Magister projektowania budowlanego energii

Informacje ogólne

Opis programu

ENERGIA a jej trwałość zawsze będzie kluczowym problemem globalnym dla nowoczesnych współczesnych społeczeństwach. Ponieważ światowa populacja urbanizes, planowanie i projektowanie elastycznych, zasobooszczędne, zdrowych miast i regionów metropolitalnych jest niezmiernie ważne. Budynki są odpowiedzialne za znaczną część naszego globalnego zużycia energii. Zużycie energii jest w rzeczywistości głównym wyznacznikiem globalnym wpływie na środowisko budynku, uznając jej całkowitą żywotność. W celu wyróżnia się młodzi profesjonaliści potrzebują edukacji, która ma charakter interdyscyplinarny: techniczny, jak i ekonomia / zarządzanie / Prawo związane.

Test International University Greckiej oferuje właśnie takie zróżnicowane Magister programu Energy projektu budowlanego który jest otwarty dla kandydatów z różnych dyscyplin naukowych. Wiodących naukowców z prestiżowych instytucji akademickich z Grecji i za granicą, wraz z instruktorami z władzami publicznymi i kluczowych graczy z organizacji związanych z energią, będzie uczyć się w tym programie.

Program został opracowany, aby wyposażyć absolwentów inżynierii, Geotechniczne i nauk przyrodniczych działach z dogłębne zrozumienie w dziedzinie energooszczędnych i środowisko projektu budowlanego w celu znacznego przyczynienia się do wpływania na projekt, budowę lub remont energią wydajne budynki, biorąc pod uwagę architekturę i środowiska, zachowania i potrzeby mieszkańców, ich zdrowie i wygodę, jak i całej gospodarki.

Program ten przeznaczony jest dla absolwentów wyższych uczelni w zakresie inżynierii, jak również absolwentów innych kierunków studiów z odpowiedniej kwalifikacji, którzy pragną pogłębić i poszerzyć swoją wiedzę w zakresie projektowania energetyczna w budynkach, takich jak inżynieria, geotechnicznych i przyrodniczych działach.

Struktura

Test Magister Energy Building Design (full-time) Jest to program 14-miesięcy nauczył w ciągu trzech kategoriach. Zajęcia odbywają się głównie miejsce wieczorami w dni powszednie. Magister programu Energy Building Design jest dostępny również w trybie niepełnym wymiarze czasu pracy w ciągu 26 miesięcy dla tych, którzy nie mogą zobowiązać się do programu w pełnym wymiarze godzin albo do pracy lub z innych powodów.

Podczas pierwszej kadencji, studenci są zobowiązani do naśladowania pięć obowiązkowych kursów podstawowych. Podczas drugiej kadencji, studenci są zobowiązani do naśladowania trzy obowiązkowe kursy podstawowe dostosowując swój program o kolejne dwa zajęć fakultatywnych. Wreszcie w trzecim semestrze, praca jest dedykowana wyłącznie do dysertacji magisterskiej. Praca magisterska stanowi dobrą okazję do zastosowania teorii i koncepcji wyuczone w trakcie roku na problem w świecie rzeczywistym lub wyzwanie.

Kursy

1-te Term Kursy podstawowe

 • Metody ilościowe
 • Projekt energetycznej budynków
 • Energy Project Finance
 • Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja
 • Prawo energetyczne

Kursy 2-te Term rdzeniowe

 • Zasady konstrukcyjne o niskiej energii Mieszkaniowej
 • Building Integrated systemów energii odnawialnej
 • Audyt energetyczny

2-te Term Przedmioty do wyboru

Podczas drugiej kadencji studentów dostosowanych ich program dalszego Wybierając przedmioty do wyboru. Wybór zajęć fakultatywnych muszą sumować się do 12 punktów ECTS (2 dania).

 • Ocena Oddziaływania na Środowisko
 • Energia Modelowanie i Prognozowanie
 • Polityka energetyczna
 • Prawo ochrony środowiska
 • Budynki inteligentne
 • Green Design i planowanie gorących klimatach
 • Magazynowanie energii

Ścieżki kariery

Istnieje znaczna koncentracja na zajęcie niskoemisyjnej energii w budynku i budowa zintegrowanych technologii energii odnawialnej i absolwentów tego programu można spodziewać się bardzo poszukiwane przez pracodawców.

Poniżej orientacyjne możliwości zatrudnienia dostępne dla naszych absolwentów po ukończeniu studiów magisterskich w dziedzinie energetyki projekt budynku są:

 • Wysokich stanowiskach technicznych w / sektora budowlanego aktualizacji
 • Kierownicze stanowiska w dynamicznie rozwijającym się sektorze energii odnawialnej, jak również zarządzanie Użytkowe
 • Z polityki rządu
Ostatnia aktualizacja Marzec 2017

Informacje o uczelni

The International Hellenic University (IHU) was established by Law No. 3391 in October 2005 and is based in Thessaloniki, Greece. The IHU is Greece’s first state university, where programmes are taugh ... Czytaj więcej

The International Hellenic University (IHU) was established by Law No. 3391 in October 2005 and is based in Thessaloniki, Greece. The IHU is Greece’s first state university, where programmes are taught exclusively in English. Pokaż mniej