Magister Europejskiej administrację i zarządzanie

Informacje ogólne

Opis programu

Celem programu studiów magisterskich jest dostarczenie głębsze zrozumienie struktur administracyjnych, prawnych i społecznych, w tym ich metod, polityki, gospodarki i kultury państw członkowskich Unii Europejskiej oraz instytucji europejskich w kontekście postępującej integracji europejskiej.

Program daje profesjonalny, metodologicznych, osobistych i społecznych kluczowych kwalifikacji, które sprawiają, że nadaje się do Europy. Twoja komunikacja, prawne, ekonomiczne i organizacyjne umiejętności pozwalają sprawnie uczestniczyć w postępującej integracji europejskiej.

Kto jest grupą docelową programu studiów magisterskich?

Grupą docelową programu studiów magisterskich "europejskiego zarządzania administracyjnego" są absolwentami w szczególności Szkoła Administracji Publicznej lub z dziedziny prawa, ekonomii lub nauk społecznych, - Aby zakwalifikować się do kariery związanej z Europy, - w imieniu, kariera rozpocząć europejskich punktów odniesienia w gminach poszukiwania stanu, ministerstw federalnych lub administracji europejskich z możliwością dostępu do wyższej służby cywilnej, organizacji pozarządowych lub branży.

Jakie są warunki przyjęcia?

Wymóg wstęp jest pierwszy stopień w (technicznej) lub kolegium uniwersyteckiego w wysokości co najmniej 180 punktów ECTS. Posiada można wykryć college ponadprzeciętnych wyników w badaniu z udziałem wyżej wymienionych dziedzinach.

Ponieważ wymagane jest tylko niektóre z wykładów odbywających się w języku angielskim i dobra znajomość języka angielskiego.

Podsumowanie czterech semestrów

Zawartość programu są podzielone na poszczególne semestry i kolegiów i modułowa.

. 1 Semestr: Uniwersytet Ludwigsburg (początek października - koniec stycznia) 2. Semestr: Uniwersytet Kehl (na początku marca-końcem lipca) 3. Semestr: Staż (początek września - koniec lutego) 4. Semestr: Opcjonalnie Hochschule Kehl albo Ludwigsburg (na początku marca-końcem lipca)

Zawartość studyjne

Moduły w programie głównym są zorientowane zawartości do centralnego pytania, które wymagają europy konkretnej wiedzy i umiejętności do wykonywania Europa generalist pozycji.

W pierwszym semestrze na Uniwersytecie w Ludwigsburgu odbędzie się następujące moduły:

1

W drugim semestrze na Uniwersytecie w Kehl, następujące moduły oferowane są:

2

Moduły są obowiązkowe kursy. Badania dla modułów są zwykle po zakończeniu modułów ma miejsce na końcu semestru.

Depresja w trakcie planowych

Z modułem 9 (elekcyjny oczywiście) masz możliwość pogłębiania konkretnych aspektów i zagadnień z obszaru specjalistycznego i charakteryzującej się specjalizować. Moduł ten jest wspólny moduł z dwóch uniwersytetów Kehl i Ludwigsburgu.

Podczas Ludwigsburg semestrze przedmiotów z następujących obszarów w zależności od dostępności i popytu:

3

Specjalizacja pośrednictwem pracy magisterskiej

pracy magisterskiej stanowi dobrą okazję do specjalizacji w jednej dziedzinie. Dla studentów pracy magisterskiej, pełna Czwarty semestr dostępne. Studenci wybierają się - w porozumieniu z odpowiednimi eksperta - temat z. Przedmioty mogą być opracowane z treści kursu, ale również od stażu. Tematy gamę prawnych, polityki europejskiej lub spraw ekonomicznych niż praca na współpracę rozwojową do rozpraw na temat kompetencji międzykulturowej.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Applied Sciences Ludwigsburg specialises in the education of management in public administration. The approximately 2500 students of the university are taught by a number of professo ... Czytaj więcej

The University of Applied Sciences Ludwigsburg specialises in the education of management in public administration. The approximately 2500 students of the university are taught by a number of professors and lecturers. Pokaż mniej