Read the Official Description

Program studiów magisterskich w zakresie filozofii stanowi pierwszy profesjonalny krok w kierunku zdobycia umiejętności analizowania złożonych zagadnień logicznie i koncepcyjnie oraz umiejętności dokumentowania wniosków w zrozumiały i przekonujący sposób.

Program

Program studiów magisterskich w dziedzinie filozofii to dwuletni kurs dla studentów o sprawdzonych umiejętnościach, którzy chcą przygotować się do kariery naukowej w filozofii. Wydział Oferujemy szeroki zakres specjalizacji w różnych dyscyplinach filozoficznych, z wieloma seminariami zaprojektowanymi specjalnie dla studentów studiów magisterskich. Otrzymasz ekspercki nadzór w zakresie kontynentalnego, analitycznego i historycznego podejścia do filozofii, a jeśli zamierzasz rozpocząć karierę akademicką, ten kurs da ci niezbędne umiejętności badawcze. Wiele ważnych instytutów badawczych, w tym Centrum Współczesnej Filozofii Europejskiej w Holandii, zapewnia stymulujące i dynamiczne środowisko badawcze.

789_RU-girls-in-auditoria.jpg

NVAO: jakość Research Master Philosophy powyżej średniej

Pod koniec kwietnia Organizacja Akredytacyjna Niderlandów i Flandria NVAO odnowiły akredytację naszej filozofii Research Master. NVAO ocenia naszą filozofię badań jako "dobrą". Ta ocena przez NVAO jest wyjątkowa. Werdykt pokazuje, że NVAO znajduje program Master systematycznie powyżej średniej jakości. Ocena jest publikowana na stronie internetowej NVAO.

Specjalizacje

Możesz wybrać jedną z następujących specjalizacji, która jest najszerszym zakresem specjalizacji filozoficznych w Europie:

 • Metafizyka i epistemologia
 • Antropologia filozoficzna
 • Etyka filozoficzna
 • Filozofia społeczna i polityczna
 • Filozofia języka i logiki
 • Filozofia umysłu
 • Historia filozofii
 • Filozofia religii

Perspektywy rozwoju kariery

Nasi absolwenci dzielą się na trzy grupy. Jedna grupa kontynuuje badania w środowisku akademickim, składając wniosek o program doktorancki w Holandii lub za granicą. Druga grupa uczy filozofii w szkołach średnich. Trzecia grupa podejmuje zawody związane z badaniami poza edukacją. Nasi absolwenci są szczególnie dobrze reprezentowani w dziennikarstwie, polityce naukowej i polityce. Reputacja Radboud University , aw szczególności Wydziału Filozofii, zapewni ci dobrą pozycję w zależności od wybranej ścieżki kariery.

Stypendia Wydziału dla doskonałych studentów zagranicznych

Wydział oferuje stypendium dla znakomitych studentów z zagranicy, którzy chcą rozpocząć program studiów magisterskich w dziedzinie filozofii 1 września. Każde stypendium wynosi 10 000 € na pierwszy rok programu Master, a w przypadku dobrych wyników może zostać przedłużone na drugi, ostatni rok. Studenci, którzy chcą rozpocząć dzień 1 września, proszeni są o przesłanie wniosku przed 1 maja do prof. Carli Rity Palmerino (c.palmerino@ftr.ru.nl).

Warunki przyjęć

Jako student międzynarodowy Twoja wcześniejsza edukacja musi spełniać określone wymagania.

 1. Ukończony międzynarodowy tytuł licencjata lub magistra filozofii. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do programu muszą spełniać również dodatkowe kryteria, które można znaleźć na stronie programu.
 2. Biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i piśmie. Non-native speakers języka angielskiego bez holenderskiego tytułu licencjata lub dyplomu VWO wymaga jednego z poniższych:
 • wynik TOEFL co najmniej 90
 • wynik IELTS równy 6,5;
 • Certyfikat Cambridge w Advanced English (CAE) lub Certificate of Proficiency in English (CPE) ze znakiem C lub wyższym.

Terminy

Programy rozpoczynają się we wrześniu i lutym

Etykieta jakości

Zarówno Keuzegids Masters, jak i podręcznik informacyjny Bachelor's Keudegids Universiteiten wyznaczyły Radboud University jako "Najlepszy Ogólny Uniwersytet" w Holandii.

Chcieć wiedzieć więcej?

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o Radboud University , wszystko w zaciszu własnego domu? Dołącz do nas na Wirtualny Dzień Otwarty, wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 24 stycznia 2019 roku. Zarejestruj się na stronie www.ru.nl/vod, aby nie przegapić!

Program taught in:
Język angielski

See 30 more programs offered by Radboud University »

Last updated December 15, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,083 EUR
2 083 EUR dla EOG / 9 124 EUR dla studentów spoza EOG
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
1 November (non-EEA students) or 1 December (EEA students)
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
1 November (non-EEA students) or 1 December (EEA students)
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Kwiec. 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

Luty 2019

Location
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
1 November (non-EEA students) or 1 December (EEA students)
Data końcowa

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Kwiec. 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Data końcowa

Centre for Contemporary European Philosophy