Magister rachunkowości i finansów

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Zgodnie z celami strategicznymi CSUC i krajowego zapotrzebowania na wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, celem programu mgr jest opracowanie specjalistów, którzy są etyczne i mają zintegrowaną wiedzę z zakresu rachunkowości i finansów wymagane do zarządzania i zrównoważonego wydajności współczesnych firm i organizacji ,

Cele Programu

Cele mgr inż. Rachunkowość i Finanse programu są:

 • Aby zapewnić absolwentom gruntowną wiedzę z rachunkowości i finansów nowoczesnych rozwiązań i modeli do skutecznego i etycznego zarządzania organizacjami.
 • Aby zwiększyć absolwentom zrozumienie stosowania modeli empirycznych, teorii i podstawowych pojęć z zakresu rachunkowości i finansów.
 • Rozwijać rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne absolwentów wymaganych dla firm / analiz finansowych i badań w dziedzinie rachunkowości i finansów.
 • Poszerzenie wiedzy studentów w zakresie zintegrowanej rachunkowości i finansów; zapewniając w ten sposób MSC. Rachunkowość i Finanse ukończyć dodatkową korzyść w postaci większej liczby zwolnień oczywiście w programach organizacji zawodowych.

Warunki przyjęcia

Aby zostać przyjętym do programu mgr rachunkowości i finansach, kandydat musi posiadać jedną z następujących czynności z uznanych uczelni lub organizacji zawodowej:

 • BSc./ BBA / BA w dziedzinie rachunkowości i / lub finansów, B. Handlu i / lub stopni Finansów (co najmniej 2 klasy Division Dolna)
 • Inne Studia I stopnia, przynajmniej 2nd Class Upper Division; Division 2. Klasy Dolny stopień może być uznane podlega wywiad wydajność.
 • Ostateczna Certyfikat ICAG, ACCA i podobnych kwalifikacji zawodowych.
 • certyfikaty podyplomowych w dziedzinie rachunkowości i / lub finansów
 • Zarząd Graduate Studies może przeprowadzać testy lub wywiadów potwierdzają przydatność studentów do programu.

Opłaty dla studentów zagranicznych 2017/2018 Rok akademicki

Opłata USD
Uwaga 2,443.00
Inne opłaty
a) dowód osobisty 3,00
b) tkaniny uniwersyteckie 19.00
c) badania lekarskie 14.00
d) zezwolenie na pobyt 180,00
całkowity 2,659,00

Instrukcje dotyczące płatności:

 1. Zapłać co najmniej 50% opłat za rejestrację lub wcześniej
 2. Płatność należy dokonać na koncie Christian Service University College w dowolnym oddziale Societe Generale Bank w Ghanie
 3. Wyślij zeskanowaną kopię doradztwa bankowego na adres finance@csuc.edu.gh
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Christian Service University College is devoted to excellence in teaching, learning and research and to developing leaders in many disciplines who make a difference globally. The University, which is ... Czytaj więcej

Christian Service University College is devoted to excellence in teaching, learning and research and to developing leaders in many disciplines who make a difference globally. The University, which is based in the Ashanti Region of Ghana, Kumasi, has graduated over 5,000 degree candidates, including undergraduate, graduate, and professional students. Pokaż mniej