Magister profesjonalnej rachunkowości (mprofacctg)

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Professional Rachunkowości jest program studiów zajęć mistrzów 18 miesięcy na celu przygotowanie absolwentów do kariery w księgowości. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności w biznesie, rachunkowości, finansów, prawa gospodarczego i podatkowego.

Perspektywy kariery

Z Master of Professional Rachunkowości będziesz miał wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia kariery jako księgowy z usług księgowych, branży lub sektora publicznego.

Master of Professional Rachunkowości jest program studiów zajęć mistrzów 18 miesięcy na celu przygotowanie absolwentów do kariery w księgowości. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności w biznesie

Struktura stopni

Master of Professional Rachunkowości wynosi 18 miesięcy, 240-punkt programu studiował przez sześć kwartałów. Będziesz uczyć się podstawowych kursów biznesowych przed przejściem na studia zestaw specjalistycznych kursów rachunkowości.

Możesz również wypełnić cztery moduły rozwoju zawodowego jako ważny składnik swojego stopnia. Te dadzą Ci umiejętności zawodowych, które będą potrzebne, aby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie i sukces w świecie biznesu.

Wymagania akademickie

Aby uzyskać wpis trzeba mieć ukończony licencjat z uznanych uczelni lub instytucji z nauka równowartość co najmniej średniej Nowa Zelandia B w najbardziej zaawansowanych kursów. Może to być stopień w biznesie * lub stopień nie-biznes w odpowiedniej dyscypliny, takich jak sztuka, inżynierii, technologii lub nauki.

W ocenie aplikacji będziemy uwzględniać pozycję instytucji, w której można ukończeniu licencjat oraz ocen uzyskanych w odpowiednich podmiotów.

  • Kandydaci, którzy ukończyli kurs dla zaawansowanych (i) w licencjat, które są uważane za zasadniczo podobne do kursów w tym programie będzie wymagane do ukończenia kursu Zastępca (y). Porady będą dostarczane do uczniów w każdym przypadku indywidualnie.

Angielski Wymagania

Nasze programy firmy Masters prowadzone są wyłącznie w języku angielskim. Dlatego muszą być w stanie zrozumieć, mówić i pisać po angielsku płynnie.

Aby kwalifikować się do wejścia, studenci muszą uzyskać: - Academic IELTS 6.5, bez zespołu mniejszej niż 6,0, lub; - TOEFL (na papierze), 575 (TWE 4.5), lub; - TOEFL (internetowych) 90 (napisany 21), lub; - Fundacja certyfikatu w języku angielskim dla celów akademickich (FCertEAP) B-.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines.

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines. Pokaż mniej