Master of Electrical Engineering

&nbsp

1. Cele

Program Master 's oferowany przez Wydział Elektrotechniki pomaga studentom zdobycie wiedzy i umiejętności w wybranej dziedzinie inżynierii elektrycznej, która odpowiada ich zainteresowanie, i zbudować solidne podstawy do udanej kariery zawodowej inżyniera w wielu przemysłowych lub akademickiego zakres. W tym programie, studenci będą rozwijać swoje analizy, projektowania i eksperymentalne umiejętności poprzez kursy, laboratoria, badania projektu oraz badania niezależnej.

&nbsp

&nbsp

2. Długość studiów

W pełnym wymiarze czasu program trwa od dwóch lat, składający się z czterech semestrów akademickich.

&nbsp

&nbsp

3.Opis programu

Każdy uczeń będzie pod bezpośrednim nadzorem członka wydziału, który pomaga dokonać plan edukacyjny dla ucznia w pierwszym semestrze według niej lub jego zainteresowanie badam. Po pierwsze, wiele osób w klasie są do studentów z matematyki, informatyki i innych podstawowych dziedzin elektrotechniki budować silne podstawy teoretyczne, a po drugie, bardziej specjalistyczne kursy i zespoły laboratoryjne są wprowadzone do studentów, aby dowiedzieć się na bieżąco kwestie zainteresowania w konkretnych obszarach EE badawczych i użytecznych technik, które przygotowuje ich do dalszej pracy oraz, po trzecie, każdy student prowadzi badania samodzielnie i uzupełnia ją lub jego tezę.

&nbsp

&nbsp

4.Kredyty

Program studiów musi być wyważony, podkreślając jedną lub więcej teoretyczne lub eksperymentalne aspektów inżynierii elektrycznej.

&nbsp

Co najmniej 32 kredytów są wymagane, aby uzyskać certyfikat ukończenia.

&nbsp

&nbsp

5. Praca


Stopień Master 's Elektrotechniki Szkole Inżynierskiej wymaga ukończenia zadowalającym tezy. Teza opiera się na projekcie badawczym indywidualnej lub grupowej, w której każdy uczeń zdefiniowaną rolę i odpowiedzialność. Projekty prowadzące do pracy umożliwia studentom połączyć studia oczywiście z praktycznego doświadczenia i rozwijać wszechstronne możliwości technicznych.

&nbsp

&nbsp

Wstępny warunek


1. Poniżej 40 roku życia, i w dobrym stanie zdrowia.

2. Ważny paszport zwykły paszport.

3.Przynajmniej licencjackich dyplom i tytuł licencjata.

&nbsp


Czas aplikacji


15 marca do 31 lipca (każdego roku).Szczegółowy program


Studenci są zobowiązani do osiągnięcia kredyty kurs i ukończyć obowiązkowe szkolenie w ciągu 2-3 lat. Zgodnie z przepisami w stopniu Kapitułę, laureaci otrzymają certyfikat wraz z absolwentem stopnia Master 's.

&nbsp


Materiały aplikacyjne

1) Xi'an Jiaotong ZGŁOSZENIE UNIVERSITY dla studentów

2) Poświadczone notarialnie kopie najwyższego stopnia naukowego lub dyplomu studiów licencjackich (Student oczekując absolwent powinien dostarczyć oficjalne pismo stwierdzające, Przewidywana data ukończenia szkoły), albo w języku chińskim i angielskim.

3) notarialnie potwierdzonych kopii transkryptów akademickich studiów licencjackich, w tym kursów podjętych i wyników uzyskanych.

4) notarialnie potwierdzonych kopii osiągnięcia nadobowiązkowy (jeśli istnieją).

5) poświadczoną notarialnie kopię swojego wyniku HSK lub angielskiego wyniki badań biegłości językowej.

6) Dwa listy rekomendacyjne od profesora lub profesora nadzwyczajnego lub wyższym akademickim organ w skarżącego instytucji macierzystej. (Oryginały)

7) Dwie kserokopie ważnego paszportu (typ Paszport musi być zwyczajne), oraz dwa aktualne fotografie paszportowe.

8) Opłata za złożenie wniosku o RMB500 (nie podlega zwrotowi).


* Uwaga: Materiały aplikacji nie będą zwracane do udanego przyjęcia lekceważyć lub nie. Certyfikaty inne niż w języku chińskim i angielskim powinny być przetłumaczone na chiński lub angielski przez uprawnionego organu notarialnego.

&nbsp

&nbsp

Zawiadomienie Admission


Po rozpatrzeniu wniosku, urząd wstęp będzie podjąć decyzję o zgłoszeniu wstępu. Wybrani kandydaci zostaną wyposażone w ogłoszeniu wjazdu, w JW202 (Formularz wniosku wizowego), formularzem badania zdrowia i formę przewodnik po kampusie. Dokumenty te zostaną przesłane do stałego adresu pocztowego wnioskodawców.


* Zazwyczaj studenci zobowiązani są zgłosić się w biurze przyjęć z ich przyjmowania zawiadomienia i inne dokumenty we wrześniu (początek nowej sesji). Niezastosowanie się do tego w ciągu trzech tygodni od nowej kadencji będą traktowane jako tracąc dopuszczenia.

&nbsp


Struktura opłat


1) opłata za Zastosowanie: RMB500 (nie podlega zwrotowi).

2) Czesne: 30.000 RMB / rok.

3) Ubezpieczenie zdrowotne: RMB600 rocznie.

4) Opłata za zakwaterowanie (Grade jednym: RMB80/day, inne opcje)

&nbsp

* Uwaga: Pokoje są wyposażone w łazienkę, dołączonym telefon, TV, klimatyzacja, centralne ogrzewanie, biurko, krzesło, badania szafę, łóżko i pościel, i gniazdko dostępu do internetu. Stopień do typu budynku jest w stosunku do całkowitej powierzchni oraz dodatki dodane. Jest wspólna kuchnia na każdym piętrze, wyposażony w kuchenkę elektryczną i pralkę.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Xi'an Jiaotong University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
40,000 CNY
na rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa