Magister inżynierii elektrycznej i komputerowej

Opracuj technologię jutra. Cornell Tech 's Electrical

Master of Engineering in Electrical

Ekscytujące zmiany w uczeniu maszynowym, technologii czujników oraz przetwarzaniu sygnału i obrazu stwarzają nowe możliwości dla inżynierów i informatyków z zaawansowanymi umiejętnościami technicznymi i duchem przedsiębiorczości, aby przekształcić te zmiany w nowe produkty i usługi. Cornell Tech 's Master in Electrical

Naucz się nowych umiejętności w kulturze startowej

Najbardziej udane nowe technologie i startupy rozwijają się, gdy współpracują technolodzy, projektanci i przedsiębiorcy. Cornell Tech podjął ten wspólny model rozwoju produktu i zastosował go do naszych programów studiów. Twoje kursy oparte na zajęciach, prowadzone przez doświadczony wykładowca z głębokim doświadczeniem w branży, uzupełniają doświadczenia projektowe, dzięki którym będziesz pracował w zespołach ze studentami z innych technicznych programów studiów Cornell Tech , jak również z naszych programów LLM i MBA. Rozwiniesz własną działalność w Studio startowym i stworzysz innowacyjne rozwiązania dla prawdziwych klientów biznesowych w ramach Product Studio. W ten sposób rozwiniesz wiedzę biznesową, umiejętności komunikacyjne i wyjątkową sprawność techniczną, której potrzebujesz, aby przyciągnąć uwagę najbardziej innowacyjnych firm na świecie i ambitnych startupów.

MASTERTECH101

Kto powinien się zgłosić?

Powinieneś złożyć wniosek do Master in Electrical firmy Cornell Tech

Tematy objęte

 • Przetwarzanie sygnałów
 • Nauczanie maszynowe
 • Systemy opinii
 • Physical Computing
 • Wyczuwając
 • Nauka danych
 • Teoria decyzji
 • Uczenie maszynowe i narzędzia obliczeniowe

ODKRYTE KURSY

Systemy informacji zwrotnej i uczenie się ze wzmocnieniem

Kredyty 3.00

Ten podstawowy kurs ECE obejmuje cyfrowe systemy kontroli, procesy decyzyjne Markowa i algorytmy uczenia się wzmacniania. Pierwsza połowa kursu obejmuje podstawy współczesnych cyfrowych systemów sterowania, w tym modele przestrzeni stanów i ich analizy, sprzężenie zwrotne stanu i podstawy identyfikacji systemu. Druga część kursu dotyczy procesów decyzyjnych Markowa z zastosowaniami w systemach wykrywania społecznego i komunikacji. Tematy obejmują stochastyczne programowanie dynamiczne, optymalizację opartą na symulacji i algorytmy uczenia się wzmacniania. W trakcie kursu podkreślone zostaną zastosowania w dyskretnych systemach zdarzeń i uczeniu maszynowym.

Przetwarzanie sygnałów i danych

Kredyty 3.00

Ten podstawowy kurs ECE obejmuje podstawy przetwarzania sygnałów i analizy danych. Pierwsza część kursu obejmuje podstawy sygnałów i systemów, w tym dyskretną transformatę Fouriera, funkcje przenoszenia, filtrowanie adaptacyjne i aplikacje w systemach eliminacji szumów i komunikacji. Druga połowa obejmuje podstawy modeli probabilistycznych, stochastycznych procesów symulacji Markowa i wnioskowania bayesowskiego. Na koniec omówione są tematy przetwarzania sygnału o wysokiej rozdzielczości, w tym selekcja modelu, przetwarzanie sygnału rzadkiego i analiza głównych składowych. W trakcie kursu podkreślone zostaną zastosowania w systemach komunikacyjnych, systemach wykrywania i uczeniu maszynowym.

Kariera w terenie

 • Data Scientist.
 • Modelarz finansowy.
 • Startup Founder lub CTO.
 • Inżynier badawczy.
 • Analityk sieci społecznościowej.

Program

obejmuje wiele rygorystycznych kursów, które dadzą ci zaawansowane umiejętności w zakresie uczenia maszynowego, przetwarzania sygnałów, modelowania komputerowego i innych nowatorskich dyscyplin.

W edukacyjnej innowacji unikatowej dla Cornell Tech , weźmiesz także udział w wciągającym doświadczeniu w Studio, w którym doskonalisz swoje umiejętności budowania zespołu i przywództwa, jednocześnie opracowując nowy pomysł na produkt w odpowiedzi na strategiczne potrzeby prawdziwej organizacji i stwórz własny startup.

Jak może wyglądać twój harmonogram

Jesienią studenci muszą ukończyć w sumie 30 godzin kredytowych w ciągu dwóch semestrów. Kursy podstawowe muszą wynosić co najmniej 12 punktów.

Na wiosnę Studenci muszą ukończyć w sumie 30 godzin kredytowych w ciągu dwóch semestrów. Kursy podstawowe muszą wynosić co najmniej 12 punktów. Podczas semestru wiosennego, Physical Computing i Bayesian Estimation

Oś czasu aplikacji M.Eng

Cornell Tech oferuje trzy rundy aplikacyjne. Wnioskodawcy są zachęcani do złożenia wniosku w gotowości. Rozważymy kandydatów, którzy będą aplikować w każdej rundzie aplikacji. Sprawdzamy aplikacje w miarę ich otrzymywania.

