Magister mediów i kreatywnych technologii

Informacje ogólne

Opis programu

Magister mediów i technologii firmy Creative

Magister mediów i technologii firmy Creative został zaprojektowany w celu zwiększenia twórczego i technicznego zakresu mediów, projektantów, artystów i twórców. Ten stopień dostarczy Ci z wyraźną krawędzią w coraz bardziej konkurencyjnym dziedzinie mediów w kraju i na świecie.

Master of Media i twórcze Technologies (MMCT) pozwala na wybranie jednego z czterech przedmiotów dostępnych: Creative Practices, oszczędny Technologies, ekran i Media Studies (oferowanych w ramach Wydziału Sztuki i Nauk Społecznych) oraz Maorysów Mediów i Komunikacji (oferowany w ramach Wydziału Studiów rdzennych Maorysów i). Każdy obszar oferuje możliwość mieszają form artystycznych i technicznych w nowych kombinacjach ci.

Obok nauczanych papiery, będziesz pracować na całoroczny nadzorowanego programu, w którym będzie rozwijać większe prace (lub robót), który służy jako flagowy swojego portfela absolwent twórczości. Badanie pod MMCT daje bogate doświadczenie projektowi, który jest obsługiwany przez wiedzy technicznej i zaawansowanych umiejętności twórczych. Będziesz także korzystać z istotnej uziemienia w podyplomowym praktyce akademickiej i rozmieszczenia krytycznych i metodologicznych umiejętności w oryginalnych badań.

Połączenia z branży

Program ten utrzymuje strategiczne powiązania z szerszej społeczności Nowej Zelandii na wielu poziomach, a mamy bliskie powiązania z Hamilton Rady Miejskiej. Nasi pracownicy mają silne powiązania z sieciami międzynarodowymi w technologii medialnych i twórczych, a pochwalić silne powiązania z najlepszych w rankingu instytucji w Azji, Europie, Ameryce Północnej oraz w regionie Pacyfiku.

Kariera

Ze stopniem MMCT, będzie popytu z dużych organizacji sektora prywatnego i publicznego, gdzie technologie cyfrowe biorą teraz priorytet ostrości. Nie będzie również szeroka gama możliwości pojawiających się w projektowaniu komercyjnych oraz w szerszym zakresie kreatywnych i sztuk performatywnych. Stopień zapewni znaczące ulepszenia umiejętności dla tych z profesjonalnych środowisk, a także młodsi uczniowie dając aspirujących do wejścia na twórczych zawodów bezcenną możliwość rozwoju portfeli profesjonalnym poziomie.

Pień Przykłady Praktyki Kariera

Event Manager, Media artysta, muzyk, artysta Performing, scenarzysta

Przykłady twórczy Technologies karierze

Wykonawca animacja, Technik audio-wideo, cyfrowy artysta, Film lub Edytor Television Interface Designer (information technology), Media artysta, muzyk, projektant dźwięku, Web Designer

Maorysi mediów i komunikacji karierze Przykłady

Komunikacja Officer, Dyrektor Komunikacji Międzykulturowej, Filmu i Telewizji Producent / Reżyser, Szkolnictwa pedagog (w mediach, sztuce twórczych, technologii), występując artysty.

Ekran i przykłady Medioznawstwo karierze

Badacz handlowy (rozrywka i komunikacja), Komunikacja Officer, Film lub Television Producent / Reżyser, Wyższa pedagog

Maorysi Media & Communication

Studiowanie Maori Media & Communication w ramach Wydziału Studiów rdzennych Maorysów i oferuje możliwość budowania na zrozumienie kontekstów historycznych, politycznych, kulturowych i społecznych, w których media i praktyki komunikacji opracowuje i wdraża ci. Stopień buduje zrozumienie tradycyjnych i współczesnych form komunikacji przez Maorysów Maori form medialnych.

Będziesz korzystać z istotnej uziemienia w podyplomowym praktyce akademickiej i rozmieszczenia krytycznych i metodologicznych umiejętności w oryginalnych badań.

Dopuszczenie i rekrutacja

Po udanym zakończeniu BMCT mogą ubiegać się o Master of Media i Twórczych Technologies (MMCT). Ten stopień jest przyznawana z klas wyróżnieniem. MMCT obejmuje trzy semestry studiów w pełnym wymiarze godzin, lub równowartość w badaniu w niepełnym wymiarze godzin.

Aby zostać przyjętym do MMCT, trzeba mieć ukończony licencjat mediów i technologii firmy Creative (lub równoważny) i osiągnęli średnią ocen zadowalające - normalnie B + średni lub lepiej. Trzeba także mieć odpowiedni nadzór ułożone. Kandydaci, którzy ukończyli BMCT na kierunku projektowania medialnego z odpowiednią średnią ocen będą kwalifikować się do wejścia do Creative Technologies dla MMCT. Absolwenci innych stopni licencjackich, którzy specjalizował się w odpowiednim tematem mogą również móc zarejestrować się w MMCT. Kryteria przyjęć mogą się różnić, więc proszę skonsultować odpowiedni program Absolwent Doradca do ich specyficznych kryteriów.

Wstęp na MMCT wymaga zgody przewodniczącego szkoły lub program Convenor głównego przedmiotu lub programu oraz zgodą dziekana Sztuki i Nauk Społecznych (lub kandydata).

Uwaga (s):

* Maorysi Media i Komunikacja, mogą być podjęte dla MMCT, ale studenci muszą zapisać się za pośrednictwem Szkoły maoryski & Pacific Rozwoju.

* Konstrukcja Materiał nie jest obecnie dostępny dla MMCT. Jednak studenci, którzy specjalizował się w projekt przekazu w ich licencjat może zapisać się Kreatywnych Technologii dla MMCT.

Przepisy MMCT

Ostatnia aktualizacja May 2017

Informacje o uczelni

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Czytaj więcej

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Pokaż mniej
Hamilton , Tauranga + 1 Więcej Mniej