Magister przemysłów kreatywnych

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 8

Opis programu

Kurs ten oferowany jest na kampusie Parramatta miasta.

Magister Creative Industries oferuje wyjątkową okazję do zdobycia wysokiego poziomu zawartości cyfrowej i profesjonalnej komunikacji umiejętności przestrzennych, które są tak potrzebne, by dobrze we współczesnym mediów. Pracownicy mediów są obecnie wymagane, aby zrozumieć i połączyć się z publicznością w całej audycji, online, kanałach mobilnych i innych oraz do przyjmowania nowych platform i mediów społecznych w ich mieszanki. Ten kurs jest przeznaczony dla mediów, marketingu i kreatywnych profesjonalistów, którzy chcą znacznie reorientacji, poprawić lub rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności i potencjału badawczego, aby odpowiedzieć na wyzwania i możliwości mediów konwergentnych.

Będzie rozwijać zaawansowane strategicznego zdolność myślenia, rozwijać umiejętności i zasobów, a także poszukiwać przyszłość z konwergentnej świecie. Dowiesz się również, jak wykorzystać te umiejętności i zdolności w różnych środowiskach: Handlowy, rządu i trzeciego sektora. Będziesz rozszerzyć swoje portfolio doświadczenie, budowanie zaawansowanych zdolności w twórczy / przedsiębiorstwa koncepcyjnego, komunikacji strategicznej, nowe metody badawcze i twórczy rozwój i tworzenie treści dla mediów konwergentnych.

Istnieją możliwości rozwoju na wysokim poziomie strategicznych planów organizacji w świecie rzeczywistym, w celu dostarczenia / zbieżną produkt multimedialny dla wielu platform, do podejmowania naukowych lub praktyki prowadzone projekt dogłębnych badań i internowanie zawodowo w tej dziedzinie. Od mediów mobilnych mediów społecznych, począwszy od gier komunikacji strategicznej, można zdobyć gruntowną wiedzę na temat profesjonalnego konwergentnej krajobrazu.

Szczegóły

Dzisiejszy krajobraz mediów charakteryzuje rozpadu tradycyjnych silosów mediów i transformacji praktyk produkcji i konsumpcji mediów. Mediów, marketingu i kreatywnych specjalistów są teraz potrzebne, aby zrozumieć i połączyć się z publicznością w całej audycji, online, kanałach mobilnych i innych oraz do przyjmowania nowych platform i mediów społecznych w ich mieszanki.

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i komunikacja Arts oferuje doskonałe zasobów akademickich i produkcyjnych z niedawnym remoncie jego studiu telewizyjnym, nadawanych obiektów, streaming serwer i na żywo, na zewnątrz obiektu z transmisji. Urządzenia te pozwolą Ci rozwinąć profesjonalnego boiska i prototyp w formacie produkcji własnego wyboru i odbierać krytycznej informacji zwrotnej od wiodących specjalistów z branży.

Wstęp

  • Wnioskodawcy muszą pomyślnie ukończyli studia licencjackie lub studia podyplomowe w zakresie komunikacji, technologii informacyjnych, społeczeństwa i kultury, sztuki twórczej, public relations i marketingu; LUB
  • Mieć co najmniej pięciu lat w pełnym wymiarze godzin lub równoważne doświadczenie zawodowe w jednym z następujących obszarów: dziennikarstwo, public relations, reklamy, marketingu, produkcji, mediów, komunikacji, media relations, projekt, komunikacji wizualnej, sztuki twórczej lub multimedialnych.
  • Wnioskodawcy ubiegających się o przyjęcie na podstawie doświadczenia zawodowego musi obsługiwać swój wniosek wraz z oświadczeniem o usługi dla wszystkich doświadczeń zawodowych wymienionych aplikacji.
Ostatnia aktualizacja Styczeń 2017

Informacje o uczelni

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Czytaj więcej

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Pokaż mniej
Sydnej , Bankstown , Campbelltown , Gunderman , Blacktown , Rydalmere , Penrith , Sydnej + 7 Więcej Mniej