Master in Interactive Media

Magisterska programu Interactive Media Zapewnia widerange Głównie aspektów technicznych mediów interaktywnych, gier komputerowych i nowoczesnych mediów online. Absolwenci posiadają wiedzę i umiejętności, aby profesjonalnie realizować innowacyjne i złożone projekty w branży medialnej.

srtj

Badanie dostarcza wysoko rozwiniętą część projektu i charakteryzuje się bardzo szerokim zakresie międzynarodowych kursach głębokości standardy, które łączą teorię i praktyczne elementy na wysokim poziomie. Oprócz szkolenia praktycznego Głównie działają unabhängig, systematyczne podejście i rozwój umiejętności komunikacyjnych są głównymi obawy.

Studia na UASUA

  • Stopień: Master of Science (MSc)
  • Czas trwania: 4 semestry (120 ECTS)
  • Liczba uczniów: 24
  • Formularz Organizacja: Pełny etat
  • Wymagania wstępne: ukończenie studiów lub program dyplomowy Z A to istotne, co najmniej trzyletni licencjat. b. od technologii mediów, mediów, informatyki i inżynierii oprogramowania z nim związanych elementów treningu w wysokości co najmniej 60 punktów ECTS. Dobra znajomość języka angielskiego znajomość.

Skupienie szkolenia

Badanie dwóch lat oferuje następujące priorytety tematyczne, które mogą być indywidualnie łączone poprzez przewłaszczenie obieralnych:

Interactive media

Human-Computer Interaction, Computer Vision, przetwarzania mowy, Spółdzielnia warunkach roboczych, interaktywne instalacje

Gry

Rozwój gry, Silniki gier, grafiki czasu rzeczywistego, symulacji fizyki, sztucznej inteligencji, gry wieloosobowe, audio

W mediach online

Advanced Web Publishing, Rich Internet Applications, Semantic Web Services / Applications Giętki Program Umożliwia zatem semestr za granicą w jednym z naszych międzynarodowych uczelniach partnerskich.

dt

Perspektywy zawodowe

Jako absolwent jesteś szeroko wyszkolonymi multimedialny z doświadczeń projektu i kompleksowej wiedzy o szczegółach w jednej lub kilku wyspecjalizowanych dziedzinach. Są one nie tylko przygotowane dla wymagających wiodących kompetencji w planowaniu i projektowaniu innowacyjnych projektów medialnych, tak sobie, ale w stanie zastosować w praktycznej realizacji w miejsce własnej strony.

Ich szczególne umiejętności sprawia, że ​​a / a dużo tego pracownika w globalnym zawodu, z. b. w rozwoju gier komputerowych i interaktywnych systemów medialnych w dziedzinie multimediów authoringu / produkcja (prezentacje, wystawy, muzea, kioski), systemów opartych na sieci Web informacji i aplikacji, na dużą skalę w Internecie publishing, treści i zarządzania dokumentami, bazy danych multimedialnych , archiwum elektroniczne, zarządzanie zasobami cyfrowymi, spółdzielni Solutions pracę i Streaming media Services.

Przez tezy naukowej wymagającego pana zakupie poza wymogi formalne do kolejnego studium doktoranckiego przy uczelni krajowej lub zagranicznej.

Praca magisterska

Magister Tezy są zorientowane aplikacji rally genów i są często wykonywane za pomocą konkretnych zadań z firmami. Które dostarczają okazji do pogłębienia osobistej w danym obiekcie i na Sametime praktycznej realizacji.

Zasadniczo, profesjonalnie właściwy przełożony jest nominowany do każdej tezy z programu studiów. Ponadto, osoba zna osobę podlegającą shoulderstand być dostępne w ramach spółki partnerskiej, przejmujący materialnego monitorowania pracy magisterskiej wraz z FH-opiekunów.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Zobacz 8 więcej kursów w University of Applied Sciences Upper Austria »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa