magister nauk w Statystyka Stosowana

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Applied Sciences w Statystyki

&nbsp

Jeśli numery jeździć, niech Statystyki Stosowanej być twój cel. Kandydat na studiach stopnia w Applied Statistics jest normalnie oczekuje się, że ukończył kursy z matematyki równoważne do trzech semestrów studiów licencjackich rachunku i mieć praktyczną wiedzę na temat programowania i algebry liniowej lub macierzy.

Statystyka Stosowana jest trudnym terenie. O stopniu Manderson, nawet jeśli numery są ułożone przeciwko nim, nasi absolwenci są gotowi.


Wymagane kursy

Stopień magistra w Applied Statistics wymaga 30 godzin, z których 12 są obieralnych. Istnieje pięć utworów w tym stopniu, umożliwiających różne specjalizacje. Należą do nich: Tradycyjny, Biostatystyka, nauk aktuarialnych, Data Mining, jakości i Six Sigma.Istnieje sześć wymagane kursy i cztery fakultatywne wspólne dla wszystkich pięciu utworów studiów.

Electives mogą zostać zdobyte w dodatkowych zajęć za zgodą doradcy wydziału. Program kursy związane mogą różnić się od ucznia do ucznia i zależy Student 's interesów i tła akademickiego. Gdy większość zajęć jest zakończony, uczeń musi zdać pisemny kompleksowe badania.Wymagania

Zapraszamy aplikacji ze wszystkich kierunków studiów licencjackich i na wszystkich poziomach doświadczenia zawodowego. Staramy się przyznać zróżnicowaną grupę studentów z unikalnych środowisk, doświadczeń i celów. Jako takie nie istnieją szczególne przesłanki klasowe dla programów Manderson. Nasze wstępne są nieliczne, ale nasze oczekiwania jest wiele, w tym oddanie do doskonałości, rygorystyczne dążenie bramek, na umyśle, i innowacyjnego rozwiązania jest w czołówce, co jest aktualne i istotne dla nowoczesnego przedsiębiorstwa.


Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie jest ważne dla dynamicznego środowiska nauczania Manderson się. Zwykle więcej niż 60% z każdej klasy wchodzącego ma znaczący wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Program posiada również grupę niszowych o około 40% studentów osiągających wysokie z małą lub bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Bez względu na wcześniejsze doświadczenie zawodowe, Manderson daje doświadczenie na przyszłość.


Aplikacja

Online aplikacji.


Określenie celu / Intent Essay

Masz możliwość składanie drogą elektroniczną esej Po zakończeniu aplikacji online. Jest to najbardziej skuteczny środek przesłanie eseju. Oświadczenia celu toczone w cyfrowo należy składać w Graduate Center aplikacji.


Dziennik GMAT lub GRE Scores

Programy Manderson przyjąć zarówno Graduate Admission Test Management (GMAT) lub absolwent Record Examination (GRE). Wnioskodawcy powinni wziąć albo egzamin i poproś o ocenę należy składać drogą elektroniczną na University of Alabama, które mogą być wykonane bezpośrednio po zakończeniu egzaminu. Akceptujemy tylko oficjalne sprawozdania Ocena z ETS lub Pearson VUE, które mają mniej niż pięć lat. Oficjalne wyniki muszą zostać dostarczone przed możemy ocenić swoją aplikację.


Oficjalne licencjackie Transkrypcje

Absolwent Szkoły urząd wymaga dwa oficjalne stenogramy z każdej licencjackich instytucji, które uczestniczyły. Nawet jeśli były / są licencjackich UA, nadal muszą przedstawić dwa oficjalne stenogramy zanim plik może zostać poddany przeglądowi. Rejestrator powinien podpis na pieczęci na odwrocie koperty transkryptu.


Opłaty

Opłata 250,00 dolarów zostanie nałożona na każdego absolwenta wykonane oczywiście. Szkoła biznesu opłaty technologia jest oceniana w wysokości 11 dolarów za godzinę kredytu. Inne opłaty (parking, usługi zdrowotne dla studentów, mieszkania, itp.) nie są uwzględnione w tej prognozy.

Studenci w koncentracji Consulting Enterprise muszą zarejestrować się na zajęcia oferowane w śródrocznym okresie (trzy tygodnie okres między semestrze letnim i letni staż).


W pełnym wymiarze czasu rejestracji dla studentów jest 15/9 godzin regularnej semestrze. Opłata przeciążenie jest oceniana dla każdej godziny kredytowej przewyższającej pełnoetatowego harmonogramu czesnego.Stypendia

Wszyscy kandydaci są automatycznie uznawane za wstęp do wszystkich możliwych nagród, z decyzji o przyznaniu na podstawie meritum każdej aplikacji. Brak dodatkowych form lub aplikacje są wymagane.Studenci, których wnioski są przyjmowane przez wczesny termin składania wniosków odprawy stycznia 5, lub nie później niż 15 lutego terminie odprawy priorytetowej, mają największe szanse na otrzymanie pomocy finansowej w ramach programu Manderson. Manderson konsekwentnie przyznaje co najmniej 50 procent naszych uczniów z pewnego rodzaju stypendium, asystentury lub społeczności.

Ostatnia aktualizacja Październik 2012

Informacje o uczelni

Manderson Graduate School of Business oferuje naszym studentom przewagę na konkurencyjnym rynku. Bardziej niż kiedykolwiek, specjalistów zobaczyć praktyczne oparte stopnia absolwent jako warunek w kar ... Czytaj więcej

Manderson Graduate School of Business oferuje naszym studentom przewagę na konkurencyjnym rynku. Bardziej niż kiedykolwiek, specjalistów zobaczyć praktyczne oparte stopnia absolwent jako warunek w karierze i przewagi konkurencyjnej. Ponieważ nasz absolwent szkoły nadal Excel na poziomie krajowym, jesteśmy przyciągnięcie najlepszych i najzdolniejszych studentów. To sytuacja korzystna dla Manderson i naszych studentów. Pokaż mniej