby sensowne połączenie w co oni zaprojektować.

Art Center jest teraz przyjmowania wniosków dla studentów rozpoczynających Graduate program Environmental Design w 2012 semestr jesienny.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2013

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Art Center community—students, faculty, staff, trustees and alumni—came together throughout 2010 to envision the future of our institution.

The Art Center community—students, faculty, staff, trustees and alumni—came together throughout 2010 to envision the future of our institution. Pokaż mniej
Pasadena , święta Barbara + 1 Więcej Mniej