Magister profesjonalnej rachunkowości

Informacje ogólne

Opis programu

Dwuletni Master of Professional Accounting nadaje się, jeśli masz licencjat bez dur rachunkowości. Ten stopień pomaga rozwijać swoją wiedzę na temat rachunkowości, ekonomii, zarządzania i dziedzin pokrewnych. Jest to odpowiedni kurs dla osób zainteresowanych zmianą ich ścieżki kariery lub poszerzanie możliwości w ich istniejącym polu, na przykład, techniki, medycyny, nauki i sztuki.

Jesteśmy partnerem i CPA, ICAA Leadership Initiative Odpowiedzialny globalnie i jest sygnatariuszem Zasad Organizacji Narodów Zjednoczonych Responsible Management Education. Te zobowiązania partnerstwa, edukacji i badań zapewniają oferujemy bardzo uważać, globalne spojrzenie na biznesie i finansach.

Możliwości studiowania za granicą to studenckich programów wymiany z naszych uczelni partnerskich w ponad 30 krajach, w tym na Uniwersytecie w Innsbrucku, Copenhagen Business School, w Szkole Głównej Handlowej w Berlinie lub Francji BEM Management School.

Będziesz mieć prawo do przynależności do organizacji zawodowych, takich jak CPA Australia, Instytutu Biegłych Księgowych Australii (ICAA), Instytut Biegłych Księgowych (IPA) oraz Stowarzyszenia na londyńskim Chartered Certified Accountants (ACCA). Ten 12-miesięczny program oferuje inne praktyczne umiejętności i szkolenia, z możliwości współpracy i obejmuje staż. Rok profesjonalny można zrobić za granicą.

Wymagania Język angielski

IELTS (Academic): minimalny wynik 6,5 bez indywidualnego zespołu uzyskasz mniej niż 6,0. TOEFL Papierowe: minimalny wynik 575 (minimalny wynik 5 gwiazdek w teście z języka angielskiego).

TOEFL w oparciu o Internet: minimalny wynik 80 z minimalnymi dla lustrzanek 18, szer. 22.

La Trobe Melbourne (ELICOS): Zakończenie angielski na dalsze studia na zaawansowanym etapie 6B La Trobe Melbourne z minimum 60 procent ogólnej i 60 procent na egzaminie końcowym. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową La Trobe Melbourne.

Angielski jako język nauczania w badaniach trzeciorzędowych może zostać przyjęta.

Proszę zwrócić uwagę: Angielski jako język wykładowy w poprzednim badaniu nie będą przyjmowane jako podstawa przyjęcia (angielski) dla kursów w przypadku gdy zatwierdzony wymóg wynik testu jest wyższa o IELTS 6.5 bez wynik zespołu niższa niż 6,0. Pearson Test z angielskiego (Academic) (PTE): minimalny wynik 64 bez komunikatywnej umiejętności uzyskasz mniej niż 59.

Cambridge Certificate Advanced języku angielskim (CAE): klasa B lub wyższej.

Cambridge Certificate of Proficiency in angielski (CPE): klasy C lub wyższej.

Lub zatwierdzony odpowiednik międzynarodowej.

Akademickich wymagania wstępne

Minimalne wymagania wpis jest ukończenie australijskiego studia licencjackie (lub jego odpowiednik). Przed nauki opracowany przez odpowiedniego doświadczenia zawodowego lub zawodowego akredytacji, gdzie jest ono uważane za co najmniej równoważne z otrzymanym przez licencjat, mogą być uznane. W ofertę do wnioskodawcy, Uniwersytet będzie rozważyć szereg czynników, w celu ustalenia, czy wnioskodawca wykazał zdolność do pracy na poziomie magisterskim, w tym wyniki w nauce, znajomości języka angielskiego i / lub doświadczenie pracy. (Opcjonalnie) licencjat (lub odpowiednik) należy uznać za pokrewny w celu uzyskania dostępu do stopnia 1,5 roku Mistrza, w przeciwnym razie, skarżący będą rozpatrywane na studia magisterskie 2 lata.

Dodatkowe informacje

Jeśli można wykazać wcześniejszej nauki w biznesie, zarówno w postaci licencjat w dziedzinie związanej z biznesem lub z co najmniej pięć lat odpowiedniego doświadczenia biznesowego, będziesz ubiegać się o zaawansowane Standing dla czterech tematów pierwszy semestr kursu. Dokonując Państwu ofertę Advanced Stałego, Uniwersytet może rozważyć szereg czynników, w tym swoim akademickim rekordu i zatrudnienia doświadczenia.

Uznawania kwalifikacji zawodowych

Stopień spełnia akademickich wymogów stowarzyszenia z CPA Australia (organizacji zawodowej dla Biegłych Księgowych Praktyków w Australii) i dopuszczenie do biegłych rewidentów Programu Chartered Accountants Australii i Nowej Zelandii.

Kurs jest również uznany przez Instytut Biegłych Księgowych (IPA) oraz Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), z siedzibą w Londynie.

Ostatnia aktualizacja Sie 2017

Informacje o uczelni

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Czytaj więcej

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Pokaż mniej
Melbourne , Bendigo , Albury , Melbourne , Mildura , Shepparton , Sydnej + 6 Więcej Mniej