Magister profesjonalnej rachunkowości

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Master of Professional Accounting


Magister Rachunkowości Zawodowej jest przeznaczony dla absolwentów podejmowania dyplomu w dyscyplinie innej niż rachunkowości, która chce podjąć studia specjalistyczne do wykonywania kariery w rachunkowości. Absolwenci zdobędą niezbędne kwalifikacje, aby wejść w ten dynamiczny i szanowany zawód, który jest wymagający przez przemysł i firmę, zarówno w Australii, jak i na świecie. Master of Professional Accounting to pierwszy krok w kierunku paszportu do pracy w dowolnym miejscu na świecie.


Jest to program szybkiego śledzenia do wyższych kwalifikacji w zakresie rachunkowości. Program jest zatwierdzony przez Narodowy Instytut Księgowych (NIA) i jest akredytowany przez Instytut Biegłych Rewidentów w Australii (ICCA) i CPA Australia (CPAA). Pomyślne ukończenie Master of Accounting umożliwia absolwentom uzyskanie wstępu do ICAA lub CPAA professional program.


Pomyślne ukończenie programu ICAA lub CPAA sprawi, że absolwenci będą kwalifikowani do przyjęcia jako Chartered Accountant (CA) lub jako Certified Practising Accountant (CPA).

Zarys przedmiotu

Aby pomyślnie ukończyć studia Master of Professional Accounting, należy wypełnić następujące 14 jednostek:

 • Ekonomia dla menedżerów
 • rachunkowości
 • Rachunkowość finansowa
 • Rachunkowość dla podmiotów gospodarczych
 • teoria rachunkowości
 • Rachunkowość zarządcza i kontrola
 • Zarządcza Finanse
 • Biznes i Technologie Informacyjne
 • Prawo gospodarcze
 • Prawo spółek
 • opodatkowanie
 • audyt
 • Metody ilościowe dla firm
 • Etyka Biznesowa, Kwestie etyczne w życiu zawodowym LUB
  Etyka

Tryb studiów


Studenci będą musieli studiować jednostki w kampusie w Fremantle. Kurs wymaga, aby uczeń ukończył wszystkie 14 jednostek. Nie ma obieralnych. Spowoduje to, że studenci studiują w pełnym wymiarze godzin przez cztery semestry, podczas gdy studenci w niepełnym wymiarze powinni odbywać dwie jednostki w semestrze. Studia niestacjonarne nie są dostępne dla studentów zagranicznych.

Rekrutacja Wymagania


Notre Dame zachęca do składania podań od osób ze wszystkich środowisk i bierze pod uwagę wyniki naukowe skarżącej, a także ich osobiste cechy i osiągnięcia.


Wymagania akademickie są następujące:

 • Studia licencjackie (z wyjątkiem innych niż Rachunkowość) tworzą uznany australijski lub zagraniczny Uniwersytet wykazujący zadowalającą ocenę.
 • Studenci będą musieli przedstawić dowody znajomości języka angielskiego.

Zaawansowane Stały


Stopień zaawansowania będzie określony przez poziom przedmiotu, czy równoważna jednostka absolwenta została uzyskana w innej instytucji akademickiej lub czy podobna jednostka została podjęta w ramach studiów licencjackich. Wnioski o zaawansowaną pozycję należy składać oddzielnie do Norte Dame i są oceniane indywidualnie. Wytyczne wydane przez ICAA i CPAA są również uwzględniane przy przyznawaniu zaawansowanej pozycji.

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 2017

Informacje o uczelni

University of Notre Dame Australia (Unda) jest jedną z wschodzących gwiazd australijskiej uczelni. Założona przez ustawy Parlamentu of Western Australia w grudniu 1989 roku, obecnie posiada ponad 7000 ... Czytaj więcej

University of Notre Dame Australia (Unda) jest jedną z wschodzących gwiazd australijskiej uczelni. Założona przez ustawy Parlamentu of Western Australia w grudniu 1989 roku, obecnie posiada ponad 7000 studentów na trzech kampusach w Fremantle, Sydney i Broome. partner Uniwersytet założycieli był University of Notre Dame w Stanach Zjednoczonych (NDUS), jeden z największych światowych uniwersytetów katolickich i punktem odniesienia dla Unda. Świadczył Unda z inspiracji rady; pomysły i modele, "studiów za granicą" studentów i wykładowców oraz obecność jego przywódców na jego izb i rad zarządzających. &nbsp Notre Dame Australia jest australijskim uniwersytecie, który obejmował zarówno nowoczesne Australian tradycji uniwersyteckiej i starożytnej tradycji i cenionych uczelni katolickich w Europie i Ameryce Północnej. To stara się być uniwersytet, który specjalizuje się w doskonałości licencjackiego. Jej celem jest kształcenie i szkolenie młodych ludzi do wejścia do głównych zawodów: prawo, medycyna, nauki, opieki, rachunkowości i finansów, fizjoterapia, doradztwo, nauk o zdrowiu i kapłaństwa. &nbsp Uniwersytet jest szczególnie warte swojej roli lidera w wielkich tradycyjnych dyscyplin zawodowych i edukacji zdrowotnej, tak długo, związane z misją Kościoła w Australii. To również zakłada szczególną rolę w edukacji i usług, rdzenna ludność północnej Australii. &nbsp Notre Dame jest średniej wielkości, prywatny uniwersytet, który otrzymuje środki publiczne w wielu dziedzinach. Znaczna liczba studentów miejsca w dziedzinie zdrowia i edukacji finansowanych przez rząd australijski. Jest zobowiązana do zapewnienia, w miarę możliwości, studenci otrzymują indywidualne, wysokiej jakości edukacji w sposób troskliwy i przyjazny środowisku nauczania. Około 10 procent jego ciała student jest międzynarodowa. &nbsp Uniwersytet ma na celu stworzenie "przemysł gotowy" absolwentów, którzy są znacznie popytu w Australian pracodawców. &nbsp Uniwersytet w trzech kampusach, w Fremantle, Sydney i Broome są uderzająco piękne i bardzo wygodne. Stanowią one idealne miejsce na najwyższej klasy doświadczenia studiów uniwersyteckich. Pokaż mniej
Broome , Fremantle , Sydnej + 2 Więcej Mniej