Zarys

Magister ekonomii zapewnia wysokiej jakości kształcenie absolwentów w dziedzinie ekonomii, szkolenie studentów w zakresie rygorystycznych metod analizy i przygotowanie ich do udanej kariery w bankowości, agencji regulacyjnych, konsultacji, organizacji międzynarodowych lub środowisk akademickich. Studenci mogą również wykonywać podwójne lub wspólne studia.

Kluczowe cechy

 • Data rozpoczęcia: wrzesień 2019
 • Poziom wpisu: licencjat w biznesie | Ekonomia i zarządzanie
 • Czas trwania: 3 lub 4 semestry
 • Harmonogram: Pełny etat
 • Profil: nowi absolwenci do 2 lat doświadczenia zawodowego
 • Język programowania: w pełni nauczany w języku angielskim
 • Specjalizacje: 4 główne dostępne
 • Zatrudnienie: 2/3 studentów znalazło pracę przed ukończeniem studiów

Przegląd

Magister ekonomii dostarcza studentom narzędzi konceptualnych i zaawansowanych technik analitycznych do zastosowania ekonomicznego rozumowania do wymagających problemów we współczesnym biznesie prywatnym, polityce publicznej i akademickich dziedzinach badawczych.

Program jest zgodny z rygorystycznymi standardami międzynarodowymi. Zajęcia są małe, prowadzone przez uznanych na całym świecie profesorów i ekspertów branżowych, a skupiają się na zaawansowanej wiedzy i technikach ekonomicznych. Program jest przeznaczony dla studentów posiadających zarówno zainteresowania praktyczne, jak i bardziej zorientowane na badania. Magister ekonomii daje także możliwość zdobycia podwójnego dyplomu lub wspólnego dyplomu w najwyższej międzynarodowej szkole lub semestrze wymiany.

Oprócz kursów z podstaw ekonomicznych, skupisz się także na majorze. Oferujemy trzy główne kierunki studiów (polityka makroekonomiczna, polityka publiczna i regulacje oraz finanse i bankowość) i jeszcze jedna część teoretyczna (ogólna ekonomia). W tym samym czasie będziesz przygotowany do pracy z działaniami Leadership Lab i możliwościami stażu. Wreszcie, będziesz pracować nad swoim projektem pracy magisterskiej i być gotowym do rozpoczęcia kariery zawodowej.

Program ten ma na celu dostarczenie wiedzy akademickiej, narzędzi technicznych i praktycznych umiejętności, aby odnieść sukces w różnych możliwych karier w sektorze prywatnym i publicznym. Absolwenci realizują kariery na wysokim szczeblu w międzynarodowych agencjach, organach regulacyjnych i zajmujących się konkurencją, a także na uniwersytetach, a także w doradztwie, finansach, strategii i rachunkowości.

Struktura programu

1. semestr Drugi semestr

Kursy przygotowawcze

Kursy te mają na celu ustrukturyzowanie i utrwalenie wiedzy, umiejętności i intuicji ekonomicznej.

Główne kursy

Pogłęb swoją naukę w jednym obszarze i zdobądź wiedzę i umiejętności dla konkretnych zawodów w instytucjach prywatnych lub publicznych.

Bezpłatne fakultatywne

Możesz wziąć darmowe przedmioty do wyboru poza swój program, aby uzupełnić swój obszar wiedzy lub po prostu odkryć interesujący Cię temat.

Laboratorium przywództwa

Leadership Lab ma na celu pomóc ci rozwinąć ważne kompetencje w zakresie zarządzania i pracy z ludźmi, a tym samym w celu zwiększenia szans na zatrudnienie i wzrostu przez całe życie. Możesz wybrać spośród 1) warsztatów kariery i zatrudnienia oraz 2) warsztatów rozwoju osobistego.

Doświadczenie międzynarodowe (opcjonalnie)

Aby zdobyć cenne międzynarodowe doświadczenie i dalej poszerzać swoją wiedzę, możesz zdobyć podwójne CATÓLICA-LISBON / wspólne studia lub ukończyć semestr wymiany w jednej z prestiżowych szkół partnerskich CATÓLICA-LISBON całym świecie.

Praktyki letnie (opcjonalnie)

Studenci są zachęcani do odbycia letniego stażu przed lub w trakcie programu magisterskiego.

3. semestr

Projekt dyplomowy

Projekt dyplomowy obejmuje warsztaty metodologii badań, mające na celu udzielenie porad, zasobów i przydatnych narzędzi do planowania badań pod kątem pracy dyplomowej oraz rozprawy doktorskiej.

Profil ucznia

 • 400 studentów rocznie
 • 48% studentek
 • 23 Średni wiek
 • 35 narodowości
 • 50% Międzynarodowych studentów w klasie
 • 6 miesięczne średnie doświadczenie zawodowe

Warunki przyjęcia

Idealnie, kandydaci powinni mieć licencjat z ekonomii, w tym szkolenia matematyczne i statystyczne, a także średniozaawansowanych mikroekonomii.

Wybrani kandydaci z innych obszarów ilościowych będą również brani pod uwagę, ale przed przystąpieniem do programu mogą zostać poproszeni o zapoznanie się z tresurą (w przypadku kierunku Finanse i Bankowość uwzględniane będą tylko kandydaci z wykształceniem ekonomicznym).

