Magister psychologii doradztwa

Informacje ogólne

Opis programu

Magister psychologii doradztwa w College of Saint Elizabeth jest 30-kredytowym programem podstawowym, który oferuje studentom również możliwość specjalizacji w doradztwie psychiatrycznym i szkolnym. Ponadto wnioskodawcy, którzy posiadają już stopień magistra w dziedzinie doradztwa, mogą ubiegać się o wizytę u studentów, aby ukończyć pracę na kursie wymaganą do certyfikacji lub licencjonowania.

Program psychologii doradztwa stanowi solidne podstawy zawodowe dla wszystkich studentów - czy chce się przystąpić do programu doktoranckiego, czy też poszukuje fachowej wiedzy w zakresie poradnictwa szkolnego lub poradnictwa psychicznego. Program zachęca uczniów do rozważenia relacji pomocowych w świetle obecnych trendów i wyzwań i pomoże rozwinąć wiedzę fachową, aby sprostać tym wyzwaniom.

Unikalne elementy tego programu

 • Specjalizacje w programach:
  • Psychologia doradztwa
  • Poradnictwo na temat zdrowia psychicznego, zatwierdzony program nauczania, NJ Professional Counsellor Examiners Committee
  • Poradnictwo szkolne, zatwierdzone przez Departament Edukacji NJ
  • Odwiedzający studenci mogą ukończyć studia wymagane do certyfikacji lub licencjonowania.
 • Pozwala uczniom rozpocząć każdy semestr (wiosna, lato i jesień).
 • Rejestracja w niepełnym wymiarze w wygodnych momentach.
 • Mała klasa zwiększa uczenie się i interakcję z wysoce wykształconymi członkami wydziału.
 • Zapewnia rygorystyczną podstawę badań i metod ilościowych, w szczególności w ocenie wyników.

Warunki przyjęcia

 • Wypełniony wniosek
 • Prywatny komunikat
 • W skrócie
 • Dwa listy polecające
 • Oficjalne transkrypty wszystkich uczelni wyższych i absolwentów (jeśli dotyczy) uczelnie

Dla studentów zagranicznych:

 • Oficjalne transkrypcje wszystkich instytucji policealnych. Międzynarodowe transkrypty muszą być oceniane przez NACES (tzn. WES) na podstawie kursu.
 • TOEFL / IELTS (w razie potrzeby)

Opcje programu

Psychologia doradztwa (30 punktów)

Ten 30-kredytowy program fundacji jest głównym utworem w stopniu. Jest przeznaczony dla studentów planujących studia doktoranckie lub pragnących wykorzystać psychologię do osobistego wzbogacania, poprawiać ich życie zawodowe i / lub realizować przyszły potencjał kariery.

Tę ścieżkę można zbudować dla tych, którzy szukają profesjonalnej licencji lub certyfikatów.

Poradnictwo szkolne (18 dodatkowych kredytów)

Poradnictwo szkolne to program mający na celu przygotowanie profesjonalistów zainteresowanych pracą z dziećmi w placówkach oświatowych. W oparciu o podstawowy program nauczania ta specjalność dodaje kursy mające na celu przygotowanie absolwentów do umiejętności niezbędnych do oceny i udzielania rad dzieciom w zakresie osobistego, społecznego, edukacyjnego i zawodowego oraz rozwijania współpracy z agencjami wspólnotowymi w zakresie pomocy dzieciom i rodzinom.

Ten program jest zatwierdzony przez Departament Edukacji NJ w celu uzyskania certyfikatu doradztwa szkolnego po ukończeniu studiów.

Poradnictwo na temat zdrowia psychicznego (30 dodatkowych kredytów)

Program doradztwa w zakresie zdrowia psychicznego ma na celu przygotowanie specjalistów do pracy w różnych środowiskach zdrowia psychicznego lub w zakresie usług świadczonych przez ludzi, w tym placówek doradczych w zakresie zdrowia psychicznego, ośrodków szkolenia i rehabilitacji zawodowej, agencji doradztwa w zakresie opieki nad dziećmi i poradnictwa rodzinnego, instytucji na rzecz starzenia się i innych organizacji społecznych, a także prywatnych praktyk.

Ten program 60-kredytowy spełnia wymagania edukacyjne, aby stać się licencjonowanym doradcą zawodowym w New Jersey.

Zwiedzanie opcji studenckiej

Kwalifikowani wnioskodawcy mogą zostać przyjęci jako uczniowie odwiedzający, aby ukończyć studia wymagane do certyfikacji lub licencjonowania.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Founded in 1899 by the Sisters of Charity of Saint Elizabeth, the College of Saint Elizabeth has a strong tradition of concern for the poor, for developing leadership in a spirit of service and social ... Czytaj więcej

Founded in 1899 by the Sisters of Charity of Saint Elizabeth, the College of Saint Elizabeth has a strong tradition of concern for the poor, for developing leadership in a spirit of service and social responsibility, and a commitment to the promotion of women as full partners in society. Pokaż mniej