Magister mody marketingu i komunikacji

Informacje ogólne

Opis programu

Przemiany społeczne znajdują odzwierciedlenie w rozwoju mody, rozumianej jako język, za pośrednictwem którego zbiór wartości i udarów tożsamości są przekazywane. Prawidłowe określenie działań marketingowych, począwszy od koncepcji nisze osobowości marki, konsumentów i rynku, którego celem jest dotrzeć do kolekcji parametrów powinny uwzględniać projektanta lub rodzaj punktów sprzedaży, jak również właściwe zarządzanie i komunikacja z tych aspektów (z dobrze zdefiniowanym wizerunku marki, racjonalnego zarządzania reklamą lub salonu oraz właściwej relacji z mediami, do organizacji imprezy z gwiazd), istotne jest, na globalnym rynku i konkurencji.

Tak, za każdym razem, gdy konkretne szkolenie w tej dziedzinie, od strony strategicznej i operacyjnej, która ma pozwolić profesjonalny marketing i moda komunikacji wspieranie i upowszechnianie koncepcji tożsamości marki lub wartości produktu jest wymagane , opracowania strategii, która integruje wszystkie narzędzia w zasięgu ręki.

Dobra analiza daje przegląd rynku, dobra strategia wskazuje nam drogę do przodu i dobry uczynek może być obecna w umysłach naszej grupy docelowej, co optymalne rezultaty i sprzedaży, a jednocześnie jest tym, kim jesteśmy.

Cele

Ten mistrz bada działalność prowadzoną przez dyrektorów kreatywnych i specjalistów od marketingu i komunikacji w branży mody od strategicznym i teoretyczne, ale przede wszystkim, poprzez praktyczną propozycją, która umożliwia studentom do profesjonalnego zarządzania projekt marki mody.

Przez studentów teoretycznych i praktycznych metodologii, aby strategiczne decyzje na temat marek mody jest przygotowany (wszystko związane z marki i obszarów operacyjnych definicji produktu i strategii detalicznej) oraz komunikacji i public relations albo zarządzanie biur prasowych, rozwój wizerunku marki lub mody, imprez, pełny zakres wiedzy i umiejętności do wdrożenia skutecznego, trwałego i realistyczny sposób.

Na koniec programu w celu zapewnienia niezbędnej dostęp do profesjonalnego świata i zmierzyć rzeczywiste sytuacje i strategie komunikacyjne narzędzi marketingu mody.

Skierowane do

Absolwenci i absolwentów z doświadczeniem w modzie lub obszarach komunikacji i wiarygodnego programu nauczania akademickiego dla firmy i / lub portfela.

Dostęp i stopień

Stopień Dostęp uniwersytetu (licencjat lub absolwentem stopnia), a proces wewnętrznej selekcji. Stopień własnego mistrza przyznany przez Universitat Abat Oliva CEU uzyskuje.

Programy Podróży

Stopień tego pana jest wynikiem połączenia programów nauczania akademickiego Absolwent Zarządzania i Marketingu i Komunikacji Fashion Brand PR dla marek i mody.

Ostatnia aktualizacja Lis 2015

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Czytaj więcej

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Pokaż mniej