Magister psychologii

Informacje ogólne

Opis programu

USFSP Magister Psychologii zapewnia badania biologiczne, społeczne, rozwojowych i poznawczych podstaw zdrowia i zachowań ludzkich, z naciskiem na jak stężony regulacji w tych sferach służy jako platforma dla późniejszego zdrowia i przewlekłych efektów chorobowych. Program uprawia również zaawansowanych kompetencji w metodologii badawczej niezbędnej do interpretacji i oceny przyłożonych danych badawczych. Dla studentów w opcji zarówno tezy i non-teza zajęć fakultatywnych w dziedzinach eksperymentalnych i stosowane psychologii, psychologii zdrowia, niemowlę mieszkaniami zdrowia psychicznego, kompetencji kulturowych i innych dziedzinach podstawowych i stosowanych dopełniają wymogów zajęć dla stopnia. Studenci na torze tezy również wypełnić tezy empirycznej magistra.

Nasz program jest zaprojektowany w celu poszerzenia swojej studium psychologii, czy Twój licencjackich głównych był w polu innym niż psychologii i szukać ponownie specjalizacji zajęć lub byłaś silna licencjackich głównych psychologii lub pokrewnej dziedzinie. Nasi absolwenci będą wykazywać konceptualne zrozumienie zaawansowanych psychologii i przyczynić się intelektualnie do pola.

Jako absolwent programu IZ psychologii USF Petersburgu (USFSP), będzie:

 • umieszczony zakładać usług i zdrowia ludzkiego stanowisk badawczych wymagających zaawansowanych kompetencji w metodologii badań; Śledzenie danych, zbieranie i analiza; i przyznać pisanie związane ze szkoleniami absolwenta;
 • kwalifikują się do stanowisk dydaktycznych w szkołach i na 2- i 4-letnich szkół i uniwersytetów (1000/2000) z poziomu zajęć wymaganych 18 godzin zajęć absolwent psychologii; i / lub
 • konkurencyjna o dopuszczenie do najlepszych programów doktoranckich poprzez otrzymaniu fundamentalnych treści i badawczych kursów wbudowanych w pierwszym roku nauczania MA w połączeniu z opcją pracy magisterskiej, która zapewni intensywne doświadczenie w kraju uznanym programem badań wydziału jako potencjalnych miejsc pracy w psychologii zawsze będzie najlepsza dla osób posiadających stopień doktora w stosowanych specjalności takich jak doradztwo lub zdrowia.

Nasz program ma również wyjątkową okazję do szkolenia w zakresie ryzyka, odporności i zapobieganie (RRP) za ukończenie zajęć w rodzinie Mental Health programu certyfikat absolwent niemowląt. Z kompetencji promowanych w tym programie, staramy się ożywić rynek pracy z profesjonalistami, którzy są w stanie wspierać kapitał ludzki i zredukować ryzyko wystąpienia obu niekorzystnych skutków zdrowotnych i behawioralnych i społecznych problemów, takich jak szkoły i kursy przerywania agresji młodzieży i przemocy. Profilaktyka i wczesna interwencja jest kluczem; zamiast czekać na niepożądanych zachowań występuje, a następnie reakcji (z kosztami towarzyszącymi) inwestycje dokonywane są aktywnie uprawiać ochronnych zachowań społecznych, edukacyjnych i prozdrowotnych i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w szkole i życiu. Nasz stan jest krytyczny potrzebujących specjalistów z tych umiejętności. Aby dowiedzieć się więcej na temat stanu Floryda, patrz artykuł "Raport mówi recesji boli więcej dzieci na Florydzie."

Czy odpowiednią dla naszego programu? Rzeczy do rozważenia zanim Zastosuj

Chociaż niektóre z naszych uczniów będzie kontynuować studia w celu uzyskania Ph.D. w psychologii, ważne jest, aby zrozumieć, że Magister Psychologii USFSP nie jest przeznaczony do szkolenia licencjonowanych lekarzy; Nie jest to stopień poradnictwo. Ponieważ nie oferują stopnia doradztwo, ważne jest, że uczniowie rozumieją, że nasz program nie daje możliwości gromadzić nadzorowanych godzin klinicznych, które są wymagane do uzyskania licencji na wykonywanie zawodu w stanie Floryda jako klinicysty Magister szczebla; osób z tej aspiracji powinni poszukiwać zamiast tytuł magistra w pracy socjalnej (MSW), Mental Health Doradztwo (MHC), małżeństwo i rodzina Therapy (MFT), lub innego stopnia, gdzie nadzorowane doświadczenie kliniczne jest wyraźnym elementem programu treningowego , Stworzyliśmy program, który jest stosowany zarówno w naturze, ale ma silną Projektowanie i analiza badań komponent. Podobnie jak w przypadku wszystkich programów magisterskich, najlepiej jest spojrzeć na wydziale i zdecydować, czy ich specjalnością są zgodne z własnymi interesami.