Terminy składania wniosków 2017-2018 są następujące:

Runda 1 - wtorek, 5 grudnia 2017 r., Godz. 23.59 ET

Runda 2 - Czwartek, 18 stycznia 2018 r., Godz. 23.59 ET

Runda 3 - Czwartek, 15 marca 2018 r., Godz. 23.59 ET

Po upływie terminu składania wniosków 3 rundy, Komisja ds. Rekrutacji będzie rozpatrywać wnioski w sposób ciągły i podejmować decyzję o wydaniu odpowiednio do poniedziałku, 30 kwietnia 2018 r.

Wymagania aplikacyjne

Aby wziąć pod uwagę, wszyscy kandydaci muszą podać w swoim wniosku online:

Wznawianie

Musisz złożyć aktualny życiorys wraz ze swoją aplikacją. Korzystając z LinkedIn, będziesz mieć możliwość automatycznego wypełnienia informacji o zatrudnieniu i edukacji wymienionych w swoim profilu zawodowym online. Pamiętaj, że wszelkie informacje, które są automatycznie wypełniane z LinkedIn, mogą być edytowane.

Osobiste oświadczenie

Tutaj, w Cornell Tech , staniesz się częścią środowiska, w którym kreatywność, głębokość techniczna i udział w zarządzaniu siedzą przy stole. Cenimy wyrażenia tego, kim jesteś i co dodajesz do tej formuły. Prześlij jedno-dwustronicowe oświadczenie opisujące twoje zainteresowanie tym programem w Cornell Tech . Twoje zgłoszenie powinno podkreślać osobiste doświadczenia, które pokazują Twoją kreatywność, przywództwo i umiejętności techniczne.

W szczególności zachęcamy do omówienia ukończonych projektów technicznych, ich kreatywnych i technicznych aspektów; wszelkie doświadczenia związane z przedsiębiorczością lub przywództwem; twoje zawodowe cele zawodowe; korzyści, które wyobrazisz sobie będąc częścią ekosystemu technologicznego w Nowym Jorku; i dlaczego ten program jest dla ciebie.

Dwie rekomendacje

Zalecani powinni być członkowie kadry akademickiej lub inne osoby, które znają zawodowo kandydatów i widzą, że odgrywają ważną rolę w istotnych projektach. Zalecenia należy składać online.

GRE

GRE jest wymagany do przyjęcia do Cornell Tech . Wszystkie oficjalne wyniki testów należy zgłaszać bezpośrednio na Uniwersytet Cornell. Studenci, którzy otrzymali (lub otrzymają) tytuł licencjata z Cornell University są zwolnieni z wymogu GRE dla programu Master of Engineering. Kod instytucji GRE dla Cornell to 2098. Prosimy zachować spójność w pisowni swojego imienia i nazwiska zarówno w zgłoszeniu, jak i w raporcie z testu.

Transkrypcje

Transkrypcje z każdej wcześniej uczęszczanej uczelni lub uczelni są wymagane i muszą zostać przesłane online wraz z aplikacją. Przyjęci studenci będą zobowiązani do przedłożenia oficjalnego zapisu bezpośrednio do Cornell University Graduate School przed immatrykulacją.

Opłata za zgłoszenie

Bezzwrotna opłata za zgłoszenie w wysokości 95 USD musi zostać złożona za pomocą aplikacji online.

Międzynarodowi kandydaci

Transkrypcje

Oprócz wyżej wymienionych wymagań programowych, międzynarodowi kandydaci muszą dostarczyć uwierzytelnione tłumaczenie na język angielski transkryptów, jeśli oryginalny język nie jest językiem angielskim. Wybrani kandydaci międzynarodowi otrzymają tytuł licencjata z uczelni wyższej o uznanej pozycji.

TOEFL

Kandydaci muszą również wykazać się biegłością w języku angielskim, przystępując do testu języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL). Oficjalne wyniki egzaminu TOEFL muszą zostać przesłane do Cornell University Graduate School. Kod instytucji to 2098. Oficjalne minimalne podkategorie Cornell dla każdego elementu TOEFL są następujące:

 • Pisanie: 20
 • Czytanie 20
 • Słuchanie 15
 • Mówiąc 22

Z wymogu TOEFL można zrezygnować, jeżeli kandydat spełnia co najmniej jedno z poniższych kryteriów:

 • Jest rdzennym obywatelem Stanów Zjednoczonych, Australii, Kanady (z wyjątkiem Quebecu), Irlandii, Nowej Zelandii lub Wielkiej Brytanii.
 • Studiował w pełnym wymiarze godzin przez co najmniej dwa lata akademickie w ciągu ostatnich pięciu lat w Stanach Zjednoczonych, Australii, Irlandii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii lub z instrukcją w języku angielskim w Kanadzie lub Południowej Afryce. Musisz przesłać transkrypcję, która pokazuje, że uczęszczałeś do college'u w jednej z tych zatwierdzonych lokalizacji.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Cornell Tech »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 26, 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
54,584 USD
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 26, 2019
Data końcowa
Sie 31, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.

Sie 26, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
Data końcowa
Sie 31, 2020