Magister Inżynierii i Energii Odnawialnej

Informacje ogólne

Opis programu

Magister w dziedzinie energii odnawialnej i energetyki


Obsługiwane przez nowatorskich badań, szkoleń i energia odnawialna na Iur jest w fazie z obawy energii w danym momencie. To doskonały trening i odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na przemyśle chodzi o wykwalifikowanych pracowników.

Program i energia odnawialna jest multidyscyplinarnym szkolenie, która zajmuje się mistrzostwa energetycznych, urządzeń konwersji energii z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii i systemów pamięci masowej 's energii i jej dystrybucji (zarządzanie sieciowa).

Powstanie przekrój łączy różne umiejętności zróżnicowana i obejmuje obszary takie jak: mechaniczne, elektroniczne,
elektryczne, termiczne modelowanie i projektowanie, zarządzanie energią, księgowość itp..


Cele szkolenia

Biegun Energia odnawialna i badania naftowych oferuje studentom wysoki poziom kształcenia, który łączy w sobie doskonałe programy w Institut National Polytechnique de Lorraine (Francja), że pedagogicznych i zespołów badawczych z ÚIR klasy.

Cel 'S z dyplom inżyniera z energii państwa i odnawialnych jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych inżynierów, aby odpowiedzieć na potrzeby przemysłu i badań naukowych.

Wielodyscyplinarne szkolenie inżyniera i energii odnawialnej i ma na celu przekazanie studentom wiedzy naukowej (teoretyczne i praktyczne) oraz narzędzi i technik, które pomogą realizować projekty przemysłowe lub Stosowanych Badań Naukowych. Studenci będą także uczyć się umiejętności przywództwa, komunikacji i zarządzania do aktywnego udziału i prowadzenia krajowych i międzynarodowych projektów.


Szanse

Młodzi absolwenci tego cyklu inżyniera mogą ubiegać się o jedną z następujących branż:

  • Audytor energetyczny (ocena budowy)
  • Projekty inżynierskie i Wsparcia Biznesowego w energii odnawialnej i efektywności energetycznej z biznesem 's i instytucje publiczne itp..
  • Network Manager
  • Inżynier studia: Energetyka, inżynieria klimat, etc.
  • Badania inżynier i Rozwoju
  • Terytorialny Engineer itp..
  • Absolwenci mogą również przewodnik 's na ścieżkę
  • Doktoranckie.Zalety programu

Państwowy dyplom ‣ inżyniera

‣ Coaching stała i personalizację studenta

‣ Narzędzia i metody pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb

‣ Środowisko multidyscyplinarne nauczanie

‣ innowacyjny program zgodny z potrzebami rynku

‣ Network wyjątkowy profesjonalny

‣ Stypendia 's Studies

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

L’Université Internationale de Rabat regroupe des hommes et des femmes qui s’investissent pleinement dans les domaines de la recherche et de l’enseignement supérieur afin d’accompagner le Maroc dans s ... Czytaj więcej

L’Université Internationale de Rabat regroupe des hommes et des femmes qui s’investissent pleinement dans les domaines de la recherche et de l’enseignement supérieur afin d’accompagner le Maroc dans son développement. Les équipes de l’UIR sont toutes engagées autour de missions claires et partagées par tous. Pokaż mniej