Kandydaci muszą starać się zdobyć narzędzia koncepcyjne i szkolenia w zakresie metod ilościowych, aby zrozumieć kwestie ekonomiczne i zastosować rozumowanie ekonomiczne do prywatnych firm, polityki publicznej lub dziedzin badań naukowych.

Międzynarodowe zaangażowanie (wymiana, szkoła letnia lub staż zagraniczny) oraz dodatkowe osiągnięcia są również cenione przez Jury Przyjęć.

Podwójne stopnie: paszport do międzynarodowej kariery

Spędź rok w CATÓLICA-LISBON a następnie drugi rok w wybranej szkole partnerskiej i zdobądź dwa dyplomy.

Programy podwójnego dyplomu oferują możliwość zdobycia głębokiego międzynarodowego doświadczenia i wyzwań dla siebie poprzez doświadczanie dwóch charakterystycznych kultur i podejść akademickich.

Na zakończenie programu otrzymasz dwa dyplomy - jeden z CATÓLICA-LISBON i jeden z naszej szkoły partnerskiej.

Wspólny dyplom to program, który został opracowany wspólnie przez dwie międzynarodowe uczelnie i kumuluje się we wspólnym dyplomie oficjalnie uznawanym przez wszystkie uczelnie partnerskie przyznające stopnie naukowe.

Przede wszystkim świadomość międzykulturowa zdobyta dzięki temu doświadczeniu jest wysoko ceniona przez rekruterów i prawdopodobnie zwiększy Twój potencjał do międzynarodowej kariery.

Proces aplikacji

Kiedy złożyć wniosek

2019 spożycie: Wnioski o spożycie jesienią 2019 r. Wkrótce się otworzą.

Jak złożyć wniosek

Uruchom aplikację online, podaj nam swoje dane osobowe, prześlij obowiązkowe dokumenty i uiszcz opłatę za wniosek. Absolwenci o stopniu nie-ilościowym muszą złożyć wynik GMAT / GRE lub wziąć CATÓLICA-LISBON wewnętrznym teście CATÓLICA-LISBON . Jury ds. Rekrutacji sprawdza Twoją aplikację i podejmuje decyzję.

Czesne

Magister ekonomii

Semestry

Opłata za zgłoszenie nie jest wliczona w opłatę całkowitą. Opłata ta i opłata rejestracyjna nie podlegają zwrotowi.

Podwójne stopnie

Szkoła biznesu

Stypendia

CATÓLICA TOP SCHOLARSHIP

CATÓLICA Top to program stypendialny przeznaczony dla studentów o wybitnych osiągnięciach akademickich.

Wdrożony przez CATÓLICA-LISBON program umożliwia studentom o wysokim potencjale ukończenie studiów magisterskich z częściowym zniesieniem czesnego.

Zachęcamy wybitnych studentów do ubiegania się o to stypendium podczas przyjęcia.

Kariera: zanurzenie w świecie korporacyjnym

Od pierwszego dnia, CATÓLICA-LISBON wspiera Cię przez całą drogę akademicką, przygotowując Cię do wyzwań rynku pracy, zapewniając Ci umiejętności, które otwierają drogę do udanej kariery zawodowej.

 • 93% Zatrudniony w ciągu 3 miesięcy od ukończenia szkoły
 • 71% zatrudnionych przed zakończeniem programu mgr
Największy sektor

Inni rekruterzy: Mercer, PwC, Banco de Portugal, BPI, BCP, Banco BIG, Morgan Stanley, EDP, EDP Renewables Ameryka Północna, HAITONG BANK, BCG, Adidas, Private Equity, AIG, Santander Global Corporate Banking, BPI, Neste Jacobs, BPI (Suisse), Sustainalytics, British American Tobacco, LGG Advisors, Capgemini i IKB - Deutsche Industriebank.

Dlaczego Masters CATÓLICA-LISBON ?

Najlepsza szkoła biznesu w Portugalii

TOP 10 najbardziej dynamicznych ekosystemów przedsiębiorczości w Europie

Lizbona jest gospodarzem Szczytu Sieci od 2016 r. I zajmuje 5. miejsce w rankingu europejskim miastem, które uruchomi twój start-up. (według badania Startup Heatmap Europe 2016)

Co sprawia, że ​​jest to niezwykłe połączenie:

105864_IMS1.png105865_IMS2.png

Dlaczego Lizbona?

Lizbona, "miasto siedmiu wzgórz", jest polityczną i ekonomiczną stolicą Portugalii. Rozciąga się wzdłuż północnego brzegu rzeki Tag w najbardziej wysuniętym na zachód kraju kontynentalnej Europy.

Znana również jako "białe miasto", prawie stała obecność słońca i rzeki Tag zmienia Lizbonę w lustro tysiąca kolorów, podkreślając unikalną architekturę i piękno miasta.

Lizbona oferuje wszystkie atrakcje, jakich można oczekiwać od przyciągania gwiazd w Portugalii, a jednocześnie o połowę zamieszania w innych europejskich stolicach. Gotyckie katedry, majestatyczne klasztory, urocze muzea, wspaniała kuchnia i najlepsze piaszczyste plaże w Europie to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że Lizbona jest jednym z najlepszych miast do nauki i życia.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Catolica Lisbon School of Business and Economics »

Ostatnia aktualizacja Grudzień 18, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Duration
3 - 4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
11,155 EUR
Trasa 3 semestralna: 11.155 € / semestr 4-semestralny (z opcjonalnym semestrem wymiany): 13.155 €
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa