Master of Mobile Communications

WSTĘP: na dokumentach;

WYMAGANIA: kandydaci z nabytej licencjat telekomunikacyjne lub podobnych programów, szkolnictwa wyższego, uznanych w UE; średnia ocena dyplomu - Dobra; Dokument o znajomości języka angielskiego.

CZAS TRWANIA: 1,5 roku (3 semestry akademickie).

DYPLOM: Magister Mobile Communications.

Stopień Master w "Mobile Communications" kształci studentów w głównej urządzeń i technologii związanych z komunikacji bezprzewodowej komputera. Zdobywają wiedzę i zdolności do ciągłego doskonalenia swojej wiedzy, aby sprostać stan up-to-date z bezprzewodowych sieci i systemów łączności ruchomej.

Specjalistyczne szkolenia w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej zawiera szerokopasmowej komunikacji mobilnej, telefony telekomunikacji IP, architektury informacji, metod internetowa sieci konwergentnych oprogramowania dla komunikacji IP, multimedia, systemy radiowe i telewizyjne i sieci, itd

Opcjonalne moduły są otwarte na wprowadzenie nowych przedmiotów akademickich w celu zaspokojenia dynamikę potrzeb rynku światowym. Wykłady w ramach programu obejmują wybitnych naukowców i specjalistów w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej i uznanych uczonych międzynarodowych.

Uwaga: Opłaty są 1000 € za semestr dla studentów z UE i 2000 € za semestr dla studentów spoza UE. Wszystkie doskonałe studenci studiować zwolnione z wszelkich opłat.

Kredyt studencki informacje można znaleźć na tej stronie: http://epu.bg/index.php/en/application/students-loans

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w European Polytechnical University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
3 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,000 EUR
za semestr dla studentów z UE; 2000 € za semestr dla studentów spoza UE
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa