Magister Internetu rzeczy z przedsiębiorczością

Informacje ogólne

Opis programu

Dla kogo to jest?

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem inżyniera czy inżyniera, ten kurs zapewni ci umiejętności i wiedzę, których potrzebujesz, aby realizować lub rozwijać swoją karierę w branży IoT. Kurs będzie także odpowiadał aspirującym przedsiębiorcom, którzy chcą rozpocząć własne przedsięwzięcia IoT.

Ten mgr pomoże ci odkryć szereg dziedzin technicznych, takich jak informatyka, elektronika, telekomunikacja, sieci komputerowe, informatyka, analityka danych, cyberbezpieczeństwo i inżynieria oprogramowania.

Jakie są miliardy "inteligentnych" rzeczy w Internet of Things? Dowiedz się więcej na temat tego programu i dowiedz się, jak pomóc w kształtowaniu rozwijającej się branży IoT, rozumiejąc, jak rozwiązywać problemy inżynieryjne i wykorzystywać nieograniczone możliwości. "

Profesor Tom Chen, dyrektor programowy.

Cele

The City , University of London Internet of Things z mgr przedsiębiorczości pomoże:

  • Omów teorię i praktykę, które będą cenne dla kariery w wyłaniającej się branży IoT lub rozpoczęcia własnego przedsięwzięcia IoT.
  • Rozwijaj głęboką wiedzę w zakresie podstawowych technologii elektroniki, wykrywania i komunikacji, które pozwolą Ci wykorzystać zapotrzebowanie i możliwości inżynierów posiadających zarówno umiejętności techniczne, jak i świadomość implikacji biznesowych IoT.
  • Naucz się wykorzystywać swoją wiedzę, aby tworzyć nowe wynalazki i pomysły oraz wprowadzać je w życie.
  • Rozwijaj perspektywę przedsiębiorczości, która jest niezbędna do projektowania innowacyjnych produktów za pomocą modułu z Sir John Cass Business School, znanej jako jedna z wiodących brytyjskich szkół biznesu.

Rząd Wielkiej Brytanii przeznaczył 40 milionów £ na badania Internetu Rzeczy w budżecie na 2015 r., Nazywając to "kolejnym etapem rewolucji informacyjnej, łączącej wszystko, od transportu miejskiego do urządzeń medycznych i sprzętu gospodarstwa domowego".

Wymagania wstępne

Aby ubiegać się o ten kurs, należy posiadać dyplom z wyróżnieniem drugiej klasy lub równoważny w dyscyplinie inżynieryjnej, naukowej lub matematycznej.

Uwzględnione zostaną odpowiednie doświadczenia przemysłowe, takie jak kilka lat w powiązanym przemyśle lub uruchomieniu.

Wymagania w języku angielskim

Angielskie wymagania dotyczące tego kursu to IELTS 6.5 (najlepiej 6,0 we wszystkich czterech komponentach testowych).

Należy pamiętać, że ze względu na zmiany w wykazie SELT z UKVI nie jesteśmy już w stanie zaakceptować TOEFL jako dowodu języka angielskiego dla studentów, którzy wymagają CAS od kwietnia 2014 r.

Ostatnia aktualizacja Październik 2018

Informacje o uczelni

City, University of London is a special place. With skill and dedication, we have been using education, research and enterprise to transform the lives of our students, our community and the world for ... Czytaj więcej

City, University of London is a special place. With skill and dedication, we have been using education, research and enterprise to transform the lives of our students, our community and the world for over a hundred years. Pokaż mniej