Magister inżynierii chemicznej

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Magister Inżynierii Chemicznej


Inżynieria Chemiczna - kompleksowe dyscypliną w 21 wieku

Inżynieria chemiczna integruje wiedzę z zakresu matematyki, fizyki, chemii i biologii do wszechstronnego ramach inżynierii, prawdziwie interdyscyplinarne badania, które zapewni studentom podstawy do kariery w różnych zawodach w 21 wieku. Spośród wszystkich wydziałach Inżynierii POSTECH, to jest tylko jeden, w którym chemii i biologii są zintegrowane z podstawy programowej, i jako takie, unikalne szkolenie, które przygotowuje studentów do kariery zarówno w inżynierii procesowej oraz inżynierii produktu.

Dział inżynierii chemicznej zapewnia integracyjną dyscypliny. Program łączy inżynierii procesie chemicznym polimeru S & E, Biotech, materiały Elektronika i środowisko od samego początku, gdy stanowią one odrębne działy w wielu istniejących uniwersytetów.


Tradycja doskonałości

W ciągu kilku lat od jej powstania, dział pojawił się jako jeden z czołowych wydziałów inżynierii chemicznej w kraju w zakresie kompetencji wydziału, ośrodków badawczych laboratorium i jakość studentów.

Kiedy na początku lat 1990, rząd rozpoczął ambitny program tworzenia centrów doskonałości na uniwersytetach, POSTECH zdobył pięć, dwa w dziale inżynierii chemicznej, bezprecedensowe osiągnięcie.

Automation Center i Centrum Kataliza działał jako kotwica dla większości działów badań naukowych od wielu lat. W 1995 roku rząd przyznano POSTECH wieloletnią dotację na założenie Szkoły Inżynierii Środowiska, dla których wydział inżynierii chemicznej odegrała kluczową rolę. Te ośrodki i Szkoła służyły do ​​promowania doskonałości w edukacji licencjackich i magisterskich, jak i jakości badań w szerokich granicach badawczych.


Możliwości kariery absolwentów

Oprócz tradycyjnych przemysłów przetwórczych chemicznych, które są kręgosłupem narodu przemysłowej, różnorodne wybór kariery czeka na absolwentów. Szkolenie inżynierii chemicznej przygotowuje jeden do pracy w: Produkcja, Advanced Materials, farmaceutyki, petrochemia, ochrony zdrowia, przemysłu spożywczego, Specialty Chemicals, polimery, biotechnologii, ochrony środowiska, Information Technology Industries.

Ostatnia aktualizacja Lut 2017

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium