Magister psychologii doradztwa

Informacje ogólne

Opis programu

Z w doradztwie Psychologii magistra z Uniwersytetu w Sofii, będziesz miał edukację i szkolenie wstępne stopni wykonywania licensure jako lekarza-specjalisty w całej osoby podejścia do zdrowia i uzdrawiania. Ponadto nauczysz się dbać o swój rozwój i dobrobyt w pomocnym, współpracy atmosferze.

Najważniejsze cechy programu

Ponadto, aby zapewnić wykształcenie i stopień pre-klinicznych wymogi szkoleniowe zarówno dla licencjonowanych małżeństwa i rodziny terapeutów (LMFT) i licencjonowanych doradców zawodowych Klinicznych (LPCC), Program MACP Sofia University oferuje:

  • Niskiego miejsca zamieszkania (online) formaty zarówno na terenie kampusu i.
  • Edukacja ukształtowane przez doświadczenia współpracy kohorty.
  • Urzędy empiryczne transpersonalnej umiejętności budowlanych.
  • Opcjonalnie specjalizacja w twórczej ekspresji.
  • Cztery czwarte doświadczenia klinicznego przed ukończeniem studiów.
  • Skupić się na indywidualnych, dziecko, para i terapii rodzinnej.
  • Profesjonalne przygotowanie zarówno praktyki publicznych i prywatnych.

Opis programu

Stopień elastyczności

MACP program jest zaprojektowany, aby sprostać California Board of Behavioral Sciences edukacyjnych i klinicznych wymogów w zakresie kształcenia wstępnego stopnia zarówno dla licencjonowanych małżeństwa i rodziny terapeutów (LMFT) i licencjonowanych doradców zawodowych klinicznych (LPCC). W drugim roku, będziesz miał możliwość wyboru jednej lub obu utwór licensure, LMFT lub LPCC.

Transpersonalnych Umiejętności Labs

Program MACP wyposażony transpersonalnych Umiejętności Labs, które łączą teorię, praktykę i tworzenie grupy z głębokiego osobistego wzrostu i rozwoju. Te unikalne laboratoria zapewniają praktyczne zastosowanie nauki i integracji.

Mozaika transpersonalnej

Szczególnie dynamiczny elementem programu jest Transpersonalna Mozaika - zanurzenie do duchowych praktyk i innowacyjnych transpersonalnych teorii i narzędzi. Zajęć obejmuje różne style medytacji, zasad Aikido, teorie psychologii transpersonalnej i różne sposoby do twórczej ekspresji.

Aktywnie Praktykowanie Wydział

Mentoring jest ważnym narzędziem nauczania, który pomaga rozwijać się naukowo, osobistego i zawodowego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych badaczy i klinicystów, którzy zintegrowanych zasad psychologiczne i duchowe do swoich praktyk poradnictwa. Mały rozmiar klasy zachęca do dynamicznej wymiany między studentów i wykładowców.

Praktyka Rok

W tym roku pozwala ćwiczyć poznane teorie i techniki oraz doskonalić swoje umiejętności doradcze z pełnym roku pracy klinicznej w otoczeniu agencji. Praktyka obejmuje zarówno twarzą w twarz godzin klientów (LMFT najmniej 225, LPCC minimum 280) i nadzoru budowlanego. Dodatkowo, kliniczne członkiem wydziału będzie mentor cię w klasie Seminarium stylu, gdzie dowiesz się przedstawić opisy przypadków, w zgodzie z normami zawodowymi.

Wybór dwóch formatach dostawy: MACP Sofia University Program oferowany jest w dwóch trybach dostawy. Oba formaty oferują opcjonalny specjalizacji w twórczej ekspresji:

Daytime MACP (2 lub 3 lata): To na terenie kampusu program pozwala, aby zakończyć swój stopień w dwóch lub trzech lat, w tym sesji lata.

Hybrydowa / online Twarzą w twarz MACP (3 lub 4 lata): Z zaledwie dwóch Intensives na terenie kampusu rocznie i zajęć on-line, można wykonać ten program trzy lub cztery lata, bez przenoszenia. Uwaga: Sprawdź u agencji państwowych, aby mieć pewność, że program jest akceptowane.

Stopień ten przygotowuje do: Masters Sofii w programie Doradztwo Psychologii spełnia edukacyjne i wstępnie stopnia kliniczne wymagania szkoleniowe zarówno dla licencjonowanych małżeństwa i rodziny terapeutów (LMFT) i licencjonowanych doradców zawodowych klinicznych (LPCC), powołanego przez California Zarządu Behavioral Sciences ,

WYMAGANIA WSTĘPNE PROGRAM:

  • Licencjat z 3,0 GPA z akredytowanej szkoły.
  • Oczywiście (s) fundamentalne psychologia może być wymagane przez przewodniczącego programu.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Sofia University has built itself on a foundation of transformative, transpersonal education since 1975.

Sofia University has built itself on a foundation of transformative, transpersonal education since 1975. Pokaż mniej