Magister marketingu i zarządzania finansami

Informacje ogólne

Opis programu

Magister marketingu i zarządzania finansami

Entuzjazm i chęć przyczynienia się do rozwoju szkolnictwa wyższego były jedynym motywem możemy doprowadzić do prawej formacji Euro College - Struga. Pierwsze kroki zaczął ze szczerością akademickiego, sposób wybraliśmy jest bardziej trudne, ale chcemy więcej nalegać i zbudować uczelnia wyższa, która byłaby w kroku ze światem, instytucję, która zapewni nauki z takim kontekście jakości i będzie wnieść wkład w rozwój nauki pracy badawczej.

Motywowane wsparciu wielu instytucji zagranicznych oraz kraju, w dalszym ciągu do bezpieczniejszych kroki bez wyjątku przez wszystkie trudności, ponieważ mamy jasną wizję i misję. Pomoc z Uniwersytetu Brytyjskiej "Kensington College of Business," przez renomowaną grupę nowy gatunek, ośrodek badawczy European Business Competence License (EBCL), brytyjska grupa firm, których zadaniem jest zrozumienie specyficznych standardów przemysłowych. Mieliśmy również wielką wagę do wspierania "American Heritage" i University College of London - "London City College".

Chcielibyśmy wyrazić ogromne podziękowania dla wszystkich ambasadorów, wybitne twarze i instytucji, które odwiedziły nasz kampus i wspierali nas w naszej pracy.

W roku akademickim 2007/2008 rozpoczęliśmy w Euro College z trzech wydziałów, a w 2008 roku przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Republiki Macedonii zdobył akredytację dla dwóch nowych instytutów, Instytut Polityki i Studiów Europejskich, Międzynarodowy Instytut Rozwoju Gospodarczego i zarządzanie ekologiczne, co było powodem zmiany nazwy w "Międzynarodowego Uniwersytetu Struga.

Udogodnienia

 • 20 sal wykładowych (każda jedna, 25 studentów zdolności pełni wyposażone OHP, ekrany telewizyjne.)
 • 3 Laboratoria komputerowe (każdy z nich, 20 komputerów z najnowszych technologii w pełni sieciowej i dostępu do Internetu.)
 • 1 Laboratorium komputerowe projektowanie graficzne
 • 60 internetowe stacje komputerowe.
 • Biblioteka (50 studentów siedzeń pojemność)
 • Studenci Pokój poradnik pokoju
 • Pokój konferencyjny
 • 2 Amphiteaters (małe i duże)
 • Refektarz-Jadłodajnia
 • Wykładowcy Biura
 • Wykonawczy sala konferencyjna
 • urzędy
 • Sekretarz i sekretarza kancelarii
 • biuro Karier

Zakwaterowanie

Studenci, którzy zapiszą się i studiować na Międzynarodowym Uniwersytecie Struga nocują za darmo w hotelu 'Arthouse "(Art Caffe), hotel" Beograd ", hotel" ART "i kilka innych, które znajdują się w centrum miejscowości Struga.

Więc, zakwaterowanie w tych hotelach (mieszkalnych i zamieszkania w trakcie studiów) jest całkowicie objęty roczną wypłatę Międzynarodowego Uniwersytetu Struga dla swoich studentów.

Hotele położone są w tych częściach miasta, gdzie studenci mają możliwość i sprzyjające warunki do spełnienia innych podstawowych potrzeb i zainteresowań jak: kawiarnie, restauracje, sklepy, itp

Lokalizacje

Preshevo

IUS - Oddział w Preshevo rozpoczęciem roku akademickiego 2010/2011 w 11 października. Uczniowie w tym uniwersytecie studiuje w czterech kursów: Wydział Nauk Ekonomicznych, Wydział Prawa, Wydział Nauk Politycznych oraz Wydziału Technologii - Informacyjny IT. 62 studentów uczestniczących w pierwszym roku akademickim, 10 z nich w studiach magisterskich. Proces uczenia się odbywa się w trzech salach dydaktycznych i Lab IT. Posiada również bibliotekę, amfiteatr, biurko, studentów i profesorów 'Cafe' uczniów hale.


Gostivar

Oddział Międzynarodowego Uniwersytetu Struga w Gostivar, zgodnie z programem nauczania regulowany przez BasicStatute, obejmuje szereg działań, które są wynikiem załatwianiu przedmiotów zawodowych właściwych dla każdego Wydziału IUS - Gostivar.

Warto wspomnieć, że zawodowi współpraca zbudowane na majorstructures tej dużej instytucji edukacyjnej z PrimaryCourt, Prokuratury, gmina oraz szereg urzędów publicznych i prywatnych, chcąc przyczynić się z materialnych i intelektualnych zasobów, służy do zakończenia praktyki klinicznej, która jest niezbędne dla każdego profesjonalnego kursu, który odbywa się we właściwych wydziałach IUS- Gostivar.

Wstęp

Wartość udziału w kosztach jednego semestru 1200 euro wartość denara. Udział jest włączone dla wszystkich wydatków potrzebnych do roku akademickiego (książki, instalacja, seminariów i wizyt lekarskich, testów, egzaminów średnio- terminowe).

Stypendium

** 50 stypendiów dla najwybitniejszych studentów

Głównym celem Międzynarodowego Uniwersytetu Struga jest podniesienie jakości szkolnictwa wyższego w Republice Macedonii, a także przyczyni się do przygotowania zawodowego i wykwalifikowany w tym celu oferujemy 50 stypendiów dla najwybitniejszych uczniów. Studenci, którzy osiągnąć wymagania podczas badania będą miały możliwość skorzystania stypendia w wysokości 1 500 euro.


Wnioskodawcy muszą osiągnąć następujące warunki:


Warunki stosowania


• stale doskonała sukces w ciągu ostatnich czterech lat

• Przykładowe zachowanie

• Dyplomy z zawodów krajowych, regionalnych i lokalnych


dokumenty potrzebne


• Krótka biografia

• List motywacyjny

• Kopiuj transkryptów

• odpis aktu urodzenia

• Kserokopia obywatelstwa


** Inne możliwości:

Wstęp dla przyznania finansowania jednorazowej do opublikowanych badań naukowych na rok 2011

Ostatnia aktualizacja Mar 2016

Informacje o uczelni

International University of Struga is a highly qualifiedUniversity which is fullydevotedtothe education and successfulness of its students. International University of Struga throughout its undergradu ... Czytaj więcej

International University of Struga is a highly qualifiedUniversity which is fullydevotedtothe education and successfulness of its students. International University of Struga throughout its undergraduate and postgraduate studies in the field of marketing and financial management, diplomacy and international relations, information technology, law sciences, English language and communicative sciences, offers a possibility for stimulating intellectual curiosity, rational thinking, introducing of wide spectrum of scientific disciplines and professional fields. Pokaż mniej