Magister specjalizuje marketingu i business intelligence

Informacje ogólne

Opis programu

Program ten jest posłuszny systemu BMD i projekt programu ISO repozytorium metodologiczne 9001 wersja 2008. Oryginalność, spójność i struktura pedagogiczna zdobyli akredytacji Afryki i Madagaskaru Rady Szkolnictwa Wyższego (Cames) oraz centrum doskonałości UEMOA.

Trwa cztery semestry podzielone na specjalności i oferują studentom bogaty i zróżnicowany horyzont na rozwój rynku i ich środowisk. Aby uzyskać Mistrza w marketingu i business intelligence, poza walidacji jednostek dydaktycznych student powinien mieć pamięć i wsparcie przepustkę.

Jakie tło dla Mistrza

Menedżerowie, którzy po pierwsze są wyposażone w sprawdzone umiejętności akademickich odpowiednich dla studiów doktoranckich 3rd cyklu poprzez badania w tej specjalności, innych jednostek zawodowych menedżerów z udokumentowanym doświadczeniem w marketingu i business intelligence o ścieżce prowadzącej kwalifikacje i profesjonalna integracja wysokim poziomie.

TO program oferowany

Magister marketingu i business intelligence jest szkolenie przygotować różne zadania marketingowe w firmach. W pierwszym roku (M1) zapewnia szkolenia z zakresu podstaw marketingu i zarządzania metod starszy musi koniecznie opanować. Drugi rok (M2) oferuje kurs, który przygotowuje do wejścia w życie zawodowe, ale również możliwości dalszej edukacji na studia.

UPRAWNIENIA

W Mistrza 1 Semestr 1 (M1S1) legitymować się dyplomem licencjata w dziedzinie marketingu i Business Intelligence lub równoważnego stopnia w Master 1 Semestr 2 (M1S2) posiadają tytuł licencjata w marketingu i business intelligence, i zatwierdził Semestr 1 Mistrzem w tej specjalności lub równorzędny w dziedzinie.

W Master 2 Semestr 3 (M2S3) legitymować się dyplomem licencjata w dziedzinie marketingu i Business Intelligence oraz potwierdziły semestry 1 i 2 Mistrza w specjalności lub równorzędny w dziedzinie.

W Master 2 Semestr 4 (M2S4) legitymować się dyplomem licencjata w dziedzinie marketingu i Business Intelligence oraz potwierdziły semestry 1 2 lub 3 Mistrza w specjalności lub równorzędny w dziedzinie.

CEL PROGRAMU

To Master in Marketing i Business Intelligence, jak najwyższy poziom przyszłych kompetentnych menedżerów we wszystkich sektorach i obszarach związanych z marketingiem. Narzędzia edukacyjne, które to towarzyszą oferują program, który łączy w sobie wielkie bogactwo aplikacji teoretyczne i praktyczne, co daje więcej umiejętności.

  • Umiejętności techniczne: stajesz w stanie wyjaśnić koncepcje marketingowe i wdrożenie odpowiednich rozwiązań, - umiejętności organizacyjne: stajesz się stanie zaplanować zadania do wykonania i rygor - umiejętności relacyjnych i społecznych: studenci będą mogli identyfikacji kontaktów zawodowych ...

  • Umiejętności Ewa: stajesz się w stanie przystosować się do środowiska międzynarodowego i krajowego, i dowiedzieć się o konkurencji ...

Dzięki tej specjalności produkcja absolwentów z Afryki i międzynarodowy wymiar działalności i stanie wspierać rozwój firmy oraz do sprostania wyzwaniom nowych gospodarek cyfrowych i zielony. Aby wyprodukować absolwentów funkcji zarządzania, aby utrzymać firmę, ale także pozwala im kontynuować naukę na Badań podyplomowego.

• Inżynier menedzera Marketing • Sprzedaż • Sprzedaż • Dyrektor Marketingu • Sales Manager Purchasing Manager • • Project Manager • Dyrektor Badań • Dyrektor Key Account

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in ... Czytaj więcej

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in a unique and life changing learning environment. Over 2,000 students from 28 countries from all over the world populate IAM’s campus ensuring that you will get to meet friends from all over the world, and will broaden your horizons to different cultural, professional and educational perspectives. Pokaż mniej