Magister Sztuk Pięknych w Media Design praktyk

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Master of Fine Arts w Media Design Praktyk

Program studiów podyplomowych w Centrum Sztuki Mediów praktyki projektowe oferuje dwa lub trzy lata nauczania Mistrza Sztuk Pięknych, który pomaga ambitnych projektantów z różnych środowisk stają liderzy wzornictwa i badaczy w dziedzinie wschodzących. Naszym celem jest zdefiniowanie nowych praktyk w zakresie projektowania. Nasi absolwenci są przygotowani do życia z wynalazku.

Naszą wizją jest kształcenie projektantów nie dla świata, jak to jest, ale jak się staje, aby zastanowić się, co to znaczy, do skorzystania z naszej agencji, jako projektanci, aby świat jak może chcemy go mieć.

Aby zrobić to na oferujemy dwa utwory: Lab and Field. Każdy utwór na swój sposób ukierunkowuje projektanta wobec wyzwań przyszłości i zmieniającej się roli designu.

W utworze Lab, studenci pracują w kontekście studio, za pomocą projektu do zadawania pytań za pośrednictwem stosowanych i projektów spekulacyjnych, które trudnią się nowych technologii komunikacyjnych i praktyk kulturowych. Mamy wyjść poza paradygmat rozwiązywania problemów, aby umieścić projektanta jako badacz z wyraźną point-of-view, który korzysta projekt do zrozumienia i zaangażowania ze światem. Jesteśmy wyraźnie przygotowuje multimedialne projektantom podjąć wysokie wykonujących rolę w dziedzinach, które są zorientowane na przyszłość i których skutki są daleko idące: technologie informacyjne i komunikacyjne, urządzenia przewidywanie, branży R & D, badania naukowe laboratoria, komunikacja media, produkcja, znajomość infrastruktury i polityki podejmowania i przedsiębiorczości lub niezależnej praktyki.

W torze Pole uruchomić we współpracy z Designmatters studenci pracują w świecie rzeczywistym kontekście, gdzie problemy społeczne, infrastruktura mediów i technologii komunikacji przecinają.Z toru Pole, bierzemy na temat etyki, polityki i praktyk projektowania w dziedzinie zmian społecznych (w tym retoryki "dobry"). Nasi uczniowie doświadczają dynamiki mocy wysokiej i niskiej, a nie technologii komunikacji w kontekście społecznym pierwszej ręki. Przygotowujemy projektantom podjąć aktywną rolę w tworzeniu nowych modeli rozwoju międzynarodowego i zaangażowania obywatelskiego, poprzez pracę w społeczności, instytucji, rządów i stara przedsiębiorczości. Nasi absolwenci budować żywe przez całe życie praktyki projektowe, które angażują się bezpośrednio z ludzkiej kondycji.

W roku 2009, nasz dział przeniesiony do 14.000 stóp kwadratowych byłego tunelu naddźwiękowego wiatrowej w Art Centers Campus Południowej. Dramatyczny ustawienie sprzyja inspiracji i doświadczeń, to dedykowane domów naszych studentów, space, stacji roboczych, laboratorium cyfrowe i Galeria tunelu aerodynamicznym.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2013

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Art Center community—students, faculty, staff, trustees and alumni—came together throughout 2010 to envision the future of our institution.

The Art Center community—students, faculty, staff, trustees and alumni—came together throughout 2010 to envision the future of our institution. Pokaż mniej
Pasadena , święta Barbara + 1 Więcej Mniej