Magister Nauki w Inżynierii - Obraz Signal Processing i stosowane

Informacje ogólne

Opis programu

Magister Nauk w Inżynierii - stosowane obrazu i przetwarzania sygnałów

Wyobraź sobie możliwości ... Obraz i przetwarzania sygnałów wpływa na nasze codzienne życie w coraz większej sposób. Udział w projektowaniu tej fascynującej technologii i kształtowania jego przyszłej funkcji w biznesie i społeczeństwie. Dzisiejsze sieciowych generujące sygnał obrazu i urządzenia zapewniają historycznie niezrównaną ilość surowych danych do automatycznego podejmowania decyzji i systemów kontroli. Oczekiwania są wysokie: w jaki sposób możemy zaprojektować nowe narzędzia i oprogramowanie, aby jak najlepiej destylować przydatnych informacji. Wiele ciekawych projektów badawczych i rozwojowych w sektorze prywatnym jak i publicznym wzywają do wiedzy. Alternatywnie, stopień otworzy utworów kariery na uniwersytetach i ośrodkach badawczych.

Fakty

Język wykładowy: Polish Study miejsc rocznie: 20 Lokalizacja: Salzburg University of Applied Sciences (Campus Urstein) i Uniwersytet w Salzburgu (Campus Techno-Z)

Proces aplikacji

Procedura aplikacji jest zarządzany przez Uniwersytet Nauk Stosowanych w Salzburgu w imieniu obu instytucji. Więcej informacji na temat wymaganych dokumentów, proces selekcji, przyjęcia do programu i rejestracji tutaj.

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Ostatnia aktualizacja Sie 2014

Informacje o uczelni

The Salzburg University of Applied Sciences has established its shared values in social skills, avant-garde, performance and future, which are also 'lived' in everyday life together.

The Salzburg University of Applied Sciences has established its shared values in social skills, avant-garde, performance and future, which are also 'lived' in everyday life together. Pokaż mniej
Salzburg , Salzburg + 1 Więcej Mniej