Magister studiów komunikacyjnych i retorycznych

Informacje ogólne

Opis programu

Test Wydział Studiów Komunikacyjnych i retorycznych oferuje stopnie naukowe (magisterskie i doktoranckie) celowo położone w serii, co Martin Buber, o którym mowa w jedności przeciwieństw. Obejmujemy produktywnych napięć pomiędzy teorią i praktyką; przygotowanie do nauczania i do rynku; rekrutacja tradycyjnych i nietradycyjnych studentów; doskonałości w nauczaniu i nauce; zawodowe oczekiwania i Invitational społeczności intelektualnej.

Jako student w naszych absolwentów programu, będzie doświadczenie integrację humanistycznej edukacji z praktycznym zastosowaniem i zobowiązanie do komunikacji na rynku. Zgodne z misją Duquesne University, zaprosimy Cię do rozmowy, która będzie rozszerzać swoje horyzonty poprzez jedności sztuk wyzwolonych i kształcenia zawodowego, kwestie moralne i świeckiej doskonałości.

Nasze stopnie naukowe

MA w Studium komunikacyjne i retoryczne

  • Zintegrowana Komunikacja marketingowa - Corporate Communication - Retoryka i filozofię komunikacji - retoryki i filozofii Technologii - Communication Studies

Programy magisterskie

Kursy podstawowe

Nasz program spacerów humanistycznych w rynku z teorii i praktyki, wymagając do zaangażowania znajomość historycznych implikacji humanistycznych i na rynku. Podstawa programowa dla MA w komunikacie stanowi podstawę pośrednictwem następujących kursów: - COMM 500 Komunikacja Professional - COMM 501 Perswazja w Marketplace - KOM 515 Komunikat organizacyjny - KOM 522 Komunikacja Metody badawcze - KOM 523 Komunikacja Etyka i Profesjonalne Grzeczność

Programy MA Degree

Oferujemy pięć magistra studiów.

Zintegrowana Komunikacja Marketingowa (IMC) zawiera intensywną sekwencję absolwent zajęć podkreślając reklamy, public relations i komunikacji marketingowej, jak i strategicznych funkcji retorycznych kształt rynek, że skuteczność i doskonałość.

Komunikacja korporacyjna przygotowuje do ról przywódczych i zarządzania w rynku.

Retoryka i filozofię komunikacji oferuje kursy podstawowe dla stopnia doktorskiego lub poprawy liberalnej Arts Foundation w komunikacji.

Retoryka & Filozofia Technologii

Badania komunikacji oferuje program hybrydowy, który pozwala na uzyskanie profesjonalnych poświadczenia rozważając przyszłą studiów doktoranckich przez zmieszanie silną podbudowę teoretyczną z wiedzy profesjonalnych praktyk komunikacyjnych.

Podwójne studia

  • Magister Komunikacji Korporacyjnej i MBA - mgr Komunikacji Korporacyjnej i duszpasterskiej - mgr retoryki i filozofii komunikacji i duszpasterskiej - mgr Komunikacji Korporacyjnej i MS w sprzęt multimedialny
Ostatnia aktualizacja Sie 2014

Informacje o uczelni

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development.

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development. Pokaż mniej