University of Groningen

Opcje programu

Communicatiekunde (utwór)

Komunikat jest wszędzie. Pomyśl o reklamach, Facebook i TV. Specjaliści dokładnie zaplanować, jaki rodzaj informacji ludzie natknąć. Chcesz dowiedzieć się więcej? To ten program jest dla Ciebie. NB Kursy w tym programie są głównie prowadzone w języku polskim, nie jest to międzynarodowy MA-programu.

Ten utwór jest częścią programu studiów magisterskich w komunikacie i Nauk Informacyjnych.

Proliferacja i rozwój technologii stworzył mnóstwo możliwości komunikacji. W związku z tym, warto przeanalizować innego rodzaju procesów komunikacyjnych.

W torze Mater w Studiów Komunikacyjnych, koncentruje się na języku, używania języka i komunikacji za pośrednictwem różnych mediów. Badania komunikacji bada procesy komunikacyjne i produkty z dyskursu-perspektywy. Oznacza to, że interakcja jest kluczowa dla tego podejścia.

W tym utworze, będziesz studiować dyskursu analiz w zakresie organizacyjnym, mediów i komunikacji komputerowej. Podczas stopnia Mistrza, istnieje wiele uwagi na analitycznej, rozwiązywania problemów i umiejętności badawczych. Dodatkowo, program posiada silny element interdyscyplinarnego: zamiast po prostu zwiedzania studia komunikacji, będzie można dowiedzieć się o znajomości języka i studiów informatycznych, jak również.

Jest możliwe, aby zrobić staż jako część swojego studyprogramme.

Computercommunicatie (utwór)

Cyfrowy humanistyczne (utwór)

Communicatie pl educatie (utwór)

Czy jesteś zainteresowany w sposób, w jaki ludzie zdobywania i rozwijania umiejętności komunikacji werbalnej? To jest po prostu śledzić magisterska dla Ciebie. NB Kursy w tej ścieżce są głównie prowadzone w języku polskim, nie jest to międzynarodowy tor.

Ten program jest częścią stopnia Mistrza w komunikacie i Nauk Informacyjnych.

Kluczowe znaczenie dla tego programu są werbalne zachowania komunikacyjne i sposób, w jaki ludzie uczą się rozwijać to zachowanie. Tematy, które są ważne w tym kontekście są różne: od rozwoju umiejętności interaktywnych z dziećmi do umiejętności pisania profesjonalistów. Zmiany w społeczeństwie (jak pojawienie się nowych środków przekazu) i ich wpływ na zmiany w zachowaniu języka to tylko niektóre z tematów będzie badać.

Z tego programu, wybrać motyw z pewną pilną społeczną. Nasze społeczeństwo czyni wysokie wymagania naszych umiejętności komunikacyjnych. To doprowadziło do wielkiej potrzebie kształcenia i szkolenia w tej dziedzinie, w oparciu o badania naukowe. Program ten uczy, aby stać się ekspertem w dziedzinie komunikacji i edukacji.

Informacja Nauka (utwór)

Magister Honors College (program z wyróżnieniem)

Het wyróżnieniem wzorcowe Programma jest speciaal ontwikkeld voor matrycy studenten Meer uit Hun studietijd WILLEN Halen.

Het is een extra Programma van 15 ECTS DAT je Naast je régulière masteropleiding volgt. Het eenjarige Programma heeft een interdisciplinair Karakter, waarin je kennis gaat maken spotkał zróżnicowaną aspecten van leiderschap.

Czesne

Narodowość rok Opłata Formularz Program
UE / EOG 2017-2018 € 2060 pełnoetatowy
spoza UE / EOG 2017-2018 € 11.400 pełnoetatowy

Terminy składania wniosków

Rodzaj studenta Ostateczny termin Zacznij kurs
Studentów UE / EOG 15 października 2017 r., 01 maja 2018 r 01 lutego 2018 r., 01 września 2018 r
studentów spoza UE / EOG 15 października 2017 r., 01 maja 2018 r 01 lutego 2018 r., 01 września 2018 r

Perspektywy zawodowe

Program magistra w komunikacie i Nauk Informacyjnych przygotowuje do stanowisk w dziedzinie badań, edukacji, szkolenia i doradztwo.

Przykłady pracy

  • Komunikacja Advisor
  • Komunikacja Officer
  • Menedżer komunikacji
  • Redaktor
  • PR Officer
  • Doradca medialny
  • Web Coordinator
  • Dziennikarz
  • Marketing Manager
Program prowadzony przez:
Język angielski
Holenderski

Zobacz 110 więcej kursów w University of Groningen »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
11,400 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń