Magister nauk przyrodniczych i stosowanych

Informacje ogólne

Opis programu

Magister Nauk Stosowanych i Przyrodniczego

Dlaczego warto realizować stopień MNAS na Missouri State?

 • Wybierz dwa obszary nacisk na dostosowanie programu studiów. Każdy obszar nacisk pomoże rozwinąć na aktualnej wiedzy naukowej i możliwości.
 • Będziesz pracować bezpośrednio z komitetu doradczego poświęconej pomaga spełniać swoje cele naukowe i zawodowe. Zostanie dopasowane do członka wydziału, który zapewni doradztwo, a także pomóc zaprojektować program studiów.
 • Ten interdyscyplinarny program pozwala wybrać obszary, w wielu działach i szkół.
 • MNAS zwiększy rynkową poprzez rozwój zaawansowanych zestaw umiejętności.
 • Będziesz miał dostęp do state-of-the-art udogodnienia dla badań naukowych i innych przedsięwzięciach naukowych.
 • Przez osiągnięcia tego zaawansowanego poziomu, można otworzyć wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej w naukach.

Dostosowane do sukcesu programu

Program MNAS jest jedynym w swoim rodzaju w południowo-zachodnim regionie Missouri. Ten wyjątkowy program oferuje szeroki wachlarz opcji do wyboru dwa obszary badań w różnych działach lub szkołach. Ta opcja zazwyczaj wymaga ukończenia minimum 32 godzin kredytowych i trwa około dwóch lat. Można wybrać podstawowy nacisk na naukę, i będzie zobowiązany do wypełnienia minimum 16 godzin kredytowych z jednym z następujących obszarów:

 • Nauki rolnicze
 • Biologia
 • Chemia
 • Informatyka
 • Geografia, geologia i planowanie
 • Matematyka
 • Fizyki, astronomii i nauki materiały

Możesz również wybrać drugorzędną nacisk na naukę, która wymaga co najmniej dziewięć godzin kredytowych. Możesz wybrać z listy powyżej, lub doradca może pomóc w dostosowywaniu programu, który spełni Twoje cele zawodowe. Dwa wspólne drugorzędne obszary nacisk obejmują biznesu i edukacji.

MNAS jest dla student, który szuka profesjonalnej krawędzi. Wielu z naszych studentów planuje przejść edukację po poziomie magisterskim na studiach podyplomowych.

Opcja Stopień Master przyspieszonych

Kwalifikujących się studentów Missouri State University w głównym w Kolegium Naturalnych i Stosowanych Nauk mogą ubiegać się o wstępnym zakwalifikowaniu do programu Master of Applied Science Naturalnych i warunki przyjęć na po opcji przyspieszonego magisterskiej zostały spełnione. Jeśli akceptowane, kursy podyplomowe z zatwierdzonych kursów wybranych na poziomie 600 lub wyższym mogą być liczone w kierunku zarówno magisterskich i licencjackich stopni, maksymalnie 12 godzin kredytowych. Opcja ta daje możliwość na kierunkach CNAs których cele, funkcje akademickie i planowania kariery zawodowej obejmuje pracę absolwentów, aby wypełnić wymagania dla magistra w krótszym czasie, niż byłoby to możliwe. Skontaktować się z dyrektorem programowym MNAS dalszych informacji i wytycznych.

Wszystkie wymagania dotyczące realizowanego programu studiów powinny być spełnione dla ukończeniu licencjackich studiów. Uczeń może być w pełni dopuszczone do Graduate College po zakończeniu wymagania dla stopnia licencjata. Wszystkie wymagania dla programu wdrażanego magisterskiej powinny być spełnione dla ukończenia studiów magisterskich.

Student musi być dopuszczone do przyspieszonego wyższe Programu na Missouri State University, aby rozpocząć przy pracy oczywiście absolwentem do podwójnego kredytu. Wstęp wymaga zgody Graduate Program Advisor, Department Kierownik programu studiów i dziekan Graduate College. Studenci przyjęci do przyspieszenia programu Magister nie będzie w pełni dopuszczone do Graduate College do momentu zakończenia ich studiów licencjackich i spełnienie wszystkich innych wymogów dotyczących przyjęcia do Graduate College (takich jak Graduate Record Examination). Student powinien być uzyskał stopień licencjata po ukończeniu minimum 125 godzin w połączeniu studiów magisterskich i licencjackich specyficznych wymagań pracy kurs i stopnia.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural c ... Czytaj więcej

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural competence and community engagement. Pokaż mniej