Magister przedsiębiorczości i innowacji

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Organizacje, które chcą zatrudniać osoby z możliwością dostrzeżenia i wykorzystania nowych możliwości, coraz częściej poszukują umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i innowacji. Nasz mgr przygotowuje Cię do szerokiego zakresu kariery w biznesie, w tym rozwoju biznesu i uruchamiania startupu.

Przegląd programu

Nasz program magisterski ma na celu rozwijanie umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i innowacyjności u studentów, aby umożliwić Ci karierę w zakresie zarządzania innowacjami w istniejących firmach oraz w poszukiwaniu nowych przedsięwzięć. Dowiesz się, w jaki sposób organizacje budują wartość poprzez zastosowanie praktyk przedsiębiorczych, wyzwań i możliwości, z którymi zwykle borykają się nowe i istniejące firmy, a także umiejętności projektowania i wdrażania strategii kreatywnych. Program kładzie duży nacisk na wykorzystanie twoich umiejętności i wiedzy do rzeczywistych sytuacji i organizacji.

Struktura programu

Będziesz uczestniczyć w pięciu podstawowych kursach w pierwszym semestrze (wrzesień-grudzień) i dwóch w drugim (styczeń-maj). Podstawowe kursy w drugim semestrze będą oparte na projektach w istniejących organizacjach, wymagając od Ciebie zastosowania swojej wiedzy teoretycznej do rzeczywistych sytuacji. W drugim semestrze będziesz mógł również wybrać dwa kursy opcjonalne, które pozwolą ci specjalizować się w dziedzinie związanej z twoją przyszłą ścieżką kariery. Rozprawa jest pisana w semestrze letnim (czerwiec-sierpień) i jest nadzorowana przez opiekuna naukowego.

Możliwości zawodowe

Nasz program pomoże Ci rozwinąć umiejętności biznesowe, które są niezbędne w wielu różnych organizacjach, a także przygotowuje Cię do możliwości założenia własnego biznesu. Absolwenci tego programu zazwyczaj realizują różne zawody, w tym zarządzanie innowacjami, politykę i rozwój biznesu w sektorze prywatnym, a także agencje rządowe wspierające innowacje i zakładające własne przedsięwzięcia biznesowe.

Linki branżowe

Nasz program łączy teorię z wyjątkowym naciskiem na empiryczne i praktyczne uczenie się poprzez bezpośrednie zaangażowanie w organizacje. W ramach dwóch branżowych kursów opartych na projektach w drugim semestrze, wykorzystasz swoje umiejętności i wiedzę w praktyce, aby sprostać konkretnym wyzwaniom związanym z innowacjami i przedsiębiorczością, przed którymi stoją prawdziwe organizacje. Ponadto w całym programie obecni są zaproszeni prelegenci z doświadczeniem w zakresie przedsiębiorczości i studiami przypadku zorientowanymi na branżę.

119394_Capture.JPG

Wyniki nauki

Dogłębne zrozumienie przedsiębiorczości i innowacji ułatwia odkrywanie i wykorzystywanie nowych możliwości w nowych i istniejących organizacjach. Dzięki temu programowi studenci zyskają:

  • Krytyczne zrozumienie teorii, procesów i zachowań leżących u podstaw przedsiębiorczości i innowacji.
  • Świadomość i zrozumienie, w jaki sposób organizacje budują wartość poprzez stosowanie przedsiębiorczych i innowacyjnych praktyk.
  • Umiejętność projektowania kreatywnych strategii poszukiwania i wykorzystywania nowych możliwości.
  • Docenianie zagadnień związanych z zabezpieczaniem i zarządzaniem zasobami finansowymi w nowych i istniejących organizacjach.
  • Doświadczenie z pierwszej ręki w zakresie możliwości i wyzwań związanych z rozpoczęciem nowego przedsięwzięcia lub podążaniem nowymi ścieżkami w ramach istniejącej organizacji.
  • Wiedza i umiejętności wymagane, aby być wysoce kompetentnym przedsiębiorcą, który może również przewodzić i wspierać innowacje w wielu różnych sektorach i kontekście organizacyjnym.

Wymagania wstępne

Wejście do naszych programów magisterskich jest silnie konkurencyjne. Możesz zwiększyć swoje szanse na udaną aplikację, przekraczając minimalne wymagania programu.

Wymagania akademickie

Będziesz potrzebował brytyjskiego dyplomu z wyróżnieniem pierwszej klasy lub 2: 1 w jednym z poniższych przedmiotów lub równoważnej kwalifikacji za granicą.

Wykształcenie

Przedmiot dyplomowy może należeć do dowolnej dyscypliny.

Obsługa aplikacji

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale może zwiększyć Twoje szanse na akceptację.
  • Preferowane będą te z ocenami powyżej minimalnych wymagań ze względu na silną konkurencję o miejsca w tym programie.

Wnioski od obecnych studentów

Studenci ostatniego roku mogą składać wnioski, o ile studia zostaną zakończone przed rozpoczęciem studiów magisterskich.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... Czytaj więcej

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. Pokaż mniej