TERMINY WSTĘPU

Prosimy o przesłanie kompletnego wniosku przez najlepszych terminie czynnikiem wejściowym 1 marca do stosowania na MA w programie Psychologia na semestr zimowy. Terminy i krok po kroku wskazówki dotyczące składania wniosków dostępne są przyjęć absolwentów. Wnioski otrzymane po tym terminie będą rozpatrywane na podstawie indywidualnych przypadków. Aby zapewnić aplikacja jest weryfikowana na jesieni, wszystkie dokumenty powinny być odbierane jak najszybciej.

Wymagania podstawowe

 • PSB 6056 (3) Psychologia fizjologiczna
 • DEP 6607 (3) Typowe i nietypowe Development
 • EXP 6608 (3) Psychologia poznawcza
 • PSY 6217 (3) Metody badań i pomiarów
 • PSY 6218 (3) Graduate Research Methods

Obieralnych

 • CLP 6318 (3) Zapobieganie Nauka i Zdrowie Psychologia
 • CLP 6623 (3), profesjonalne i etyczne problemy w Psychologii Stosowanej
 • CLP 6477 (3) Infant Mental Health-rodzinny
 • SPO 6739 (3) kompetencji kulturowej
 • CLP 6478 (3) zaburzeniami rozwojowymi i innych zaburzeń dzieciństwa i dojrzewania
 • CLP 6462 (3) Praca z rodzinami niemowląt i małych dzieci
 • EXP 6930 (3) tematy w psychologii eksperymentalnej
 • SPO 6709 (3) Topics in Psychologii Społecznej
 • CLP 6937 (3) Pisanie Grant
 • PSY 6850 (3) Nauczanie psychologii
 • PSY 6947 (3) Metody Grad Instrukcja

Jako opcja, studenci mogą trwać do sześciu (6) godzin od wymogu 33-godzinnego w obszarze specjalizacji przez inne wydziały uczelni, w tym trzy (3) w każdym innym systemie USF kampusu. Absolwent wydziału doradca pomaga studentom takich wyborów. Oferowane ofert USF systemowe przedstawić szereg opcji. Opisy oczywiście zobaczyć www.ugs.usf.edu/sab/sabs.cfm~~dobj.

egzaminy kwalifikacyjne

Do awansu do drugiego roku studiów dyplomowych, studenci muszą zdać wszystkie pięć (5) wymaganych kursów podstawowych w pierwszym roku z klasy C lub wyższej, i zdać egzamin kwalifikacyjny w statystyki i metodologii badawczej pod koniec pierwszego pełnego roku studiów.

THESIS OPCJA

Studenci przyjęci na torze tezy zakończy badania empiryczne badań na temat zatwierdzonego przez komitet teza trzech członków (3) wydziałowych i bronić ustnie przed tą komisją pod koniec drugiego roku studiów. W trakcie drugiego roku pracy pracy magisterskiej, studenci muszą zapisać się na sześciu (6) kredyty z PSY 6971 (3) Thesis Research.

Credit Certificate Ku Wyższe

Do 12 godzin kursów certyfikat może być stosowany do pewnego stopnia absolwent z zatwierdzeniem departamentu. Dzieciątko-Family Mental Health Graduate Certificate jest idealnym świadectwa stosuje się do tego programu, o ile wszystkie stopnie otrzymało w kursach były B lub lepiej i nie starszy niż 7 (siedmiu) lat. http://www1.usfsp.edu/spgrad/transferofcredit.htm

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The College of Arts & Sciences is USF St. Petersburg’s largest college, offering a wide range of academic programs. The College has a legacy of providing programs of excellence in a student-center ... Czytaj więcej

The College of Arts & Sciences is USF St. Petersburg’s largest college, offering a wide range of academic programs. The College has a legacy of providing programs of excellence in a student-centered atmosphere. World-class research and creative activities are carried out in one of the most beautiful metropolitan campuses in the U.S. Take some time to explore our offerings, where “the world will recognize your degree and your professors will know your name.” Pokaż mniej
Sankt Petersburg