Interwencje Program Master w dzieciństwie to interdyscyplinarna edukacja koncentruje się na skutecznych interwencji dla dzieci potrzebujących wsparcia - poza to, co jest zazwyczaj dostarczane do wszystkich dzieci.

Interwencje Program Master w dzieciństwie oferuje interdyscyplinarnego kształcenia w celu zapewnienia skutecznych interwencji dla dzieci w potrzebie wspierania ich rozwoju, uczenia się i funkcjonowania w codziennym lifebeyond co jest przewidziane dla wszystkich dzieci. Program opiera się na perspektywy ekologicznej na rozwój dziecka, uczenia się i funkcjonowania. Krytyczna perspektywa koncentruje się na osobie, środowisku i ich wzajemne powiązania, podkreślają. Program rozwiązuje codzienne sytuacje życiowe dzieci w różnych środowiskach, w tym rodziny, przedszkola / szkoły, szpitala i społeczności, a połączenie między badaniami i praktycznej codziennej pracy jest zestresowany.

Program jest otwarty dla studentów krajowych i międzynarodowych. Jest ściśle związana z programem badawczym CHILD (Children-Health-Intervention-Learning- Development) w Szkołach Edukacji i Komunikacji i Zdrowia i Opieki Społecznej na Uniwersytecie Jönköping i związanym z Szwedzkim Instytutem Badań nad Niepełnosprawnością SIDR). Program został zaprojektowany, aby zapewnić studentom z dobrym tłem dla kształceniu doktorantów, a dla funkcji kierowniczych w edukacji wczesnoszkolnej i opieki, szkół, systemów wczesnej interwencji / habilitacji, specjalnej edukacji, opieki zdrowotnej nad dziećmi, opieki społecznej lub innych organizacji związanych z dziecięcych.

Interwencje w dzieciństwie jest oferowany jako 1-rok (60 punktów) i 2-letniego programu (120 punktów).

Stopień

1 rok, 60 punktów lub 2 lat 120 punktów. Master of Science na kierunku studiów i specjalizacji w Child Nauk niepełnosprawność, Zdrowia i Opieki Nauki, Edukacji Specjalnej, lub dobrostanu i Nauk Społecznych

Perspektywy kariery

Program ma na celu przygotowanie uczniów do dalszego kształcenia w dziedzinie badań i przywódcze role w opiece nad dziećmi i przedszkola, szkoły, wczesnej interwencji / habilitacji, specjalnej edukacji, opieki zdrowotnej nad dziećmi, opieki społecznej oraz jego odpowiednik.

ch

Kursy

Uwaga wstępna lista kursów

1 rok

 • Wprowadzenie do interwencji w dzieciństwie 15 punktów
 • Teoria Nauki i Metod Naukowych 15 punktów
 • Nauki rozwojowe i procesy interwencyjne 15 punktów
 • Jeden rok pracy magisterskiej w badaniach nad dziećmi 15 punktów

2 lata

 • Strategii badawczych i problemów projektowych 7.5 kredyty
 • Prowadzenie badań zi na temat dzieci w wieku 7,5
 • Plany pracy na dwuletnie studia magisterskie w zakresie studiów nad dziećmi 7,5 punktów
 • Kurs podstawowy 1 w dziedzinie badań nad niepełnosprawnością 7.5 punktów
 • Przedmioty obieralne 15 punktów
 • Plan pracy na dwuletnie studia magisterskie w zakresie studiów nad dziećmi 15 punktów

Fakty

 • Kredyty: 60/120 punktów
 • Poziom: Master
 • Szybkość pracy: Pełen etat
 • Miejsce pracy: Campus oparte
 • Język: angielski
 • Data rozpoczęcia: jesienią 2018 r

Wymagania:

Wnioskodawca musi posiadać co najmniej stopień licencjata (tj. Równowartość 180 punktów ECTS w akredytowanej uczelni) z co najmniej 90 punktami ECTS w zakresie zdrowia i opieki, nauki behawioralnej, pracy socjalnej, badań nad niepełnosprawnością lub nauk ścisłych, w tym niezależnych , praca teoretyczna, tzn. praca lub praca równoważna, która pokazuje, że skarżąca przeprowadziła niezależne, systematyczne badania i formalnie napisała o tych badaniach (np. udział w badaniach opartych na pracy, uczestnictwo w kursach metod badawczych). Wymagane jest zaświadczenie o znajomości języka angielskiego.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 17 więcej kursów w Jönköping University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 - 2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
117,000 SEK
Czesne nie mają zastosowania do obywateli UE / EOG lub wymiany studentów.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa