Magister profesjonalnej rachunkowości (MPa)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

SMU MPA jest absolwentem kwalifikacji otrzymał akredytację, że z różnych światowych organizacji zawodowych (ISCA, CPA Australia, ICAA, ICAEW, CIMA, SAC i AACSB). MPA Program oferuje rygor naukowy i wiedzę branżową z pierwszej ręki, i jest prowadzone przez światowej klasy wykładowców z dużym doświadczeniem w branży. MPA odwołuje się do dwóch głównych grup aspirantów - absolwentów nie-księgowych, którzy chcą przyłączyć się do zawodu księgowego, a także tych, którzy wymagają wiedzy księgowej w swoich rozbudowanych lub przyszłych ról. Absolwenci MPA są dobrze poszukiwane w dziedzinie rachunkowości, podatków, audytu i doradztwa, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym.

Warunki przyjęcia

  • Wnioskodawcy muszą wykazać dobrą wcześniejsze wyniki w nauce w licencjat z uznanej instytucji szkolnictwa wyższego.
  • Wnioskodawcy muszą posiadać wystarczające doświadczenie w Matematyka / rachunku.
  • GMAT jest obowiązkowe dla wszystkich wnioskodawców. Więcej informacji o GMAT jest dostępny na stronie internetowej GMAT. Kandydaci powinni wziąć GMAT jak najszybciej. Wyniki powinny być wysyłane bezpośrednio z Educational Testing Service (ETS) do SMU (kod dla SMU MPA: F8D-3B-56). Jeżeli oficjalne wyniki GMAT nie są jeszcze gotowe, kandydaci mogą złożyć wniosek za pomocą MPA nieoficjalne wyniki i przedstawić oficjalne wyniki później.
  • Kandydaci z doświadczeniem po studiach pracy będzie miał dodatkową zaletę. - Zakwalifikowani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną przez członków Panelu MPA Admission. Dla studentów, wywiady telefoniczne będą prowadzone, jeśli nie znajdują się w Singapurze.
  • Wnioskodawcy muszą wykazać biegłość w języku angielskim. Wnioskodawcy, których licencjackie medium nauczania nie są w języku angielskim, albo siedzieć TOEFL lub IELTS.

Data rozpoczęcia: Może i sierpniu każdego roku

Opłaty

Aplikacja - S 50 $ (bezzwrotna)

Rejestracja / depozytu - S 5,400 dolarów (Singapuru / PR) - S 5500 dolarów (Foreigner) (bezzwrotna) Rejestracja i depozytu Opłata nie podlega zwrotowi i płatne w sprawie przyjęcia do programu. Opłata rejestracyjna S 400 dolarów lub S 500 dolarów obejmuje opłat egzaminacyjnych maturę, orientacji, działalność biblioteki i konto komputera. Opłata za złożenie S 5000 dolarów przyczyni się do pierwszej raty czesnego.

Opłaty za studia - S 38520 dolarów (wliczając GST)

Harmonogram płatności

  • Pierwsza rata S 1,420 dolarów i 5 rat S 6420 dolarów za semestr dla studentów zaocznych lub
  • Pierwsza rata S 7840 dolarów i 2 raty S 12,840 dolarów dla studentów studiów stacjonarnych
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is Pokaż mniej

Akredytacje

AACSB Accredited