Magister socjologii

Informacje ogólne

Opis programu

Kurs oferuje ekscytującą możliwość studiowania socjologii na zaawansowanym i specjalistycznej poziomie z charakterystycznym uwzględnieniem tradycji i współczesnych form socjologii publicznej ci. MA Socjologii NTU ma charakterystyczny i skupić się na specjalistycznej Public Socjologii. Jest to kurs, który umożliwia powiązanie teorii, badań i praktyki, rozwijanie wiedzy i spostrzeżeń dogłębne, jak również zdobyć praktyczne doświadczenie potrzebne do budowy swoich umiejętności jako socjolog Publicznej.

Publiczny Socjologia budzi i wzmacnia swoją socjologiczną wyobraźnię, łącząc to, co uczysz się sprawami społecznymi i wyzwań stojących przed współczesnym społeczeństwem obywatelskim. To nie tylko daje możliwość rozwoju zaawansowanych i specjalistyczną wiedzę z zakresu teorii i badań socjologicznych: wspiera i wyzwania, aby wykorzystać tę wiedzę w sposób bezpośrednie korzyści innym. Kurs został zaprojektowany i dostarczony przez specjalistów akademickich z doświadczeniem w prowadzeniu badań naukowych dla iz wielu różnych klientów, grup i społeczności.

Publiczny Socjologia wykracza poza uniwersytetem, tworząc przestrzenie, gdzie naukowców, studentów i różnorodne publicznych może przesłuchać i stosowania metod badawczych i socjologicznych do rzeczywistych sytuacji na świecie. Od pierwszego dnia kursu, weźmiesz to, czego uczą się w klasie do różnych "publiczności" Nottingham i poza nią, zdobywając cenne doświadczenie poprzez moduły, które podkreślają pracujących ze społecznościami, angażujące decydentów lokalnych i krajowych oraz przyczyniając się do debat, które zapalić interesu publicznego.

Kurs uosabia nie tylko dążenie do zrozumienia, krytyki i argumentów niezbędnych dla zaawansowanych socjologii, ale również wezwanie do działania. Poprzez projektowania kursu, który kładzie nacisk na ciągłą interakcję między teorią a praktyką, będzie rozwijać zarówno swoją głęboką wiedzę i swoje umiejętności praktyczne w będąc socjologiem publiczny.

Dlaczego warto wybrać magistra socjologii?

  • Współpracę z organizacjami lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi, aby zdobyć praktyczne doświadczenie korzystania socjologię w rozpoznawaniu i likwidowaniu ogromnych wyzwań społecznych.
  • Przeglądaj historyczne i współczesne problemy i debaty z uwzględnieniem nierówności społecznych i kwestii społecznych i rozwijać zrozumienie wielu problemów globalnych.
  • Zbuduj swoją wiedzę jako Publicznej Socjolog poprzez działania publicznych zaręczynowe, projektów kreatywnych ocen i rozprawy.
  • Być częścią żywej i twórczej kultury badań z pracownikami, którzy mają interesy w specjalistyczne badania katastrofy, młodzieży, rasy, płci, przestępczości i klasy społecznej.
  • Decyduje się na studia w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu.

Drużyna RPA

W wyniku współpracy z ekscytującym krajowej organizacji politycznych, RPA, uczniowie będą również automatycznie zarejestrowany jako Honorowych Fellows. RSA (Królewskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Produkcji i Handlu) jest oświecenie organizacja zobowiązała się do znalezienia innowacyjnych rozwiązań praktycznych do dzisiejszych wyzwań społecznych. Honorowy Drużyna otworzy wiele możliwości dla studentów do angażowania się w tej ważnej organizacji krajowej.

Praca

Przewiduje się, że może być wprowadzenie kursu, ponieważ w późniejszym terminie będą szukać zatrudnienia przez rozwój społeczności, miłości i dobrowolnych sektorach, przedsiębiorczości społecznej lub dziedzin usług publicznych.

Absolwenci będą również dobrze przygotowani do podejmowania pracy i szkoleń w wielu różnych dziedzinach, takich jak nauki, polityki, administracji publicznej, usług socjalnych i zdrowotnych, dziennikarstwa, innych obszarach mediów, prawa, wydawnictwa, rachunkowości, marketingu, zasobów ludzkich i zarządzania.

Absolwenci mogą rozważyć kontynuację do programu / doktorskiej MPhil kontynuować intelektualną ciekawość / wyobraźnię MA będą starały się.

Wymagania wstępne

  • Musisz licencjat równoważnym do Wielkiej Brytanii wyróżnieniem licencjat (zazwyczaj 2.2 lub wyżej).
  • Wnioskodawcy bez formalnych kwalifikacji będą brane pod uwagę, ale będzie zobowiązany do przedstawienia ich motywację do nauki w ich osobistej wypowiedzi, a także wykazać zdolność do studiowania na studiach podyplomowych.
  • Brak odniesienia są wymagane przy ubieganiu się o tym kursie.

Opłaty i fundusze

Informacje na temat opłat i możliwości finansowania odwiedzić www.ntu.ac.uk/s3fees~~dobj

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... Czytaj więcej

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. Pokaż mniej