Magister mediów z specjalizacją w mediach, kulturze i społeczeństwie.

Informacje ogólne

Opis programu

Magister mediów z specjalizacją w mediach, kulturze i społeczeństwie

Dlaczego mediów, kultura i społeczeństwo, w Rotterdam?

Czy jesteś zainteresowany w ciągle zmieniającym się środowisku medialnym? W jaki sposób wpływa na nasz styl życia mediów, nasz obraz siebie i nasze relacje z innymi? Chcesz zbadać te pytania? Program Master media, Kultura i Społeczeństwo daje możliwość, aby to zrobić, w prawdziwie międzynarodowym klasie w jednym z najbardziej różnorodnych i wielokulturowych miast europejskich ci.

Na tle szybko digitalizacji społeczeństw i nasycenie mediów, mediów, Program Kultura i społeczeństwo pozwala na badanie produkcji i odbiór założona i mediów wschodzących. Będziesz mieć do czynienia ze stosunkami przesuwanie pomiędzy konsumentów i obywateli, prywatnym i publicznie, globalny i lokalny, użytkownik mediów oraz producenta. Zdobędziesz wiedzę zastosować te spostrzeżenia i przeprowadzenia badania w odniesieniu do szerokiego zakresu tematów i organizacji, w tym, ale nie ograniczając się do mediów i przemysłów kultury. Ponadto, można połączyć dwa różne Wyróżnienia Projekty i będziesz miał możliwość przedłużenia swoje badania, aby przejść na giełdzie.

Szkolony przez międzynarodowych ekspertów w interaktywnym środowisku klasy absolwenci media, Kultura i Społeczeństwo są więc wyposażone w teoretyczne i praktyczne wiedzy na temat obecnych i przyszłych wydarzeń medialnych. Program jest charakterystyczny nacisk na rynek pracy absolwentów ułatwia dostęp do miejsc pracy wysokiej Profil w dziedzinie mediów i technologii cyfrowych, kultury, marketingu, polityki i poza nią.

Głos

Jeden z kursów: media, kultura i Globalizacji

Mediów i rozrywki odgrywają ważną rolę w międzynarodowej rozprzestrzeniania kultury. Będziesz krytycznie zbadać intensyfikacji międzynarodowych przepływów kulturowych i ich związku z rozwojem technologicznym wschodzących, takich jak telewizja satelitarna, digitalizacji i internetu, a wzrost międzynarodowych konglomeratów medialnych. Chociaż wiele z tych przepływów pochodzą społeczeństwach zachodnich -think głosu, Disney, MTV i James Bond - kurs zwraca również uwagę na gatunkach i formatach, które pochodzą z Globalnego Południa i są sprzedawane na całym świecie, w tym filmów Bollywood i Południowej amerykańskie telenowele.

Andrea

absolwentka referencje

"To może wydawać się banalne, ale wybór tego pana była pierwsza świadoma decyzja, że ​​dokonana w oparciu o namiętnym zainteresowaniu coś. Wiele teorii i metodologii, które poznałem w Master są okresowe wraca w mojej obecnej pracy. Uważam też, że nauczył dobrych etyki pracy w czasie mojego pobytu w Erasmus University Rotterdam, na przykład w profesjonalnym doktrynie. Osobisty kontakt jest naprawdę co odróżnia ten program z wielu innych wydziałów uniwersyteckich. To jest tak ważne, aby czuć to pozytywnie na temat środowiska badawczego. "Andrea Guðmundsdóttir (Islandia), doktorantka Uniwersytetu w Hong Kongu.

Premaster Medioznawstwo

Chciałbyś uzyskać stopień magistra w angielski Media Studies na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie, ale czy brak prawidłowej wcześniejszej edukacji? Wtedy jesteś kandydatem, aby zapisać w programie premaster for Media, Kultura i Społeczeństwo lub Media & Business na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie. Ten program jest w pełni prowadzone w English.The programu premaster dla Mistrza Media Studies w Rotterdamie jest bardzo intensywny jednoroczny kurs przygotowuje do programu studiów magisterskich media, Kultura i Społeczeństwo lub nośnika & Business. Dowiesz się o statystykach i nabyć umiejętności akademickich, napisać wiele esejów, a do tego wszystkiego, prowadzenia niezależnych badań. Oczywiście, możemy spodziewać się wielu z was. Ale twoje wysiłki zostaną nagrodzone, kiedy można uruchomić programu studiów magisterskich w roku następnym. Program English premaster ma ograniczoną liczbę miejsc dostępnych 25 każdego roku akademickiego.

Ostatnia aktualizacja Sierpień 2017

Informacje o uczelni

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Czytaj więcej

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Pokaż mniej