Magister hotelarstwa i turystyki

Informacje ogólne

Opis programu

CO TO JEST?

Zaawansowany program studiów, aby lepiej przygotować przyszłych liderów w branży hotelarskiej i turystycznej.

DLACZEGO gościnność i zarządzania turystyką?

Turystyka to największy przemysł na świecie, a do roku 2011 będzie zatrudniać ponad 260 milionów ludzi na całym świecie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że poza szeregowych pracowników, że wszyscy widzą jest kadra wysoko zaawansowanych menedżerów o złożonych i trudnych zadań, wymagających zaawansowanych umiejętności menedżerskich.

Dlaczego pełne magistra?

Ten stopień wraz z doświadczeniem zawodowym daje przewagę w miarę postępów na wyższy poziom w swojej karierze. Będziesz narażony na zaawansowanych koncepcji biznesowych i zdobycie umiejętności, które będą miały praktyczne zastosowanie w miejscu pracy. Twój rozwój osobisty zostanie wzmocniony poprzez interaktywnej nauki i będziesz miał możliwości dzielenia się swoimi doświadczeniami z ludźmi z różnych środowisk.

DLACZEGO WYBRAĆ University of New Orleans (ONZ)?

UNO jest premier miejskiej uczelni publicznych z ponad 10.000 studentów i została oceniona jako uniwersytet, który oferuje najlepszą jakość za dolara czesnego. Naszą misją jest tworzenie dobrze zaokrąglone, trzy osoby w pełni wymiarowe, którzy są gotowi, aby funkcjonować jako odpowiedzialni obywatele, jak i wykwalifikowanych pracowników i przedsiębiorców, w złożonym i zmieniającym się otoczeniu nowego wieku. ONZ, członkiem Systemu Louisiana State University, znajduje się na południowym brzegu jeziora Pontchartrain w atrakcyjnej dzielnicy mieszkalnej, która jest wygodna dla komercyjnych i turystycznych obszarów finansowym Miasta Nowego Orleanu. Oddechowych nieruchomości nad jeziorem, na którym znajduje się Uniwersytet jest wśród jednych z najbardziej malowniczych i cennych nieruchomości w Nowym Orleanie. Dodając do nowoczesnego środowiska akademickiego Uniwersytetu są edukacyjnych, kulturalnych, biznesowych i możliwości rekreacyjnych, które obfitują w Nowym Orleanie. Kabacoff Szkoła jest częścią College of Business Administration, który utrzymuje wysokie standardy doskonałości naukowej we wszystkich dziedzinach działalności. Oba programy licencjackich i magisterskich w biznesie są akredytowane przez Amerykańską Zgromadzenia Collegiate Schools of Business (AACSB).

Dlaczego warto wybrać Lester E. KABACOFF Szkoła hotel, restauracja i Turystyki (HTZ)?

Kabacoff Szkoła nosi imię Lester E. Kabacoff, pionier w branży hotelarskiej i turystycznej w Nowym Orleanie. Szkoła jest absolwentem studentów w HTZ przez ponad 30 lat i ma silny przemysł doświadczonych, jak i międzynarodowym zróżnicowana wydziału. Ma bliskie relacje nie tylko z gościnności i branży turystycznej w Nowym Orleanie, ale z praktyków i naukowców z całego świata. Z wyjątkowości i uroku Dzielnicy Francuskiej, światowej klasy kuchnię i jazzu, Nowy Orlean jest chyba największym "żywe laboratorium" za gościnność i zarządzania turystyką w kraju. Dlaczego nie chcesz się dowiedzieć o branży hotelarskiej w jednym z najbardziej unikalnych i ciekawych miejsc turystycznych na świecie?

CO dydaktyczne metody będą wykorzystane?

W prawie wszystkich przypadkach, nacisk zostanie położony na aktywne uczestnictwo w procesie uczenia się. Będą dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami z innymi, jak wydział Cię przez seminaria, prezentacje, staży, projektów branżowych studia przypadków i działań informatycznych między innymi.

Którzy skorzystają z tego stopnia?

Oprócz rozwoju osobistego ucznia, pracodawcy również skorzystają z dostępności coraz bardziej cennych zasobów ludzkich.

Co łączy i partnerstw istniejących między szkołą a gościnności i branży turystycznej?

Jesteśmy dumni z naszych bliskich więzi z przemysłem, który wspierał nas przez całą drogę; od stworzenia naszego programu w latach 1970 do bieżącego rozwoju magisterskich. Nasza Rada Doradcza składa się z wiodących menedżerów i przedsiębiorców z hoteli, prywatnych klubów, zarządzania przeznaczenia, restauracji i organizacji turystycznych. Wiele kursów będą mieć elementy interakcji z branży, od badań do działań projektów analitycznych.

Jakie są standardy WSTĘPU?

Wnioskodawcy są normalnie przyjęty, jeśli: - tytuł licencjata z akredytowanych uczelni lub równoważne, - minimalną studiów średnią ocen 2,5, - wynik 400 lub powyżej na Graduate Management Admission Test (GMAT) lub - wynik 246 lub powyżej na połączonych werbalne i ilościowe sekcji Graduate Record Examination (GRE) Uniwersytet posiada trzy sesje rocznie (począwszy od sierpnia, styczeń i czerwiec). Jesienią i wiosną semestry spotykają się na około 15 tygodni; Semestr letni dla około siedmiu tygodni.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2015

Informacje o uczelni

The Lester E. Kabacoff School of Hotel, Restaurant and Tourism Administration offers a premiere undergraduate hospitality management education. Our exceptional master’s degree program is the only one ... Czytaj więcej

The Lester E. Kabacoff School of Hotel, Restaurant and Tourism Administration offers a premiere undergraduate hospitality management education. Our exceptional master’s degree program is the only one in the state of Pokaż mniej