Magister mediów z specjalizacją w dziedzinie mediów i biznesu

Informacje ogólne

Opis programu

Magister mediów z specjalizacją w dziedzinie mediów i biznesu

Dlaczego Media & Business in Rotterdam?

Program Media i działalności został zaprojektowany specjalnie dla studentów z międzynarodowej perspektywy i ducha przedsiębiorczości. Jako student, zostanie wyposażony w wiedzę i umiejętności, aby sprostać wielu wyzwaniom dzisiejszych mediów i zawodów komunikacyjnych. Program jest idealnie pasuje do ciebie, jeśli jesteś zafascynowany dynamiką branży medialnej i zawiłości komunikacji biznesowej.

Nowe technologie cyfrowe i globalizacja zmieniły działalność mediów, a także życie innych branżach. Handel międzynarodowy zdecydowanie wzrosła, rynki były zbieżne, struktury własności zmieniły, zachowań konsumentów zmieniło się, a nowe produkty multimedialne i modele biznesowe zostały opracowane. Program Media i firm pozwala zbadać te zmiany i sposobów, w jakie firmy medialne i inne firmy dostosowują się do zmiany warunków prowadzenia działalności gospodarczej i nowe sposoby komunikacji i biznesu.

W ramach charakterystycznym naciskiem na rynku pracy, Program Master sprzyja bliskie współpracę i zaangażowanie w branży medialnej w postaci przypadków "z życia wziętych" i projektów, wykładów gościnnych, i staży dyplomowych. Studenci mogą połączyć dwa różne projekty wyróżnieniem, a także mają możliwość poszerzania wiedzy, aby przejść na giełdzie.

Erasmus mediów

Jeden z kursów: Media & Biznes Transformacje

Nowe media wywołały zmiany w wielu gałęziach przemysłu: wakacje są coraz zamówić on-line, a nie w biurze podróży; Klienci chętnie oglądać reklamy w zamian za bezpłatnych programów telewizyjnych oferowanych w Internecie przez firm medialnych; chorzy na raka sprawdzić opcje leczenia w ramach grup wsparcia on-line; prostytutki użyciu platformy internetowe znacząco zwiększyć swoje dochody. Kurs ten ma na celu stworzenie historycznego i kulturowego przegląd roli mediów informacyjnych i komunikacyjnych w sektorze biznesowym. Będziesz krytycznej oceny roszczeń radykalnych zmian w organizacji praktyk pracy i przestrzeni.

PustyPustyErasmus alumna

absolwentka referencje

"Media & Business nie tylko dał mi poczucie, jak nowa transformacja cyfrowa zakłóca tradycyjnych modeli biznesowych. Dostałam też przestrzeń i wolność działać twórczo i jako przedsiębiorca podczas nauki do zrozumienia tych przekształceń. Poprzez różne projektach zespołowych i indywidualnych i udział w licznych studiów przypadków z całego świata, które poszerzyły moje horyzonty. "Maria Karaki (Grecja), Marketing Communications Absolwent Stażysta w Wind Hellas

Premaster Medioznawstwo

Chciałbyś uzyskać stopień magistra w angielski Media Studies na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie, ale czy brak prawidłowej wcześniejszej edukacji? Wtedy jesteś kandydatem, aby zapisać w programie premaster for Media, Kultura i Społeczeństwo lub Media & Business na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie. Ten program jest w pełni prowadzone w English.The programu premaster dla Mistrza Media Studies w Rotterdamie jest bardzo intensywny jednoroczny kurs przygotowuje do programu studiów magisterskich media, Kultura i Społeczeństwo lub nośnika & Business. Dowiesz się o statystykach i nabyć umiejętności akademickich, napisać wiele esejów, a do tego wszystkiego, prowadzenia niezależnych badań. Oczywiście, możemy spodziewać się wielu z was. Ale twoje wysiłki zostaną nagrodzone, kiedy można uruchomić programu studiów magisterskich w roku następnym. Program English premaster ma ograniczoną liczbę miejsc dostępnych 25 każdego roku akademickiego.

Ostatnia aktualizacja Sierpień 2017

Informacje o uczelni

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Czytaj więcej

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Pokaż mniej