Read the Official Description

Magister Informatyki Stosowanej

Magister Informatyki Stosowanej programu (MAC) jest przeznaczony do dalszej wiedzy uczniów z technologii obliczeń kształtujących nasz świat dzisiaj i przygotowanie studentów do utrzymania wkładu całe życie do kariery związanych z technologią. Program MACS zapewnia studentom teoretycznej i praktycznej zrozumienia ważnych obszarów w dziedzinie komputerów.

Ten program może być zakończona w dwa semestry, wypełniając 16 godzin kredytowych w każdym semestrze, lub w ciągu trzech do czterech semestrów, zalewając kursy na dłuższy okres. Master of Business Administration (MBA) stopnia może zostać zakończona poprzez dodatkowe 24 godzin kredytowych absolwent Graham School of Management, które mogą zostać dokonane w jeden rok.

Opcja pięcioletni

Pobierz licencjata i magistra w ciągu zaledwie pięciu lat!

Wydział Informatyki radością ogłasza tę nową opcję dla wszystkich przychodzących pierwszaków.

Możesz ...

Wypełnić wymagania na Bachelor of Science (Computer Science) lub Bachelor of Arts (Informatyka) oraz w czwartym roku podjąć dwa kursy na poziomie absolwenta w obliczeniach, które liczą na osiem godzin w stosunku do ogólnych obieralnych w stopniu twojego licencjata, a także osiem godzin do stopnia pana twego.

W piątym roku, to zajmie 24 godzin (sześć kursów) z kursów podyplomowych, aby zakończyć stopień kapitana.

Możesz również opóźnić ukończył z tytułem licencjata do końca piątego roku, a następnie przejść z obu stopni magisterskich i licencjackich w tym samym czasie. Jest to zaleta, bo chociaż będzie na kursy podyplomowe, SXU rozważy, aby być nie tylko studiów licencjackich i studiów naukę pobierają, ale również pozwala na korzystanie z pakietu pomocy finansowej w piątym roku. Jednakże, ponieważ sytuacja, każdy student jest inny, należy skontaktować się z Biura Pomocy Finansowej przed podjęciem tej decyzji.

Wymagania wstępne

Program MACS jest przeznaczony dla studentów z tytuł licencjata w dziedzinie informatyki lub pokrewnej dziedzinie. Jednakże student z dyplomem niezwiązane komputerowego może zastąpić odpowiednie doświadczenie zawodowe jako warunek przystąpienia do programu. Absolwentów szkół wyższych, którzy nie pracowali lub studiowali w dziedzinie komputerowego może kwalifikować się do programu poprzez zajęcie ich braki, albo poprzez kursy jak Saint Xavier University przed ich rejestracji w programie (warunkowa akceptacja będą rozpatrywane) lub poprzez dostarczenie dokumentacji że zakończyły podobne zajęcia w innej instytucji. Studenci, którzy chcą realizować tę opcję, należy skonsultować się z dyrektorem programu.

Studenci bez doświadczenia w programowaniu będzie wymagane uzyskanie biegłości w jednym języku programowania (na przykład Visual Basic, C, C ++ lub Java) przed przyjęciem do programu. W niektórych przypadkach może być konieczne student ukończy szkolenie wprowadzające obliczeniowej. Prosimy o kontakt z dyrektorem programu w celu uzyskania porady od spełnienia tych wymogów.

Wymagania programowe

Magister zastosowanego stopnia informatyki wymaga 32 godzin kredytowych pracy oczywiście absolwentem składający się z co najmniej 20 godzin kredytowych na poziomie 500 i co najwyżej 12 godzin kredytowych na 400 poziomie.

Wymagane kursy (20 godzin kredytowych z następujących, w tym ACSG-599):

 • ACSG 520: TCP / IP i protokoły Architektura (4)
 • ACSG 540: Języki programowania dla WWW (4)
 • ACSG 561: Analiza i projektowanie systemów (4)
 • ACSG 570: Bezpieczeństwo systemów komputerowych (4)
 • ACSG 591: Tematy specjalne (4)
 • ACSG 599: Absolwent Capstone golfowe (1-4)

Przedmioty do wyboru (12 godzin kredytowych wybierz z poniższych):

 • ACSG 400: obecne i przyszłe trendy w Internecie (4)
 • ACSG 405: Project Management Technologii Informacyjnych (4)
 • ACSG 425: Data Communications i sieci bezprzewodowe (4)
 • ACSG 430: Aplikacje mobilne (4)
 • ACSG 435: Cloud Computing (4)
 • ACSG 450: Cyfrowy Forensics (4)
 • ACSG 452: Tematy dla zaawansowanych baz danych (4)
 • ACSG 455: Open Source Software (4)
 • ACSG 460: Tematy specjalne (4)
 • ACSG 465: Użyteczność i projekt (4)
 • ACSG 545: Inżynieria oprogramowania (4)
 • ACSG 575: Etyka Informacje (4)
 • ACSG 592: Niezależne badania (1-4)
 • ACSG 593: Reżyseria studiów (1-4)
 • ACSG 594: Staż (waha się)

Wymagania aplikacji

Poniżej przedstawiono wymagania dla mistrza zastosowanego programu informatyki: 1. Wypełniony formularz zgłoszeniowy (PDF).

 1. Oficjalny zapis (y) wysłane bezpośrednio z rejestratora z akredytowanym stopień licencjata uczelni / udzielającym uczelni i całego poziomu absolwentem kursach.
 2. Bezzwrotna 35 dolarów opłaty za zgłoszenie, chyba że zastosowanie w Internecie.
 3. Ochrona osobista. W około 300 słów, proszę zająć (1) Twoje osobiste cele zawodowe, (2), w jaki sposób zainteresował się technologią komputerową i Internetem, (3) Twój tle komputera i biegłości, (4), jak ten program pasuje do swoich celów, (5), jakie umiejętności i doświadczenie można wnieść do programu, i (6), jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania mistrza zastosowanego programu informatycznego?
 4. Dwa wypełnione formularze zalecenie. Formy Zalecenie musi być wypełniony przez osoby prywatne (przełożonych, profesorów, współpracowników, itp), który może świadczyć o swojej kompetencji akademickiej, umiejętności zawodowych i charakteru. Absolwenci Saint Xavier University nie muszą przedstawić zalecenia, o ile nie zostanie o to poproszony po złożeniu wniosku.
 5. Jeśli dopuszczone do programu, doradca zweryfikuje swoje CV i transkrypcje. Studenci, którzy nie pracowali w dziedzinie systemów informacyjnych i / lub które nie posiadają stopień studiów na bazie komputera mogą potrzebować dodatkowych zajęć.

Złóż wniosek online mistrza informatyki programu (MAC) lub zamówić pakiet informacyjny pocztą.

macs
Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Saint Xavier University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019