Program ten jest posłuszny systemu BMD i projekt programu ISO repozytorium metodologiczne 9001 wersja 2008. Oryginalność, spójność i struktura pedagogiczna zdobyli akredytacji Afryki i Madagaskaru Rady Szkolnictwa Wyższego (Cames) oraz centrum doskonałości UEMOA.

Trwa cztery semestry podzielone na specjalności i oferują studentom bogaty i zróżnicowany horyzont na rozwój rynku i ich środowisk. Aby uzyskać Mistrza w marketingu i business intelligence, poza walidacji jednostek dydaktycznych student powinien mieć pamięć i wsparcie przepustkę.

Jakie tło dla Mistrza

Menedżerowie, którzy po pierwsze są wyposażone w sprawdzone umiejętności akademickich odpowiednich dla studiów doktoranckich 3rd cyklu poprzez badania w tej specjalności, innych jednostek zawodowych menedżerów z udokumentowanym doświadczeniem w marketingu i business intelligence o ścieżce prowadzącej kwalifikacje i profesjonalna integracja wysokim poziomie.

TO program oferowany

Magister marketingu i business intelligence jest szkolenie przygotować różne zadania marketingowe w firmach. W pierwszym roku (M1) zapewnia szkolenia z zakresu podstaw marketingu i zarządzania metod starszy musi koniecznie opanować. Drugi rok (M2) oferuje kurs, który przygotowuje do wejścia w życie zawodowe, ale również możliwości dalszej edukacji na studia.

UPRAWNIENIA

W Mistrza 1 Semestr 1 (M1S1) legitymować się dyplomem licencjata w dziedzinie marketingu i Business Intelligence lub równoważnego stopnia w Master 1 Semestr 2 (M1S2) posiadają tytuł licencjata w marketingu i business intelligence, i zatwierdził Semestr 1 Mistrzem w tej specjalności lub równorzędny w dziedzinie.

W Master 2 Semestr 3 (M2S3) legitymować się dyplomem licencjata w dziedzinie marketingu i Business Intelligence oraz potwierdziły semestry 1 i 2 Mistrza w specjalności lub równorzędny w dziedzinie.

W Master 2 Semestr 4 (M2S4) legitymować się dyplomem licencjata w dziedzinie marketingu i Business Intelligence oraz potwierdziły semestry 1 2 lub 3 Mistrza w specjalności lub równorzędny w dziedzinie.

CEL PROGRAMU

To Master in Marketing i Business Intelligence, jak najwyższy poziom przyszłych kompetentnych menedżerów we wszystkich sektorach i obszarach związanych z marketingiem. Narzędzia edukacyjne, które to towarzyszą oferują program, który łączy w sobie wielkie bogactwo aplikacji teoretyczne i praktyczne, co daje więcej umiejętności.

  • Umiejętności techniczne: stajesz w stanie wyjaśnić koncepcje marketingowe i wdrożenie odpowiednich rozwiązań, - umiejętności organizacyjne: stajesz się stanie zaplanować zadania do wykonania i rygor - umiejętności relacyjnych i społecznych: studenci będą mogli identyfikacji kontaktów zawodowych ...

  • Umiejętności Ewa: stajesz się w stanie przystosować się do środowiska międzynarodowego i krajowego, i dowiedzieć się o konkurencji ...

Dzięki tej specjalności produkcja absolwentów z Afryki i międzynarodowy wymiar działalności i stanie wspierać rozwój firmy oraz do sprostania wyzwaniom nowych gospodarek cyfrowych i zielony.

Aby wyprodukować absolwentów funkcji zarządzania, aby utrzymać firmę, ale także pozwala im kontynuować naukę na Badań podyplomowego.

• Inżynier menedzera Marketing • Sprzedaż • Sprzedaż • Dyrektor Marketingu • Sales Manager Purchasing Manager • • Project Manager • Dyrektor Badań • Dyrektor Key Account

Program prowadzony przez:
Francuski

Zobacz 12 więcej kursów w Institut Africain de Management »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Lut 2020
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019, Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019, Lut 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa