Magister Psychologii Zawodowej

Informacje ogólne

Opis programu

Rozwijanie umiejętności do kariery w zwiększaniu efektywności organizacyjnej i osobistej, nasz uznany mgr psychologii pracy nie tylko zapewnia praktyczne umiejętności niezbędne do zostania psychologiem zawodowym; jest również akredytowany przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS) i Radę ds. Zdrowia i Opieki Zdrowotnej (HCPC).

Prowadzone przez naukowców z wiodącego na świecie Instytutu Psychologii Pracy (IWP) - siedziby jednej z największych grup ekspertów w dziedzinie psychologii organizacyjnej w Europie - studenci tego 12-miesięcznego MSc odkrywają program, który jest zarówno interaktywny, jak i partycypacyjny. Mamy zobowiązanie do lepszego zrozumienia dobrostanu i efektywności zawodowej oraz zidentyfikowania czynników prowadzących do ich poprawy.

IWP współpracuje z szeregiem organizacji sektora publicznego i prywatnego i działa jako ciało doradcze dla praktyków, organizacji zawodowych i decydentów politycznych. Możesz czerpać korzyści z bycia częścią dynamicznej kultury badawczej, która jest osadzona w nauczaniu, uzupełniona ustalonymi powiązaniami z organizacjami i wspierającą społecznością pełną pasji, zaangażowanych pracowników.


Kurs

Nasz Magister Psychologii Zawodowej działa od 1975 roku i ma międzynarodową reputację. Jest nauczany w pełnym wymiarze godzin od jesieni do wiosny, poprzez połączenie wykładów, seminariów, studiów przypadków, pracy grupowej dla wspólnego uczenia się i internetowych grup dyskusyjnych. Po tym okresie wykładowym następuje rozprawa, w której studenci przeprowadzają projekt badawczy w organizacji w okresie letnim, dostarczając rzeczywistych doświadczeń w firmie. Studenci są oceniani poprzez indywidualne zadania, projekty grupowe, egzaminy i projekt organizacyjny.

Możliwości projektu mogą być generowane przez studentów lub poprzez sieć biznesową IWP i Sheffield University Management School 's Employability Hub. Dają ci szansę zastosowania swojej wiedzy do problemów w świecie rzeczywistym i rozwijania umiejętności organizacyjnych. W trakcie całego programu praktyczne warsztaty koncentrują się na rozwijaniu umiejętności prezentacji, oprogramowania statystycznego SPSS, pracy grupowej i zarządzania informacją. Istnieje również szkolenie w celu nabycia BPS Assistant Test User oraz Tester User Qualifications (Occupational, Ability i Personality) w testach psychometrycznych.

Nauczanie opiera się na analizie przypadku i działaniach warsztatowych, aby zapewnić, że nauka jest zarówno aktywna, jak i odpowiednia dla nowoczesnych organizacji. Nasz program zapewni, że zostaniesz wyposażony w praktyczne umiejętności w miejscu pracy, rozwinąłeś silne zrozumienie psychologii pracy, krytyczną ocenę obecnej teorii i praktyki oraz nabyłeś umiejętności i wiedzę niezbędną do przyszłego zatrudnienia jako psycholog zawodu. Psychologia zawodowa obejmuje wszystkie obszary wiedzy wymagane na etapie 1 rozwoju zawodowego jako praktykujący psycholog. W trakcie warsztatów zapewnione są również wskazówki dotyczące pracy w ramach etapu 2 (nadzorowana praktyka).

Kurs trwa 12 miesięcy i rozpoczyna się we wrześniu.

Moduły

Moduły podstawowe:

  • Projektowanie pracy, zmiany organizacyjne i rozwój
  • Zastosowanie psychologii do pracy i organizacji
  • Przywództwo, zaangażowanie i motywacja
  • Nauka, szkolenie i rozwój
  • Metody badawcze dla psychologów zawodowych
  • Selekcja i testy psychologiczne w organizacjach
  • Metody statystyczne dla psychologów zawodowych
  • Dobre samopoczucie i praca
  • RozprawaKandydat

Program ten spodoba się absolwentom, którzy chcą zostać psychologiem zajmującym się zawodowo oraz zainteresowanym doradztwem biznesowym, zarządzaniem zasobami ludzkimi lub badaniami organizacyjnymi.

Będziesz mieć dyplom z wyróżnieniem 2: 1 lub zatwierdzone kwalifikacje zawodowe w dziedzinie psychologii, ze znacznym omówieniem metod badawczych i tematów statystycznych. Musisz kwalifikować się do Graduate Basis BPS dla Członkostwa Chartered (GBC). Jeśli nie ukończyłeś programu akredytowanego przez BPS, możesz ubiegać się o mgr psychologii pracy.

W przypadku uczniów zamorskich standardowym wymogiem języka angielskiego w Sheffield University Management School jest IELTS 6.5 z co najmniej 6 w każdej części lub równorzędnym.


Szkoła

IWP wyewoluował z Zakładu Psychologii Społecznej i Stosowanej, ustanowionego przez Radę Badań Medycznych w 1968 roku. Jest to centrum doskonałości, cieszące się silną reputacją światowej klasy badań i zastosowania badań do praktyki, i stanowi część Sheffield University Management School .

Sheffield University Management School jest dumna z tego, że jest jedną z najlepszych szkół biznesowych na świecie, dzięki prestiżowej akredytacji Triple Crown (AMBA, EQUIS, AACSB). Zaprojektowany przez architekta budynek szkoły znajduje się w zielonej dzielnicy Broomhill, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta i 15 minut jazdy od Peak District, zapewniając bardzo wysoką jakość życia.

Prowadzimy badania, dynamiczne i postępowe. Szkoła stara się, aby każdy absolwent był gotowy do pracy zarówno w teorii, jak i praktyce. Nasi światowej klasy naukowcy bardzo ciężko pracują, aby to zapewnić.

Dedykowana służba karier jest również dostępna, aby wspierać studentów i kontaktować się z organizacjami. The Employability Hub działa jako kluczowy interfejs między studentami zarządzania a światem zewnętrznym. Jego usługi pomagają uzyskać dostęp do wsparcia w zakresie zatrudnienia, rozwoju umiejętności i możliwości w następujących obszarach; projekty podyplomowe, staże, międzynarodowe letnie szkoły podyplomowe, zawodowe stowarzyszenia i miejsca pracy. Ten MSc oferuje również specjalistyczne porady dotyczące zatrudnienia, dostosowany program pracy i dostęp do kluczowych organizacji, które przyniosą korzyści po ukończeniu studiów.Stypendia

Więcej informacji na temat stypendiów można znaleźć na następującej stronie internetowej. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Czytaj więcej

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Pokaż mniej