Magister nauczania i uczenia się

Nauczyciel nauczania i uczenia się (pierwotne, wtórne) to intensywny roczny program, który przygotowuje studentów ze specjalistycznych umiejętności i wiedzy w nauczaniu wzmocnionej ustawieniach średnio kura lub wharekura pierwszo-, drugo- lub Maorysów.

Program ten, dostępny w języku angielskim lub Maori Medium, rozwija krytyczne rozumienie uczniów na temat badań pedagogicznych podejść opartych na teorii, nauki, wiedzy i umiejętności śledczych zawartości tak, że są one w stanie skutecznie uczyć zróżnicowane uczących się w nowozelandzkich szkołach.

Studenci zdobywają również cenną praktyczne doświadczenie, pracując co najmniej 40 tygodni w roku w różnych placówkach szkolnych, z profesjonalnym wsparciu wykładowców wydziału i mentor nauczycieli.

Program opiera się na zasadach uczenia się dorosłych i jest oczekiwanie, że nauczyciele studentów krytycznego myślenia i samodzielnej pracy.

Papiery bada nauczania w kontekście dochodzenia, opartej na dowodach Nowa Zelandia, nauczanie zróżnicowane uczących się i nauczania projektowania i wdrażania. Studenci ukończą sześć 500 podyplomowych papiery (180 punktów).

Program podkreśla

 • Indywidualne i mała grupa mentoring
 • Identyfikuje swoje mocne strony
 • Zaprojektowany, aby wyposażyć się z wiedzy, aby zaspokoić potrzeby wszystkich uczniów.
 • Absolwenci osiągnięcia wysokiego poziomu umiejętności i silniejszą zdolność do funkcji kierowniczych w przyszłości.
 • Nagrodą za wypełnienie bardziej intensywny program jest punkt wyższa pensja wpis na wejściu do zawodu nauczyciela.

Magister nauczania i uczenia się

To jest bardziej intensywny kurs skierowany na wysokich osiągających. Program jednego roku od stycznia do grudnia i wymaga wyższych kryteriów wejścia. Zaletą ukończeniu tego kursu aspiracji jest wyższa płaca początkowa przy wejściu do zawodu nauczyciela. Bardzo praktyczny program, w-szkole znacząca kwota programu opiera się w szkołach partnerskich i obejmuje 20+ tygodni pracy z uczniami w klasach.

Master of Teaching & Learning (Primary i Secondary)

Program ten będzie rozwijać krytyczne rozumienie badawczych oparte pedagogicznych podejść, nauka teorii i treść knowldege skutecznie uczyć zróżnicowane uczących się w nowozelandzkich szkołach. Studenci ukończą sześć 500 podyplomowych papiery (180 punktów). Praktyczne doświadczenie składa się z 10 tygodni w pełnym wymiarze czasu, a dwa tygodnie w niepełnym wymiarze godzin. Bardzo praktyczny program, w-szkole znacząca kwota programu opiera się w szkołach partnerskich i obejmuje 20+ tygodni pracy z uczniami w klasach. Nagrodą za wypełnienie bardziej intensywny program jest punkt wyższa pensja wpis na wejściu do zawodu nauczyciela.

Lokalizacja: Hamilton
Terminy: Styczeń - grudzień
Wymagania kwalifikacyjne: A + B i średni stopień licencjata.

Uwaga: wszyscy kandydaci są wywiady.

Jest to pierwszy program początkowy Teacher Education na poziomie studiów magisterskich w Nowej Zelandii za przygotowanie nauczycieli do Maori kontekstach średnich. Jest to program mający na celu wymagającym wysokich osiągających którzy mają wysoki poziom biegłości języka Maorysów, którzy chcą być nauczycielami w ustawieniach średnich Maori. Program został opracowany w ścisłej współpracy z lokalną Kura i wharekura ze znacznej części programu z udziałem praktyce szkolnej. Bardzo praktyczny program, w-szkole znacząca kwota programu opiera się w szkołach partnerskich i obejmuje 20+ tygodni pracy z uczniami w klasach. Nagrodą za wypełnienie bardziej intensywny program jest punkt wyższa pensja wpis na wejściu do zawodu nauczyciela.

Lokalizacja: Hamilton,
Data rozpoczęcia: styczeń 2017
Wymagania kwalifikacyjne: Wymagane jest Licencjat i B + Przeciętnie poziom umiejętności w te reo Maorysa.

Dostawa programu jest przez te reo, używając wartości Maori i postaw. Został on opracowany we współpracy z whanau, Hapu i iwi tak, że spełnia kryteriów wymaganych w dzisiejszym Kura i wharekura. To wyrównuje ze współczesnym myśleniem o przygotowaniu nauczycieli i przyczyni się do bardziej zintegrowanego systemu szkolnictwa w przyszłości. Program przygotowuje studentów do efektywnej pracy między różnymi filozofiami / kaupapa np. Te Aho Matua, Iwitanga i Rumaki.

Możliwości zawodowe

 • Trener korporacyjny
 • Education Policy Analyst
 • Konsultant learning
 • Podstawowa, pośredni lub Secondary School Teacher
 • Rekrutacja Adviser
 • Pracownik socjalny
 • pedagoga szkolnego

Wstęp i zapis

Zgłoszenia interesujące i aplikacje dla 2018 programów magisterskich są otwarte od lipca - listopad 2017 r.

Średni stopień licencjata i B + jest wymagane aby być przyjęte do programu, a płynność w te reo Māori jeśli ubiegasz się o programie Te Arareo.

Zakończyć proces rejestracji online.

Należy pamiętać, że dotyczy to proces wywiad i selekcji.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 27 więcej kursów w The University of Waikato »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Opłaty domowe: 11.337 dolarów rocznie / Opłaty międzynarodowe: 27.825 dolarów rocznie
Wg lokalizacji
Wg daty