Magister profesjonalnej rachunkowości

Informacje ogólne

Opis programu

Podbij karierę w uznanym stopniu rachunkowości

Przejdź do rachunku lub uzyskać certyfikat, który musisz podjąć następnym krokiem w karierze rachunkowości.

Rozwijaj umiejętności zarządzania złożonymi kwestiami księgowymi i biznesowymi oraz zaufaniem do specjalistycznej wiedzy.

Zbudujesz zrozumienie praktyki zawodowej, etyki i procedur oraz wgląd w biznesowy krajobraz w Nowej Zelandii i na arenie międzynarodowej.

Szybka jazda lub dopasowanie do pracy

MPA pomaga przyspieszyć śledzenie certyfikacji - jest to uznane na całym świecie kwalifikacje, które można wykonać w ciągu 16-17 miesięcy w pełnym wymiarze czasu.

MPA jest również idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów, którzy chcą dodać rachunek do swojego życiorysu. Nie musisz studiować rachunkowości przed i wieczorami, co oznacza, że ​​możesz studiować w niepełnym wymiarze godzin podczas pracy.

Międzynarodowe uznanie

MPA daje wymogi akademickie dotyczące certyfikacji Stowarzyszenia Biegłych Rewidentów (ACCA), Chartered Accountants Australia i Nowa Zelandia oraz CPA Australia.

Szkoła rachunkowości i prawo handlowe jest częścią Victoria Business School, która jest jedyną szkołą w Nowej Zelandii, która uzyskała akredytację ze Stowarzyszenia w zakresie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) w zakresie biznesu i rachunkowości.

1%: Odsetek szkół biznesu na całym świecie z akredytacją z AACSB w biznesie i rachunkowości.

Victoria Business School należy do niewielkiej grupy szkół biznesu na całym świecie, które posiadają potrójną koroną międzynarodowych akredytacji edukacyjnych. Możesz mieć pewność, że kwalifikacje będą walczyć z najlepszymi na świecie.

Master of Professional Accounting

  • Rozpoczęcie: 20 listopada 2017 r., 5 marca 2018 r., 19 listopada 2018 r., 4 marca 2019 r., 11 listopada 2019 r
  • Typ: Coursework
  • Lokalizacja: W kampusie (Pipitea, Wellington)
  • Ukończone: 240 punktów (16 kursów)
  • Wpis: stopień licencjata

Powrót do studiów

Wielu studentów powraca na uniwersytet po studiach podyplomowych po kilku latach. Jeśli minęło trochę czasu, odkąd studiujesz, nasi oficerowie łącznikow mogą pomóc Ci wrócić do życia uniwersyteckiego.

Choć niektórzy kandydaci MPA martwią się, że będą zmagać się, jeśli nie studiowali rachunkowości, studenci - czy ostatnio absolwenci innych przedmiotów lub osób, które od jakiegoś czasu pracowali w pracy - nie znaleźli tej bariery.

Praca

Oprócz roli w firmach zajmujących się rachunkowością, Państwa MPA może przygotować Cię do kariery w dziedzinie bankowości i finansów, prawa, rządu, organizacji non-profit i firm dużych i małych. Będziesz na dobrej drodze, aby wejść w role, w tym dyrektora finansowego, dyrektora generalnego ds. Finansów i finansów.

wsparcie pracodawcy

Zwiększenie zdolności, jakie daje się z pracy w MPA oznacza, że ​​pracodawca może być skłonny zapłacić niektóre lub wszystkie swoje koszty.

Ostatnia aktualizacja Czerwiec 2017

Informacje o uczelni

Wellington School of Business and Government (Faculty of Commerce) is a leading provider of quality knowledge and expertise in business and public sector related studies.

Wellington School of Business and Government (Faculty of Commerce) is a leading provider of quality knowledge and expertise in business and public sector related studies. Pokaż mniej

Akredytacje