Wprowadzenie

Jak świat nauki połączyć ze światem edukacji i społeczeństwa? W jaki sposób nauka i kształcenie nauczycieli most? W jaki sposób nauka i jej procesy przekazywane w mediach? Jaka jest rola instytucji nieformalnych w kształtowaniu opinii publicznej zrozumienie nauki?

Jeśli jesteś zainteresowany tymi pytaniami to ten program jest dla Ciebie! Naszym celem jest wypełnienie luki między tymi, którzy wiedzą, nauką, którzy uczą naukę oraz tych, którzy przekazują naukę. Program opiera się na międzynarodowej sieci istniejących powiązań instytucjonalnych, nauczania i badań, doświadczeń i ugruntowanej studia magisterskie oferowane w języku polskim w ciągu ostatnich 14 lat. Program międzynarodowej zapewni Ci solidne podstawy w dziedzinie nauki, teorii i praktyki innowacyjnego nauczania i skutecznej komunikacji w nauce i matematyce.

Program magistra matematyki i Nauki Edukacji i Komunikacji jest elastyczny, dwuletni program, z dwoma specjalnościami do wyboru: Edukacji i Komunikacji. Obie specjalizacje są oparte na wysoce interaktywne i interdyscyplinarny program nauczania, który integruje globalnej teorii, badań i praktyki poprzez serię współczesnych kursach i stażach.

Dzięki tej transformacyjnej doświadczenia zyskasz głębokie rozumienie i rozwijanie badań naukowych, nauczania oraz umiejętności komunikacyjne niezbędne do przyjęcia szeregu ról i odnieść sukces w różnych formalnych i nieformalnych pracy:

  • Szkoły
  • Centra nauki i Muzea
  • mediów
  • Organizacje wspólnotowe
  • Badania i nauka

Warunki przyjęcia na studia

Poprzedni Edukacja

Studia licencjackie w dziedzinie matematyki, informatyki, fizyki, astronomii, chemii, biologii, farmacji, inżynierii, lub pokrewnych dyscyplin. Jest jedynie wskaźnikiem wymaganego wiedza. Płyta przyjęć decyduje, czy określonej zawartości tego / tych przedmiotów (e) spełniają wymogi dopuszczenia programu głównego, dla którego stosowane.

Wymagania językowe

Egzamin Minimalny wynik
CAE (Cambridge English: Advanced) c1
IELTS band ogólna 7
IELTS słuchania 6.5.
IELTS czytanie 6.5
pisanie IELTS 7
IELTS 7

Czesne

Narodowość rok Opłata Formularz Program
UE / EOG 2017-2018 € 2060 pełnoetatowy

Perspektywy pracy

Możliwe firm i organizacji są: szkoły, muzea nauki i Centers, mediów, organizacji społecznych, badawczych i akademickich
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 110 więcej kursów w University of Groningen »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,060 EUR
UE / EOG
Wg lokalizacji
Wg daty